اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبرک iOS 5.0.1 نسخه فاینال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نگفتن ساپورت میشه ، فقط میتونید باش به Downgrade کنید

منظور از Custom اینکه با SHSH فرمور میسازه

نظر

• ببخشین من Ipod رو میبرم به حالت DFU تو مرحله آخر پنجر ه preparing Jailbreak data این Ipod از تو حالت DFU خارج میشه و Ipod روشن میشه ولی اون پنجره کار میکنه میشه کمی راهنمایی کنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadreza.ara نمایش پست ها
        آقا من با واژه تتر و آنتتر آشنا نيستم...اصلاً در مورد جيلبرک کجا بايد بخونم؟
        دوست عزیز در صفحه انجمن اموزشها
        اموزش جیلبریک بصورت کامل و جامع هست.
        موفق باشید

نظر

• من براحتی جیل کردم... ولی یه مشکل دارم.. گاهی اوقات خود آیفون ریست میشه و با semitether بالا میاد. دلیل ریستش شاید iblacklist یا bitemsms 6 باشه دقیق نمیدونم...مشکل اینجاست که با هر سیستم دیگه سر کارم میخام دوباره boot کنمش نمیشه و تو مرحله fetching-required-files گیر میکنه redsnow 0.9.9b9 ولی با سیستم خونه که ریستورش کردم باهاش راحت boot میکنه .کسی دلیلش رو میدونه چرا با هر سیستمی اینجا میخام بوت کنم نمیشه و fetching-required-files میادش!!

نظر

• يه دوستمون اون وسطا ميگفت الان كه رو ٥.٠ هستم با تتر چه فايده داره چةن اگه انتتر هم بياد بايد ري استور كرد به ٥.٠ !! پس چرا نرم به ٥.٠.١!!
            واسه من جالب شده كه چرا اينو ميگه ! خوب اگه الان روو ٥.٠ هست كه راحت مي تونه با ifaith واسه فريم ورش ssh بگي
            ره و هر وقت انتتر بياد راحت ريستور كنه به ٥.٠ كه !! مشكلي نداره من خودم اينكارو كردم.

نظر

• سلام
              ورژن دستگاه من ٥.٠.١ هست
              ميخواستم راهي به من بگين كه اگر گوشي روشن نشد لازم نباشه ريستور به ورژن بالاتر كنم و در همين ورژن بمونه
              ممنون

نظر

• من اپ کردم به 5.0.1 ولی وقتی جیل میکنم سورس هارو اد نمیکنه ، هیچ برنامه ای هم تو سایدیا نیست که نصب شه . چیکار کنم ؟
                دوبارم ریستور کردم هر دو بار اینجوری بود !!

نظر

• من اپ کردم به 5.0.1 ولی وقتی جیل میکنم سورس هارو اد نمیکنه ، هیچ برنامه ای هم تو سایدیا نیست که نصب شه . چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط X_boy951 نمایش پست ها
                    من اپ کردم به 5.0.1 ولی وقتی جیل میکنم سورس هارو اد نمیکنه ، هیچ برنامه ای هم تو سایدیا نیست که نصب شه . چیکار کنم ؟
                    سلام
                    مجددا ریستور کنید و برای jailbreak از redsn0w 0.9.9b9 استفاده کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread52386.html

نظر

• نوشته اصلی توسط tiger ice نمایش پست ها
                      سلام
                      ورژن دستگاه من ٥.٠.١ هست
                      ميخواستم راهي به من بگين كه اگر گوشي روشن نشد لازم نباشه ريستور به ورژن بالاتر كنم و در همين ورژن بمونه
                      ممنون
                      لطفا پاسخ من رو هم بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط x_boy951 نمایش پست ها
                        من اپ کردم به 5.0.1 ولی وقتی جیل میکنم سورس هارو اد نمیکنه ، هیچ برنامه ای هم تو سایدیا نیست که نصب شه . چیکار کنم ؟
                        بنده هم مشکل شما رو پیدا کردم
                        اگه راه حلی پیدا کردین اطلاع بدین

نظر

• اقا حل شد ، همه ی سورس ها رو پاک کن ( ماله خود سایدیا که از اول ادد ان ) ، بعد سورس هی دیگه رو بزن .

نظر

• سورس ها رو پاک کنین درس میشه منم تست کردم درس شد

نظر

• ببخشین من تو جیلبریک وقتی preparing data میزنه ipod روشن میشه یعنی از حالت DFU بیرون میاد چیکار کنم؟؟؟؟
                              ویرایش توسط panda_ : https://i-phone.ir/forums/member/46800-panda_ در ساعت 22-12-2011, 06:57 PM

نظر

• با یک کامپیوتر دیگه امتحان کنین خوب

نظر

صبر کنید ..
                                X