اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک iOS 5 فینال بوسیله RedSn0w 0.9.9b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من که بدون دادن فریمور جیلبریک کردم!

طبق عکس بالا از من میخواد بعدم اون پیغام که دورش خط کشیدم رو میده

نظر

• خوب شما چرا داری با ورژن 0.9.6 جیل میکنی ؟
      با این ورژن جیلبریک کن :
      redsnow 9.9b6 for win

نظر

• به نظرم یک جمع بندی بکنیم و بیشتر از این مساله رو تا زمانی که جیلبرک آنتتر نیومده طولانی نکنیم.
        1.خواهشا طبق آموزش اول تاپیک اجرا کار رو دنبال کنید من روی redsnow 9.9b6 for win بهتر نتیجه گرفتم پس آخرین ورژن رو بگیرید.
        2.فرقی نداره ویندوزتون چیه باشه اینقدر روی نوع ویندوز سوال نپرسید
        3.اگر همه مراحل رو درست رفته باشید و تیک سدیا رو بزنید و آناناس تا آخر لود بشه اصل کار تا اینجا تمومه فقط سدیا به صورت آیکون سفید میاد که همانطور که تو تاپیک ذکر شد باید مجدد به Extras برین و just boot رو انجام بدین.
        نه فایلی نیاز هست لود کنید نه کاره اضافه دیگه ای .
        کار تمومه و لطفا تا زمان جیلبرک نهایی هر برنامه ای رو از سدیا نصب نکنید چون به علت ناسازگاری بعضی برنامه ها و اینکه مجبور میشید ریبوت انجام بدین همه چیز بهم میخوره و دچار مشکل میشید.
        ---------------
        این فقط یک خلاصه بود و به عنوان کسی که اصلا وارد نبودم این کار مرحله به مرحله انجام دادم و مشکلی نبود.
        ویرایش توسط payegan : https://i-phone.ir/forums/member/33084-payegan در ساعت 19-10-2011, 05:48 PM

نظر

• دوستان یه باگ هم وجود داره (برخوردم بهش) ؛
          کل برنامه ها رو توی مولتی تسکینگ ببندیم ، هنگ میکنه گوشی ...

نظر

• نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
            خوب شما چرا داری با ورژن 0.9.6 جیل میکنی ؟
            با این ورژن جیلبریک کن :
            redsnow 9.9b6 for win
            این که شما دادین برای ویندوز ولی برای من کار نمیکنه نمیدونم چرا همش پیغام میده ولی با مک کار میکنه راهه دیگه ای نیست ؟ برای ویندوز باشه و کار کنه
            من الان گوشیم جیلبرک شده ولی وقتی خاموش میکنم و میخام با کامپیوتر روشن کنم منظورم همون redsnow0.9.9b6 جواب نمیده نمیدونم چرا همه ورژن رو هم امتحان کردم ولی با مک کارم ردیف میشه
            حالا میشه ی کسی به من کمک کنه الان من چندین باره که میپرسم ولی کسی جواب نمیده
            ویرایش توسط rozanokhbeh : https://i-phone.ir/forums/member/74887-rozanokhbeh در ساعت 19-10-2011, 07:55 PM

نظر

• منم ویندوز 7 دارم و روش کار کرده

نظر

• دوستان اگه کسی میتونه واسم RedSn0w 0.9.9b6 واسم یه جای دیگه آپ کنه. این فایل
                https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1
                رو من نمیتونم دان کنم
                با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mkh-n71 نمایش پست ها
                  دوستان اگه کسی میتونه واسم RedSn0w 0.9.9b6 واسم یه جای دیگه آپ کنه. این فایل
                  رو من نمیتونم دان کنم
                  با تشکر

نظر

• یا اینکه تاپیک آیفون ه ولی من رو iPad با 0.9.9b6 با ویندوز 7 جیلبریک کردم و موفقیت آمیز بود فقط Safari باز نمیشه یعنی وقتی open میشه کرش میکنه ولی مولتی تسکینگ جسترز کار میکنه !

نظر

دوستان یه باگ هم وجود داره (برخوردم بهش) ؛
                      من تا حالا به دلیل نصب برنامه های اشتباه از سایدیا چند بارمجبور به ریستور و جلبریک شدم ولی تا حالا به این مشکل بر نخوردم

نظر

دوستان یه باگ هم وجود داره (برخوردم بهش) ؛
                        من همیشه آخر شب همه برنامه ها رو میبندم ولی هیچ وقت هنگ نکرده
                        چه توی 4.3.3 و 4.3.5 و چه الان که 5 هست

نظر

• دوستان سلام
                          من گوشیمو به ios5 بردم و جیلبرک کردم اما ظاهرا بعد از خاموش روشن کردن باید گوشی بالا نیاد دیگه تا دوباره به پی سی وصل بشه !!؟؟
                          اما وقتی خاموش روشن میکنم راحت بالا می اد و فقط موقع باز کردن سافاری و میل از برنامه بیرون میپره و مشکل دیگه ای نداره حتی با سیدیا
                          اما دوباره جیل را تمام مراحلشو انجام دادم و اون دو مورد هم درست شد
                          الان مشکلم اینه که نمیتونم بازی و برنامه سینک کنم با ایتیونز !!!
                          ممنون میشم راهنمایی کنید
                          گوشی 3gs 4.3.3 بود که الان شد ios5 unlock

نظر

• نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
                            دوستان سلام
                            من گوشیمو به ios5 بردم و جیلبرک کردم اما ظاهرا بعد از خاموش روشن کردن باید گوشی بالا نیاد دیگه تا دوباره به پی سی وصل بشه !!؟؟
                            اما وقتی خاموش روشن میکنم راحت بالا می اد و فقط موقع باز کردن سافاری و میل از برنامه بیرون میپره و مشکل دیگه ای نداره حتی با سیدیا
                            اما دوباره جیل را تمام مراحلشو انجام دادم و اون دو مورد هم درست شد
                            الان مشکلم اینه که نمیتونم بازی و برنامه سینک کنم با ایتیونز !!!
                            ممنون میشم راهنمایی کنید
                            گوشی 3gs 4.3.3 بود که الان شد ios5 unlock
                            شما appsync برای ios 5 رو نصب کردید؟

نظر

• appsync for ios5 رو از سورس hackulo در سیدیا نصب کنید

نظر

• اقایون من یه مشکلی برام پیش اومده و گوشیم خاموش شد اومدم با کامپیوتر روشنش کنم نمیشه !!!! چیکار کنم ؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X