اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
    بعد از dfu ?
    تو مرحله Install Cydia منظورم هست، یه چند تا نوشته میاد بعد تون تون مینویسه صبر کنید ولی انتفاقی نمیوفته
    خواموش روشن هم که میکنم میرم مرحله آخر Just boot tethered mode
    رو همون لوگو ساندیس گیر میکنه و اتفاقی نمیوفته

نظر

• نوشته اصلی توسط prince3_love نمایش پست ها
      تو مرحله Install Cydia منظورم هست، یه چند تا نوشته میاد بعد تون تون مینویسه صبر کنید ولی انتفاقی نمیوفته
      خواموش روشن هم که میکنم میرم مرحله آخر Just boot tethered mode
      رو همون لوگو ساندیس گیر میکنه و اتفاقی نمیوفته
      خوب همون موقع بعد از Install Cydia باید ببری توی DFU دیگه

اون هم ساندیس نیست آناناس ه

نظر

• نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
        درست نشد!!
        ببخشید...ولی فکر کنم در آخر باید ریستور کنم!!نه؟!
        فقط از 1چیز میترسم...اینکه توی ریستور به مشکل بخورم!
        چون 1بار دستگاه خودمو که 4.2.1 هست رو ریستور کردم و همش اررور 1013 میداد وسط ریستور...هر توصیه​ای هم که دوستان گفته بودن رو انجام دادم(پاک کردن متن داخل فایل هاست) و در نهایت هم هیچ نتیجه​ای نگرفتم و مجبور شدم برم دفتر سایت و هزینه پرداخت کنم تا اونجا برام ریستور کنن!
        حالا ممیخوام ببینم که چند درصد احتمالش هست که به مشکل بخورم توی ریستور کردن!؟!!!
        آخه اون دفه هم که بردم دفتر سایت درست کردن برام...گفتن که 1013 ارروریه که مشخص نیست چیه...بخاطر همین الان 1کم میترسم برای ریستور کردن!!!آخه تازه دیشب این گوشی رو خریدیم و خیلی زور داره که همین اول مجبور شیم هزینه بدیم برای ریستور کردن!
        اگه کسی هست که میتونه کمک کنه ممنون میشم!

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
          خوب همون موقع بعد از install cydia باید ببری توی dfu دیگه

اون هم ساندیس نیست آناناس ه
          :d:d:d:dآره سوتی دادم
          دوباره ریستوری کردم اوکی شد
          دستت درد نکنه برای راهنماییتون

نظر

• سلام دوستان من آیفون 4 دارم که فیرمور اولش 4.3.1بود متاسفانه خواستم ریستور کنمبه 4.3.3 که توی حلت ریکاوری مود گیر کرد و من مجور شدم به 4.3.5 ریستور کنم ٰحالا میخوام جیل کنم که برنامه resnow 9.8.b4 را دان کردم وقتی که بازش میکنم و هر فیرموری که انتخاب میکنم 4.3.5 و4.3.4 و4.3.3 کاستوم و......میگه که unable to recognize specifide ipsw الان چند روزه گیر کردم نمیدونم چه کنم خواهشا" اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم....
            ویرایش توسط mahmood abbas : https://i-phone.ir/forums/member/70782-mahmood-abbas در ساعت 16-09-2011, 02:32 AM

نظر

• با redsn0w_win_0.9.8b7c جیل کنید و فریمور 4.3.4 رو بهش بدید ( پست 1 را مطالعه کنید)

نظر

• سلام دوستان
                من ایفون 4 خریدم که فیرمور اولش 4.3.1 بود خواستم به 4.3.3 ریستور کنم که توی حالت ریکاوری مود گیر کرد و هر چه کردم درست نشد !!!!!!!!!!!!
                بعد مجبور شدم برای اینکه بتونم از گوشی استفاده کنم به .4.3.5 ریستور کنم !!!!!!!!!!!!البته میدونم کار اشتباهی کردم ولی چه کنم مبتدیم
                حلا برای اینکه بتونم جیل کنم برنامه redsnow 9.8.4bرو دان کردم ٰ ولی هرچه میکنم موقع باز کردن redsnow و انتخاب هر فیرموری4.3.5 ,,,,4.3.4,,,,,4.3.3 custom و......ارور میده میگه:unable to recognize specifide ipsw نمیدونم چه کنم چند روز کلافه شدم کم کم داره از ایفون بدم میادٰٰٰدوستان لطفا هر کس میتونه کمک کنه ٰممنون میشم....
                در خودم احتمال میدم مربوط به extract ;کردن فریمور یا رداسنو باشه لطفا کمک کمک کمک !!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• با redsnow9.8.b7c هم امتحان کردم باز همون ارور unable to recognize specified ipsw لطفا هر مه میتونه کمک کنه

نظر

• redsnow باز میشه و شکلش هم مثل همون که تو پست 1 زده هست فقط زمانی که brows را میزنم و هر فیرموری که بهش میدم همون ارور unable to recognize specified ipsw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/کسی میدونه اشکال کارم از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    لطفا کمک کمک کمک

نظر

• نوشته اصلی توسط mahmood abbas نمایش پست ها
                      redsnow باز میشه و شکلش هم مثل همون که تو پست 1 زده هست فقط زمانی که brows را میزنم و هر فیرموری که بهش میدم همون ارور unable to recognize specified ipsw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/کسی میدونه اشکال کارم از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      لطفا کمک کمک کمک
                      چه فریموری رو دادید بهش؟؟ سالم هست؟

نظر

• منم همین مشکلو دارم
                        فریم ویر 4.3.5 از همینجا دانلود کردم و با همین redsnow داخل تاپیک

نظر

• منم همین مشکلو دارم
                          فریم ویر 4.3.5 از همینجا دانلود کردم و با همین redsnow داخل تاپیک

نظر

• فرمت فریمور ipsw هست یا zip ؟

نظر

• اقا من ایپادمو از 4.2.1 به 4.3.5 اپدیت کردم جیل هم کردم اما به ایتیونز که وصل میکنم هیچی نمیاره انگار دستگاه وصل نیست با همین برانامه های همین تاپیک انجام دادم

نظر

• سلام دوستان من دستگاه رو با همین روش داخل انجمن جیلبریک کردم اما وقتی گوشی بالا میاد علامت Cydia سفید هست و روش کلیک میکنم اجرا نمیشه . ! هیچ اروری هم نمیده ممنون میشم اگر راهنماییم کنید مشکل از کجاست . !

نظر

صبر کنید ..
                                X