اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک با blackra1n RC2 مخصوص ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من فریمور 3.1.2 رو روی دستگاه ریختم و با blackrain دستگاه رو jail کردم ولی وقتی pc suite رو اجرا میکنم پیغام میده که دستگاهت jail نیست و pc suite رو میبنده؟
    چه جوری میتونم بفهمم که دستگاه jail break شده یا نه؟چون مراحلی را که در پست اول نوشته شده چندین دفعه به صورت دقیق و کامل اجرا کردم.

یادم رفت بگم گوشی 3g است
    ویرایش توسط Rouzbeh : https://i-phone.ir/forums/member/211-rouzbeh در ساعت 07-01-2010, 12:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad masiha
      یادم رفت بگم گوشی 3g است
      این سوال شما یعنی تاپیک رو مطالعه نکردین

آخرین آیتم در آموزش پست اول تاپیک گفته چیکار بکنید
      ویرایش توسط Rouzbeh : https://i-phone.ir/forums/member/211-rouzbeh در ساعت 07-01-2010, 12:22 PM

نظر

سلام .من تمام این مراحل رو پیش رفتم و هنوز 1 مورد هم نتونستم از دامنه I-Phone.ir دانلود کنم.همش این پیغام رو میده.

Hash Sum Mismatch

لطفا راهنمایی کنید.

نظر

سلام دوستان
          1- آیا باید در هنگام کار با blackra1n آیتیونز بسته باشه ؟ حالا اگه باز باشه چی میشه ؟
          2- من blackra1n رو از پست اول همین تاپیک دانلود کردم و اجرا کردم ، حواسم نبود و آیتونز هم باز بود ، گوشی به حالت ریکاوری رفت و blackra1n تو پیغام wait for reboot باقی موند و آیتونز پیغام داد که گوشی به ریکاوری رفته و باید ریستور بشه ( تازه اونجا بود که متوجه شدم که آیتونز باز بوده) ، حالا باید چکار کنم ؟
          3 - ریستور چقدر طول میکشه ؟
          4- گوشیم 3Gs 16 گیگ و انلاک فکتوری با فریم ور 3.1.2 هست
          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط vazizpoor نمایش پست ها
            سلام دوستان
            1- آیا باید در هنگام کار با blackra1n آیتیونز بسته باشه ؟ حالا اگه باز باشه چی میشه ؟
            2- من blackra1n رو از پست اول همین تاپیک دانلود کردم و اجرا کردم ، حواسم نبود و آیتونز هم باز بود ، گوشی به حالت ریکاوری رفت و blackra1n تو پیغام wait for reboot باقی موند و آیتونز پیغام داد که گوشی به ریکاوری رفته و باید ریستور بشه ( تازه اونجا بود که متوجه شدم که آیتونز باز بوده) ، حالا باید چکار کنم ؟
            3 - ریستور چقدر طول میکشه ؟
            4- گوشیم 3gs 16 گیگ و انلاک فکتوری با فریم ور 3.1.2 هست
            ممنون
            1- فرقی نمی کنه
            2- این مشکل باز بودن آیتونز نیست روی یک ویندوز دیگه تست کنید حل میشه
            3- حدود 10 دقیقه
            4-
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام
              ممنونم از راهنماییتون
              با ویندوز 7 امتحان کردم و انجام شد

ولی تو فرومی که آدرسش رو داده بودید نوشته که آیتیونز باید بسته باشه !
              یکی به شما بدهکار شدم
              ممنون
              ویدا

نظر

تو کدوم فروم ؟ زیاد مهم نیست به باز یا بسته بودن آیتونز
                ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 11-01-2010, 12:40 AM
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

آقا دوست من گوشيشو جيلبرک کرده بعد از اينکه blackra1n رو باز کرده که cydia رو نصب کنه نتونسته بعد اين blackra1n رو پاک کرده و دوباره نصب کرده ولی ديگه نيومده تو گوشيش منم هر کاری کردم نتونستم براش بيارم
                  راهش چيه؟

نظر

کسی جواب ما رو نمیده؟

نظر

نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
                      آقا دوست من گوشيشو جيلبرک کرده بعد از اينکه blackra1n رو باز کرده که cydia رو نصب کنه نتونسته بعد اين blackra1n رو پاک کرده و دوباره نصب کرده ولی ديگه نيومده تو گوشيش منم هر کاری کردم نتونستم براش بيارم
                      راهش چيه؟
                      شما دوباره ریستور کنید درست می شه و اینکه چند وقته خیلی سخت می شه cydia بصب کرد ولی مشکل نداره نصب می شه نگران نباشید
                      ویرایش توسط devie : https://i-phone.ir/forums/member/7968-devie در ساعت 18-01-2010, 08:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
                        شما دوباره ریستور کنید درست می شه و اینکه چند وقته خیلی سخت می شه cydia بصب کرد ولی مشکل نداره نصب می شه نگران نباشید
                        مرسی داداش

نظر

من این کارو کامل انجام دادم و دیگه توی itunes موقع نصب ipa ارور نمیده . ولی بعد از این که فایل کامل نصب میشه چیزی روی کوشیه من نمیاد ! در حالی که توی app نشون میده به منوی من اضافه شده ! چندین بارم sync زدم گوشیم خاموش روشن کردم نمیاد ! کمک....

نظر

نهههههههههههههههههههه !!! بازم این ارور اومد 0xE8008001

نظر

بچها آيفون من ورزن 3.0 نياز نيست pwnage رو بريزم (واسه بيس باند ميگم)بعد جيلبرينگ كنم؟
                              اگه ميخواد يه توضيحي در رابطش بگين ممنون.

نظر

مرسی* از آموزش گوشی من 3gs 32gb ورژن 3.1.2 هست گوشیمو ۱ماهی* می*شه گرفتم از آلمان و تنها روش جلبرک کردن هم از همین راه بلک رن هست که همین کار رو هم کردم... ولی* همونطور که گفتی* اگه گوشی خامش بشه باید انقدر خامش باشه تا یه سیستم*ای که روش*ای تونس اینستال هست رو پیدا کنم و بد بلک رن رو روش اجرا کنم تا ارور نده برنامه بلک رین.. آیا راهی* هست که از شرح این راحت بشم یا حد عقل*ای تونس نیز نباشه برای رین کردن؟؟ واقعاً اعصاب خورد می*کنه... ضمنا راهی* هست که توی آای تونس موقهٔ سینک کردن نخوات که حتما برنامه*های روی گوشی رو به أی تونس منتقل کنه.. من یکبار زدم نمی*خوام منتقل کنی* ورداشت هرچی* برنامه داشتم پاک کرد از تو گوشیم
                                ویرایش توسط masoud7z : https://i-phone.ir/forums/member/16035-masoud7z در ساعت 20-01-2010, 06:25 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X