اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mnxx نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم یپرسم می تونم وقتی گوشیمو جیلبریک کردم بعد از نصب برنامه های کرک شده بدونه اینکه برنامه هام پاک بشن جیلبریک رو پاک کنم تا گوشیم با هر بار خاموشی شدن راحت روشن بشه یا نه امکان پذیر نیست
    اگر ورژن دستگاه شما 4.3.3 است اگر جیلبریک کنید گوشی راحت و بدون جیلبریک دوباره روشن می

شود.

نظر

• فراموش کردم بگم ورژن گوشیم 4.3.5 هستش که جیلبریک ان ورژن هم که اومده به صورت Tether هستش
      ویرایش توسط savadkoohy : https://i-phone.ir/forums/member/48343-savadkoohy در ساعت 19-08-2011, 10:08 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mnxx نمایش پست ها
        فراموش کردم بگم ورژن گوشیم 4.3.5 هستش که جیلبریک ان ورژن هم که اومده به صورت tether هستش
        شما اگر گوشی خودتون را جیلبریک کنید تنها راه پاک شدن آن ریستور هست.

نظر

• سلام دوستان

بنده تازه به 4.3.5 ابدیت کردم الان میخواستم جلبریک کنم کا با این تاپیک اشنا شدم ولی کلا گیج شد و چند تا سوال دارم

1- ایا اگه جلبریک کنم هر دفعه که میخوام گوشی رو روشن کنم باید دوباره جلبریک کنم؟
          2-بهترین روش جلبریک کدام هست؟
          3- این Redsn0w رو از کجا باید دانلود کنم ؟
          ممنون

نظر

• ۱ : بله
            ۲ : تنها و بهترینش همین رداسنو هست
            ۳ : مک - ویندوز

نظر

• نوشته اصلی توسط !amir
              چرا پست من پاک شد؟
              دوباره میپرسم به نظر شما به ios 5 اپدیت کنم یا نه؟

ایا ios 5 جلبریک میشه؟
              چون به این تاپیک ربطی نداره
              در تایپک مربوط سوال کنید

نظر

• دوستان من باید چیکار کنم رفتم به قسمت مربوطه و یه تاپیک باز کردم ولی هنوز جناب مدیر تایید نکردند حالا اگه جواب بدید چی میشه مگه
                بنده فایل shsh رو از 4.3.3 دارم حالا یا باید دانگرد کنم یا باید برم به ios 5 به نظر شما چیکار کنم اگه باید دانگرد کنم مشه بفرمایی چطور
                تورو خدا دوبار نگید برید با تاپیک مربوطه خیلی لنگم

نظر

• نوشته اصلی توسط !amir نمایش پست ها
                  دوستان من باید چیکار کنم رفتم به قسمت مربوطه و یه تاپیک باز کردم ولی هنوز جناب مدیر تایید نکردند حالا اگه جواب بدید چی میشه مگه
                  بنده فایل shsh رو از 4.3.3 دارم حالا یا باید دانگرد کنم یا باید برم به ios 5 به نظر شما چیکار کنم اگه باید دانگرد کنم مشه بفرمایی چطور
                  تورو خدا دوبار نگید برید با تاپیک مربوطه خیلی لنگم
                  خوب حالا ش ش 4.3.3 رو دارید به 4.3.3 ریستور کنید و بعد با jailbreakme ( که برای 4.3.3 جیلبریک بهتری هست ) اقدام به جیلبریک کنید.

این پست رو دنبال کنید ( دقیقا مشکلش مثله شما بوده), سوالی داشتید همونجا بپرسید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread4...tml#post458461

نظر

• دوستان لینک دانلود 4.3.4 رو میدید برای jailBreak میخوام ممنون .

نظر

• با تشكر از سايت خوبتان.
                      من موفق شدم جیلبریک بكنم ايفون 4 رو اما زماني كه ميخواهم ازcydia برنامه اي را دانلودو نصب كنم دستگاه reboot ميشه وديگه روي لوگوی Apple ميسته.

3 4 بار امتحان كردم.
                      روي ايفون iPhone3,1_4.3.5_8L1_Restore نصب هست و همونطور كه اينجا نوشتين iPhone3,1_4.3.4_8K2_Restore جیلبریک كردم

نظر

• نوشته اصلی توسط P0UYA نمایش پست ها
                        دوستان لینک دانلود 4.3.4 رو میدید برای jailBreak میخوام ممنون .
                        از بخش Firmware های آیفون دانلود کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html#post432023

نظر

• من تازه گوشیو گرفتم ... الان لاک ا کجا باید دقیق فریم ورشو بفهمم ؟ اگه به فرض 4.3.5 باشه من که نمیتونم به 4.3.5 ریستورش کنم ایتیونز قفله ... چی کار باید بکنم ؟

نظر

• setting/general/about
                            اول بگید که فریمور و بیسباندش چنده تا بهتر بشه کمک کرد

نظر

• خوب الان مشکلم دقیقا همیجاس...چون وارد ایفون نمیشه نمیدونم . قابل انلاک شدن نیست .. احتمال 99% هم 4.3.5

نظر

• سلام
                                دوستان من به علت حجم بالا نمیتونم 4.3.4 و 4.3.5 رو دانلود کنم کسی میتونه روی یه دی وی دی واسم بفرسته؟

نظر

صبر کنید ..
                                X