اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبرک iOS 5.0.1 نسخه فاینال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 1-بله البته باید تیک نصب سیدیا رو بردارید
    2-خیرنیازی نیست البته در زمان جیلبریک باید به اینترنت وصل باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
      1-بله البته باید تیک نصب سیدیا رو بردارید
      2-خیرنیازی نیست البته در زمان جیلبریک باید به اینترنت وصل باشید

خیلی ممنون

الان انجام دادم. پنجره رداسنو نوشته done اما next فعال نمی شه. گوشی دوباره روشن شده و کار می کنه. البته هنوزم منو هاش پله پله پایین و بالا میره. کار دیگه ای میشه کرد؟؟

ممنون

نظر

• ایپاد من شارژش تموم شد از اون موقع زدم تو شارژ رو ارم اپل گیر کرد . با رداسنو هم هرکاری میکنم باز گیر میکنه . هم just boot tethered حتی تو اینم گیر میکنه . install cydia و get out of recovery هم زدم تو اونم ارور میده : mounting rootfs as read only
        الان من چیکار کنم ؟؟؟؟؟

نظر

• فریمورتون رو به redsn0w میشناسونید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sorush1360 نمایش پست ها
            خیلی ممنون

الان انجام دادم. پنجره رداسنو نوشته done اما next فعال نمی شه. گوشی دوباره روشن شده و کار می کنه. البته هنوزم منو هاش پله پله پایین و بالا میره. کار دیگه ای میشه کرد؟؟

ممنون
            خوب مراحل جیلبریک انجام شده.
            اگر نرم افزاری از سیدیا نصب کردید و بعد از اون دستگاهتون کند شد اون رو پاک کنید ببینید درست میشه!
            اگر نه میبینید خیلی کندید یه بار ریستور کنید و با اخرین ورژن redsn0w جیلبریک کنید.
            ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 02-02-2012, 01:30 AM

نظر

• ندارم. اول 5 بودم با خود گوشی آپدیت کردم به 5.0.1 . الان چه کنم ؟
              ریستور به 5 هم نمیتونم ؟

نظر

• الان دیگه نمیشه به 5 برگشت مگر این که ش ش داشته باشید اگر دارید از تلپیک زیر استفاده کنید
                http://www.i-phone.ir/forums/thread58995.html

یا باید هنگام just boot کردن به اینترنت وصل باشید تا اونیو که میخواد خودش دانلود کنه(شکیبا باشید)

جیلبریک شما تتر هستش؟
                اگر اره طبق تاپیک زیر اون انتتر کنید و راحت بشید(البته بعد از بالا اوردن گوشی)
                http://www.i-phone.ir/forums/thread59068.html

نظر

• نه انتترد بود. نمیدونم چش شد . فقط شارژش تموم شد . به اینترنت هم وصلم . کلی هم صبر کردم . بعد از اون اناناسه، ریست میشه بعدش بازم مثل قبل میشه . فقط با این فرق که یه کوچولو صفحه کلا سفید میشه ولی باز همونطوری تو اپل گیر میکنه .

نظر

• برنامه ای از سیدیا نصب کردیدکه اینطوری شد؟(اگر نصب کردی از طریق ifunbox پاک کنید درست میشه)
                    من که راهی به جز ریستور به نظرم نمیرسه!

نظر

• الان چطوری میتونم تو ریکاوری به فایل هام دست بزنم؟

نظر

• اول home و power رو 10 ثانیه نگه دار تا ریستارت شه
                        بعدش ifunbox رو باز کن ببین میشناسدش؟
                        اگر شناخت تو سربرگ سیدیا اسم اون پکیجی رو که نصب کرده بودید search کنید و اون رو پاک کنید

نظر

• از وقتی که به جیلیبریک کردم سافاری و ایمیلم کار نمیکنه!!!
                          چکار کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadflash نمایش پست ها
                            از وقتی که به جیلیبریک کردم سافاری و ایمیلم کار نمیکنه!!!
                            چکار کنم؟؟
                            با کدوم ورژن جیلیبریک کردید
                            با آخرین ورژن رداسنو بتا ۵ جیلبریک کنید مشکلاتتون رفع خواهد شد

نظر

• با همینی که اینجا معرفی شده صفحه اول

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammadflash نمایش پست ها
                                با همینی که اینجا معرفی شده صفحه اول
                                نه دوست عزیز از این ورژن استفاده بکنید و از گوشی جیلبیریک شدتون لذت ببرید😉
                                https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1

نظر

صبر کنید ..
                                X