اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک iOS 5 فینال بوسیله RedSn0w 0.9.9b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط raianak نمایش پست ها
    سلام
    من جیلبرک کردم و مشکل خاصی هم نداشت . فقط نمی دونم چرا هرکاری میکنم ibooks روش کار نمی کنه .میخوام ببینم شما هم همین مشکلو دارین؟
    درضمن notification هم مشکل داره و خیلی وقتها کار نمی کنه برا شما هم اینطوریه؟
    ممنون از جوابتون
    برای من هر ۲ درست ان

iBook رو پاک کن از App Store دوباره دانلود کن

Notification Center هم برای درست کار میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
      لطفا يكى هم جواب منو بده
      دوست عزیز من اینطوری بودم.اول با snowbreez GM تونستم برای فینال کاستم بسازم که اکتیو و جیل شده باشه.بعدشم با این اپدیت جدید ultrasn0w میشه انلاک کرد دیگه

نظر

• unthethered هم هست.البته فک کنم چون oldbootهستم

نظر

• نوشته اصلی توسط abl_aha نمایش پست ها
          نه دوست عزیز گوشی حدود 2 ماه هست جیل شده و بتا 7 روش بوده.
          امروز یه برنامه از سیدیا ریختم و ریبوت شد و دیگه بالا نیومد.
          بتا 7 كه آن untethered نداشت...؟!!!
          مطئمنيد كه جلبريكتون tethered نبوده؟!
          اگه tethered باشه يعني اينكه بعد از هر بار ريست كردن گوشيتون ديگه بالا نمياد و بايد دوباره جيلبريك كنيد...
          اگه اينطوره كه پست اول رو بخونيد متوجه خواهيد شد...

نظر

• من آی پاذ 4 ذارم تمام مراحل رو مو به مو رفتم ولی jailbreak نشد

نظر

• با سلام
              ببخشید الان من آپدیت کردم از 4.3.5 به 5
              میخواستم ببینم اگه الان جیل تدر کنم بعد از اینکه آنتتر اومد میتونم اونو بزنم یا مشکل خاصی پیش خواهد آمد
              لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط MacWorld نمایش پست ها
                نیازی به iOS 5.0 GM نیست شما می تونید iOS 5.0 Final رو هم به Redsn0w 0.9.9 بدین به راحتی جیلبریک می شه
                iOS GM و final هیچ فرقی ندارن. هر دو یکی هستند! هر دو 9A334 هستند.

نظر

• برنامه ibalcklist5-1 رو که نصب میکنیم کلا گوشی به هم میریزه !* صفحه کوچیک میشه و دیگه نمیشه از گوشی استفاده کرد !* کسی تست کرده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
                    بتا 7 كه آن untethered نداشت...؟!!!
                    مطئمنيد كه جلبريكتون tethered نبوده؟!
                    اگه tethered باشه يعني اينكه بعد از هر بار ريست كردن گوشيتون ديگه بالا نمياد و بايد دوباره جيلبريك كنيد...
                    اگه اينطوره كه پست اول رو بخونيد متوجه خواهيد شد...
                    دوست عزیز
                    پسنهای من رو درست نخوندید.
                    من کی گفتم که Untethered بوده؟
                    من گفتم just boot عمل نمی کنه و هر بار ریست میشه و گوشی بالا نمیاد
                    ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 15-10-2011, 06:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط cyrus-72 نمایش پست ها
                      با سلام
                      ببخشید الان من آپدیت کردم از 4.3.5 به 5
                      میخواستم ببینم اگه الان جیل تدر کنم بعد از اینکه آنتتر اومد میتونم اونو بزنم یا مشکل خاصی پیش خواهد آمد
                      لطفا کمک کنید
                      شما ميتونيد وقتي جيلبريك انتتر اومد يك بار جيلبريك كنيد مشكلي نيست.

نوشته اصلی توسط sash_23no نمایش پست ها
                      من آی پاذ 4 ذارم تمام مراحل رو مو به مو رفتم ولی jailbreak نشد
                      شما بعد از جيل بايد just boot را هم بزنيد تا گوشي بياد بالا ، ممكن هست بخوبي به حالت dfu نبرديد گوشي را ، دوباره جيل كنيد وتيك just boot را هم بزنيد.
                      ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 15-10-2011, 06:43 PM

نظر

• اقا راهنمایی کنید
                        من وقتی بدون فریمور میزنم که جیل بشه میزنه no identifying data fetched
                        با ios 5 final که میزنم وسطش ارور ویندوز میده و میپره بیرون
                        با ios 5 gm که میخوام بزنم اصلا قبول نمیکنه چون اسمش اینه ios_5_gm_seed__iphone_4_gsm__9a334.dmg
                        چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_dalton نمایش پست ها
                          اقا راهنمایی کنید
                          من وقتی بدون فریمور میزنم که جیل بشه میزنه no identifying data fetched
                          با ios 5 final که میزنم وسطش ارور ویندوز میده و میپره بیرون
                          با ios 5 gm که میخوام بزنم اصلا قبول نمیکنه چون اسمش اینه ios_5_gm_seed__iphone_4_gsm__9a334.dmg
                          چیکار کنم؟

خیلی ساده هست.
                          پسوند pmg رو به صورت دستی یعنی رینیم بزن و به فرمت اصلی فریمور عوضش کن.
                          موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط abl_aha نمایش پست ها
                            دوست عزیز
                            پسنهای من رو درست نخوندید.
                            من کی گفتم که Untethered بوده؟
                            من گفتم just boot عمل نمی کنه و هر بار ریست میشه و گوشی بالا نمیاد

البته شما نگفته بوديد كه Just Boot عمل نمي كنه.
                            ولي به هر حال، به نظر من مشكلتون اينه كه فريموري كه در قسمت extra ميديد براي گوشيتون نيست!
                            اگه به من بيشتر توضيح بديد كه چه پيغامي مي ده شايد بتونم بيشتر كمكتون كنم...

نظر

• شما بعد از جيل بايد just boot را هم بزنيد تا گوشي بياد بالا ، ممكن هست بخوبي به حالت dfu نبرديد گوشي را ، دوباره جيل كنيد وتيك just boot را هم بزنيد.
                              این کارم کردم اما نشد

نظر

• وقتی میزنم جیل بریک آخرش میگه فایل اشتباهه!!
                                چی کار کنم؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X