اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS5 , 4.3.5 ,4.3.3 توسط redsn0w 0.9.9b1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

معذرت میخوام من متوجه نمیشم میتونی واضحتر بگی

نظر

installous من همش time out میده هنگام دانلود

نظر

دوستان مشکل اصلی من اینه که من می تونم وارد اینترنت شم ولی نمی تونم download کنم ( wi-fi مم مشکل نداره ) فقط مشکل دانلود دارم

نظر

نوشته اصلی توسط alisabri
          دوسنان چرا جواب منو نمیدد
          ريست نتورك كني فكركنم درست شه به ريستهاي ديگه دست نزني ها

نظر

ريست نتورك هم جواب نداد

نظر

نوشته اصلی توسط alisabri نمایش پست ها
              ريست نتورك هم جواب نداد
              من متوجه نمشيم اگر بيسيمت به اينترنت وصل ميشه مشكلي نداري اخه سافاري هنوزقسمت دانلودش واسه ios5كارنميكنه بايد اپيديت بياد دقيقا چي رو ميخواهي دانلودكني كه نميشه؟اگرسختت نيست دوباره ريستوركن قبل جيل كردن چك كن بعد جيلش كن

نظر

سلام دوستان من یک هفتس iphone4 خریدم ورزن گوشیم 4.3.5. هست خودم جلبرک کردم اما همش مشکل اینو داشتم که نمی دونم coonect هستم یا نه wifi مشکل نداره اما installousم کار میکنه ولی دانلود نمی کنه با safari به راحتی کار میکنم ولی بازم دانلود نمی تونم بکنم weatherم کار نمی کنه ولی 2 بار کاملا همه چیم درست شد ولی اکثر اوقات مشکلی که گفتمو دارم کلا نمیدونم مشکل اینترنت دارم یا نه گیج شدم reset networkهم کردم(کمکم کنید )

نظر

به نظرتون میشه گوشی یه چیزی بین coonectوdiscoonect باشه یعنی داخل اینترنت باشی ولی هیچی نتونی بگیری

نظر

من به 5 فابنال اب کردم با چی جیل کنم

نظر

salam

اقا من ریستور کردم رو5 حالا وقتی میخوام جیل کنم وقتی تو extras فرمورو انتخاب میکنم میگه ساپرت نمیشه
                      ویرایش توسط shell_proof : https://i-phone.ir/forums/member/16142-shell_proof در ساعت 20-10-2011, 05:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shell_proof نمایش پست ها
                        اقا من ریستور کردم رو5 حالا وقتی میخوام جیل کنم وقتی تو extras فرمورو انتخاب میکنم میگه ساپرت نمیشه
                        گوشيت لاك بود يا انلاك ؟ اگه انلاكه از ورژن قبلي redsnow استفاده كن ، اين ورژن با ويندوز مشكل داره

نظر

نوشته اصلی توسط shell_proof نمایش پست ها
                          برنامه redsn0w_win_0.9.9b4 را باز کنید و رو Jailbreak کلیک کنید

نظر

salam

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                            برنامه redsn0w_win_0.9.9b4 را باز کنید و رو Jailbreak کلیک کنید
                            اقا من جلیبرک رو زدم dfu هم بردم حالا این ارورو میده

(ضمنا انلاک هم هست .اگه باید با redsn0w های قبلی جیل کنم لطفا یه لینک بدین)

نظر

اینجا از شما خواسته که برید به extras بر روی select ipow کلیک کنید وفریمور را دستی انتخاب کنید
                              redsn0w_win_0.9.9b6

redsn0w_win_0.9.9b4

redsn0w_win_0.9.9b3a
                              ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 21-10-2011, 06:37 AM

نظر

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                                اینجا از شما خواسته که برید به extras بر روی select ipow کلیک کنید وفریمور را دستی انتخاب کنید
                                redsn0w_win_0.9.9b6

redsn0w_win_0.9.9b4

redsn0w_win_0.9.9b3a
                                اقا من باredsn0w_win_0.9.9b6 جیل کردم حالا سیدیا سفید شده اینو دیگه چیکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X