اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک iOS 5 فینال بوسیله RedSn0w 0.9.9b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ba salam khedmate dostan,3gs ba os 4.3.3 bodam bordam b ios 5gm ba redsnow 0.9.9.7 va snowbreez 2.8b8 ham k jail mikonam goshi active nemishe.jail ham nemishe aslan roo active gir mide behem...chikar konam???goshim lock hast

نظر

• نوشته اصلی توسط omid.fireman نمایش پست ها
      ba salam khedmate dostan,3gs ba os 4.3.3 bodam bordam b ios 5gm ba redsnow 0.9.9.7 va snowbreez 2.8b8 ham k jail mikonam goshi active nemishe.jail ham nemishe aslan roo active gir mide behem...chikar konam???goshim lock hast
      دوست عزیز به قوانین احترام بزارید و پارسی تایپ کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
        دوست عزیز به قوانین احترام بزارید و پارسی تایپ کنید
        chashm. farsi nadaram hala pls rahnamaeeim kon

نظر

• نوشته اصلی توسط omid.fireman نمایش پست ها
          ba salam khedmate dostan,3gs ba os 4.3.3 bodam bordam b ios 5gm ba redsnow 0.9.9.7 va snowbreez 2.8b8 ham k jail mikonam goshi active nemishe.jail ham nemishe aslan roo active gir mide behem...chikar konam???goshim lock hast
          سیم کارت اصلی رو میذارید توش ؟
          مثلا اگه لاک at&t هستش سیم کارت at&t رو میذارید توش دیگه؟

اگه کیبرد فارسی ندارید لا اقل از این استفاده کنید :*behnevis.com

نظر

• نه من سیم اکتیو ندارم،جیلبریک می*کنم اما بالا نمیاد روی آرم اپل گیر می*کنه با ردسنو و اسنوبریز هم جواب نمید تلفنمو میدم یکی* تلفنی میث بندازه زنگ بزنم راهنماییم کنه ۰۹۱۲۲۳۶۲۳۷۵ آئین

نظر

• دوستان عزیز کسی خبری چیزی تو سایت مختلف مبنی بر اینکه اصلا قرار هست untether بیاد یا نه ندیده؟
              من که فکر می کنم با توجه به چند تا فریم ور قبلی 4.3.4 و 4.3.5 و 7 نسخه بتا ios5 که untether نیومد مطمئنا یه چیزی هست که هکرهای عزیز نتونستن
              نکنه یه وقت دیگه دوران جیلبرک تموم شد
              خلاصه دوستان اگه خبری چیزی دارین بفرمائین به یه نتیجه ای برسیم

iOS 5 Semi-Tethered Jailbreak Released!

آقا این semi-tether چیه و فرقش با tether و untether چیه
              ویرایش توسط MOBILE_MASOUD : https://i-phone.ir/forums/member/31238-mobile_masoud در ساعت 24-10-2011, 08:59 AM

نظر

• یه سری محدودیت داره. مثلا به گفته دوستان 99% برنامه های سیدیا روش نصب نمیشه. سافاری هم کار نمیکنه. تنها مزیتش اینه که گوشی رو خاموش کنی دیگه به کامپیوتر احتیاج نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط MOBILE_MASOUD نمایش پست ها
                  دوستان عزیز کسی خبری چیزی تو سایت مختلف مبنی بر اینکه اصلا قرار هست untether بیاد یا نه ندیده؟
                  من که فکر می کنم با توجه به چند تا فریم ور قبلی 4.3.4 و 4.3.5 و 7 نسخه بتا ios5 که untether نیومد مطمئنا یه چیزی هست که هکرهای عزیز نتونستن
                  نکنه یه وقت دیگه دوران جیلبرک تموم شد
                  خلاصه دوستان اگه خبری چیزی دارین بفرمائین به یه نتیجه ای برسیم

iOS 5 Semi-Tethered Jailbreak Released!

آقا این semi-tether چیه و فرقش با tether و untether چیه
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread50585.html

نظر

• بچه ها کمک!!!!! من حواسم نبود گوشی رو خاموش کنم حالا اصلا نمیره تو dfu که بتونم بوت کنم! چیکار کنم /؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                      بچه ها کمک!!!!! من حواسم نبود گوشی رو خاموش کنم حالا اصلا نمیره تو dfu که بتونم بوت کنم! چیکار کنم /؟؟
                      رداسنو رو باز کنید در قسمت extra گزینه just boot tethered righte now رو بزنید

نظر

• سلام اگه میشه IOS 5 Final روی سایت برای دانلود میذارین

نظر

• نوشته اصلی توسط Rezaxxo نمایش پست ها
                          سلام اگه میشه IOS 5 Final روی سایت برای دانلود میذارین
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

• سلام به همگی دوستان
                            اینی که در صفحه ی اول نوشته شده : iDevice تون رو وصل کنید به iTunes و به iOS 5 ری استور کنید.
                            این ios 5 رو از کجا باید گیر اورد
                            بعد از این من گوشیم 4.3.2 هست مشکلی پیش نماد که ios 5 نصب کنم و بعد از نصب تمام اطلاعاتم پاک میشه حتی شماره ها و مسیج ها
                            اگه پاک بشه چه طوری باید بک اپ بگیرم (البته من با ایتونز الان بک اپ گرفتم )
                            بعد از این نرم افزار های دیگه مثل app ها نصب میشه ...
                            ببخشید که سوالاتم خیلی زیاد شد اگه ممکنه منو راهنمای کنید
                            باتشکر

نظر

• این ios 5 رو از کجا باید گیر اورد
                              [http://http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

• نوشته اصلی توسط maxpower نمایش پست ها
                                سلام به همگی دوستان
                                اینی که در صفحه ی اول نوشته شده : Idevice تون رو وصل کنید به itunes و به ios 5 ری استور کنید.
                                این ios 5 رو از کجا باید گیر اورد
                                بعد از این من گوشیم 4.3.2 هست مشکلی پیش نماد که ios 5 نصب کنم و بعد از نصب تمام اطلاعاتم پاک میشه حتی شماره ها و مسیج ها
                                اگه پاک بشه چه طوری باید بک اپ بگیرم (البته من با ایتونز الان بک اپ گرفتم )
                                بعد از این نرم افزار های دیگه مثل app ها نصب میشه ...
                                ببخشید که سوالاتم خیلی زیاد شد اگه ممکنه منو راهنمای کنید
                                باتشکر
                                اطلاعاتتو با همون بک اپ میتونی برگردونی
                                ولی برنامه هاتو باید دوباره بریزی
                                الان جیلبریک 5 بصورت انتدرد نیست و در کل من توصیه میکنم تا جیلبریک مناسب نیومده به 5 نرو
                                ویرایش توسط jim11 : https://i-phone.ir/forums/member/15873-jim11 در ساعت 24-10-2011, 04:10 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X