اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alisabri نمایش پست ها
    وقتی با installous دانلود میکنم اروره download failed:unexpected content (download.html)میده
    اگه دیر روی لینک کلیک کنید Expire میشه و اینو میده

نظر

• من دیر کلیک نمیکنم همش time out میده

نظر

• واسه ۴.۳.۵ انتیتر نیومده هنوز

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed king نمایش پست ها
          واسه ۴.۳.۵ انتیتر نیومده هنوز
          خیر متاسفانه هنوز نیومده

نظر

• دوستان مشکل اصلی من اینه که من می تونم وارد اینترنت شم ولی نمی تونم download کنم ( wi-fi مم مشکل نداره ) فقط مشکل دانلود دارم

نظر

• safari download را از سيديا نصب كنيد

نظر

• سلام دوستان
                من ایپادمو چند وقت پیش reset all setting کردم و بعد از کلی دردسر 4.3.5 و نصب کردم
                الان میخام جیلبرک کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چه برنامه های احتیاج دارم و کلا مراحل جیلبرکو به ترتیب نمیدونم
                پوست های این تاپیکم خوندم که شاید یه روش کلی دستم بیاد که بدتر گیج شدم ، اخه انگار تو همه مراحل جیلبرک نکته داره چون هر کی تو یه مرحلش مشکل داره
                دوستان مگه روش کلی وجود نداره که توش تمام جزئیات لحاظ شده باشه؟
                ممنون

نظر

• سلام من آیفون 4 خریدم ورژنش 4.3.5 بود و به 5 رستور میکنم وسط کار ارور 3194 میده دیگه نمیدونم چی کار کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید همه راهها را هم رفتم الان 2 هفته است که سر کارم

نظر

• نوشته اصلی توسط afshinkks نمایش پست ها
                    سلام من آیفون 4 خریدم ورژنش 4.3.5 بود و به 5 رستور میکنم وسط کار ارور 3194 میده دیگه نمیدونم چی کار کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید همه راهها را هم رفتم الان 2 هفته است که سر کارم
                    ارور٣١٩٤ 
                    ابتدابه مسیر زیر برید
                    c:\windows\system32\drivers\etcسپس فایل " hosts " رو به وسیله notepad باز کنید و عبارت
                    74.208.10.249 gs.apple.com رابه آخر متن داخل فایل اضافه کنید و گوشي را به حالت dfu برده و ريستور كنيد( گوشيتون انلاك فكتوري بايد باشه تا انتن بياد در غير اينصورت بايد كاستم بسازيد)

نوشته اصلی توسط mahdi.b نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من ایپادمو چند وقت پیش reset all setting کردم و بعد از کلی دردسر 4.3.5 و نصب کردم
                    الان میخام جیلبرک کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چه برنامه های احتیاج دارم و کلا مراحل جیلبرکو به ترتیب نمیدونم
                    پوست های این تاپیکم خوندم که شاید یه روش کلی دستم بیاد که بدتر گیج شدم ، اخه انگار تو همه مراحل جیلبرک نکته داره چون هر کی تو یه مرحلش مشکل داره
                    دوستان مگه روش کلی وجود نداره که توش تمام جزئیات لحاظ شده باشه؟
                    ممنون
                    اگر ميخواهيد از برنامه هاي كرك شده استفاده كنيد بايد جيلبريك كنيد.
                    برنامه redsn0w را باز كنيد فريمور 4.3.4 را بهش بديد وتيك سيديا و just boot را بزنيد و طبق دستور به dfu برده منتظر اتمام كار بشيد ، سيديا را باز كنيد تا اپديت شود وبه ايتونز وصل كنيد تا اكتيو وانتن بياد.
                    ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 16-10-2011, 12:03 AM

نظر

• من 4.3.5 دارم ، برای جیلبریکش باید همین کار رو انجام بدم ؟ لطفأ راهنماییم کنید .

نظر

• آردس سیدیا چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad4696 نمایش پست ها
                          من 4.3.5 دارم ، برای جیلبریکش باید همین کار رو انجام بدم ؟ لطفأ راهنماییم کنید .
                          بله دوست عزیز

نظر

• من به مشکل خوردم لطفا کمکم کنین
                            من این کارو کردم بهم میگه گوشیو به ایتونز وصل کن من وصل میکنم کانکت نمیشه
                            لطفا کمکم کنین

نظر

• مینویسه
                              the iphone software update could not be contacted

نظر

• نوشته اصلی توسط aminjo0n نمایش پست ها
                                من به مشکل خوردم لطفا کمکم کنین
                                من این کارو کردم بهم میگه گوشیو به ایتونز وصل کن من وصل میکنم کانکت نمیشه
                                لطفا کمکم کنین
                                اينترنت وچيز ش ك ن بايد فعال باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X