اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبرک iOS 5.0.1 نسخه فاینال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یه سوال فنی داشتم. آقا من روی 5 هستم میخواستم بلاخارهببینم برم روی 5.1 یا نه؟؟ آخه الان رویه 5 هیچ کدوم از برنامه ها نوتیفیکیشنش کار نمیکنه! آی بوک کلا کار نمیکنه.یوتوب همچنین.تو مسیج همیشه کرش دارم و ...... آیا من رویه 5.1 ندارم این مشکلات رو؟؟ و اینکه بعدا اگه آنتریتش بیاد میتونم انجام بدم یا این جیل جدیدی که داره میاد فقط رویه 5 کار میکنه ؟؟؟

یه سوال دیگه اینکه من نمیدونم کدوم برنامه appsync رو تو سیدیا نصب کنم.یکیش ضرب در داره یکشی + داره معلوم نیست کی به کیه!

بعد میشه بگید با کدوم برنامه جیل کنم بهتره؟ چون 1-2 تا برنامه هست واسه جیل کردن.گوشیم هم آنلاک هست
    ممنون میشم جواب بدین.
    شما به 5.0.1 برید , 5.1 جیلبریک نمیشه
    اگه در 5.0.1 جیلبریک نکنید که این مشکلات وجود نداره اما اگه با آخرین ورزن رد اسنو جیلبریک کنید بله حل میشه این مشکلات

5.0+ رو نصب کنید

RedSnow0.9.9b9d

نظر

• سلام ببخشین من یه ipod دیگه از این جدیدا نمیدونم 5 هست چیه سفیده همه کارش کردم تو نصب Appsync موقع Reboot تو آرم Apple گیر میکنه نمیدونم باید چه کنم؟

نظر

• حتما باید ایتونز 10.5.2 داشته باشیم یا ورژنای قدیمی ترم میشه

نظر

• با ۱۰.۵ من انجام دادم

نظر

• نوشته اصلی توسط mnkhansari نمایش پست ها
            حتما باید ایتونز 10.5.2 داشته باشیم یا ورژنای قدیمی ترم میشه
            از 10.5 باید جدید تر باشه

نظر

• سلام به همه بچه های فعال قروم... من به 5.0.1 رستور کردم... اما بعدش بک آپی که رو آیتونز داشتم رو هم رستور کردم رو گوشی!! می خوام بدونم الان میتونم جیلبرک کنم یا باید با آیفون خام باشه تا جیابرک کنم؟ (آیفون 4)
              ممنون از همتون

نظر

• نوشته اصلی توسط amiriphon نمایش پست ها
                سلام به همه بچه های فعال قروم... من به 5.0.1 رستور کردم... اما بعدش بک آپی که رو آیتونز داشتم رو هم رستور کردم رو گوشی!! می خوام بدونم الان میتونم جیلبرک کنم یا باید با آیفون خام باشه تا جیابرک کنم؟ (آیفون 4)
                ممنون از همتون
                الان هم میتونی جیلبرک کنی دوست عزیز, جیلبرک کردن ربطی به کاری که شما کردی نداره.
                ویرایش توسط AVA007 : https://i-phone.ir/forums/member/4115-ava007 در ساعت 06-01-2012, 04:01 PM

نظر

• با سلام .. باتشکر از همه مدیران

دوستان من هم یه چند باری کار جیلبریک رو انجام دادم ،، مشکلهای زیادی داشتم که اکثراً دوستان توی انجمن عنوان کردن ( لود نشدن برنامه ، کامل نشدن جیلبریک ، آنتدر نشدن ، هنگ کردن ... ) .. اما بلخره موفق شدم ..

1 - اول به 5.0.1 ریستور کنید .

2 - برنامه redsn0w_win_0.9.10b3_novchec را دانلود کنید و اجرا کنید .
                  https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1

3 - قبل از جیلبریک ، توی قسمت Extras و بعد Select IPSW رو دستی انجام بدین و برگردین به عقب .

4 - حالا جیلبریک رو انجام بدین ،، تیک install cydia رو هم بزنید .

موفق باشین .. یاعلی

نظر

• ibook هنوز مشکلش حل نشده

نظر

• نوشته اصلی توسط shakernabati نمایش پست ها
                      ibook هنوز مشکلش حل نشده
                      نه هنوز ولی شما میتونید از تایپیک زیر اقدام به رفع مشکل ibooks بکنید.
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread56368.html

نظر

• کی گفته نمیشه از5.0.1 برگشت

کی گفته نمیشه از5.0.1 برگشت دانگرید وبرگشت از همه دیوایسهاوبعلاوه 5.0.1 وجود داره اگر کسی خواست به بنده پیام بده اموزشش رو براش بفرستم . behrad.soltany@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram soltany نمایش پست ها
                          کی گفته نمیشه از5.0.1 برگشت دانگرید وبرگشت از همه دیوایسهاوبعلاوه 5.0.1 وجود داره اگر کسی خواست به بنده پیام بده اموزشش رو براش بفرستم . behrad.soltany@yahoo.com
                          دوست عزیز اگه آموزشی داری همینجا بذار چرا هر کس خواست باید پیغام بذاره واستون؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram soltany نمایش پست ها
                            بدون ش ش نمیشه دانگرید کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                              نه هنوز ولی شما میتونید از تایپیک زیر اقدام به رفع مشکل ibooks بکنید.
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread56368.html
                              بااخرين رداسنو مشكل حل شد و سرعت اي بوك بيش ازحد افزايش يافت نصبت به نصب فيكس اي بوك

نظر

• با سلام. iphone4 جیل شده نسخه 5.0.1 که کند کار می کنه اگه بخوام دوباره جیل کنم با رداسنوbeta 5 0.9.10
                                1. می تونم مستقیما از رد اسنو استفاده کنم یا قبلش باید کاری انجام بدم؟
                                2. فیرمور 5.0.1 قاعدتا هست رو گوشیم یا باید اونم دانلود کنم؟

خیلی ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X