اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله میتونید ریستور کنید
    خیر هیچ مشکلی بوحود نمیاد

نظر

• آن ترد اومده واسه 4.3.5 ؟

نظر

• براي ورژن هاي ٤.٣.٤ و ٤.٣.٥ جيلبريك انترد نخواهد امد منتظر ورژن جديد باشيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط arasharasharash نمایش پست ها
          با سلام گوشی 3gs با ورژن 3.1.3 رو به اشتباه با limrin جیلبرک کردم الان گوشی رو ارم اپل گیر کرده...هر کاری میکنم به حالت اول بر نمی گرده ...
          ببرید dfu و دوباره ریستور کنید حل میشه

نظر

• من یه سوال دارم :
            امروز که برای یکی از دوستان یه آیفون 4 خریدم ، ورژنش بود 4.3.5 اومدم اینجا خوندم و متوجه شدم ظاهرا جیلبرک کردنش خیلی منطقی نیست ( با توجه به همین مطلب که میگن خاموش بشه دوباره باید جیلبرک بشه ) حالا میخوام بدونم .... آیا صحیحه ؟ یا جیلبرک بهتری هم براش وجود داره ؟

نظر

• یه سوال دیگه اونم این که مثلا یه سری پلاگینهای کاربردی ، مثل Caller id Fixer رو چطوری میشه روی جیلبرک نشده نصب کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrana2 نمایش پست ها
                من یه سوال دارم :
                امروز که برای یکی از دوستان یه آیفون 4 خریدم ، ورژنش بود 4.3.5 اومدم اینجا خوندم و متوجه شدم ظاهرا جیلبرک کردنش خیلی منطقی نیست ( با توجه به همین مطلب که میگن خاموش بشه دوباره باید جیلبرک بشه ) حالا میخوام بدونم .... آیا صحیحه ؟ یا جیلبرک بهتری هم براش وجود داره ؟
                راه دیگه ای نیست ، این راه سخت هم نیست ،

نوشته اصلی توسط mehrana2 نمایش پست ها
                یه سوال دیگه اونم این که مثلا یه سری پلاگینهای کاربردی ، مثل Caller id Fixer رو چطوری میشه روی جیلبرک نشده نصب کرد ؟
                وقتی جیلبرک کنید یه برنامه به اسم Cydia توی iDevice تون بوجود میاد

بعد میتونید از توی اون دانلود کنید (Cydia مثل AppStore میمونه ولی برای برنامه های .deb)

نظر

• من 4.3.5 جیلبریک شدم ، چه APPSync نصب کنم که جواب بده ؟ الان 4.0+ و برای ios5 و همه مدلش رو تست کردم اما گوشی روی لوگوی اپل گیر میکنه . چجوری برنامه کرک شده بریزم ؟ راهی غیرار appsync داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                    من 4.3.5 جیلبریک شدم ، چه APPSync نصب کنم که جواب بده ؟ الان 4.0+ و برای ios5 و همه مدلش رو تست کردم اما گوشی روی لوگوی اپل گیر میکنه . چجوری برنامه کرک شده بریزم ؟ راهی غیرار appsync داره ؟
                    خیر نداره

شما appsync رو پاک کن بعد سورس cydia.hackulo.us رو add کن بعد installous رو ازش نصب کن (appync هم باشه نصب میشه)

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها

وقتی جیلبرک کنید یه برنامه به اسم cydia توی idevice تون بوجود میاد

بعد میتونید از توی اون دانلود کنید (cydia مثل appstore میمونه ولی برای برنامه های .deb)
                      مرسی از لطفتون این رو که خودم میدونم !!! منظورم این بود که بدون جیلبرک آیا این پلاگینها رو میشه نصب کرد ؟ مثلا تو اپ استور وجود دارن ؟

نظر

• خیر فقط داخل سیدیا موجود هست که سیدیا هم در صورت جیلبریک میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                          من 4.3.5 جیلبریک شدم ، چه APPSync نصب کنم که جواب بده ؟ الان 4.0+ و برای ios5 و همه مدلش رو تست کردم اما گوشی روی لوگوی اپل گیر میکنه . چجوری برنامه کرک شده بریزم ؟ راهی غیرار appsync داره ؟
                          گوشی رو آرم اپل باید گیر کنه چون جیلبریک قلاده ای هست.با خود رداسنوا JustBoot Tethered رو بزن بالا میاد.

نظر

• من الان با RedSn0w جیلبرک کردم و بعد گوشی رو طبق آموزش بالا آوردم...
                            ولی الان هر سورسی که میخوام توی سیدیا Add کنم این اررور رو میده!!!

نظر

• در قسمت change سیدیا رو رفرش کنید
                              اگه باز هم حل نشد سرور اون سورس هایی که گفته شده ( در عکس ) مشکل دارد چند ساعت دیگه تست کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                                در قسمت change سیدیا رو رفرش کنید
                                اگه باز هم حل نشد سرور اون سورس هایی که گفته شده ( در عکس ) مشکل دارد چند ساعت دیگه تست کنید
                                الان به 1مشکل دیگه خوردم!!!
                                refresh که کردم نشد!
                                حالا سورس​ها رو Delete کردم...ولی وقتی می​خوام 2باره Add کنم این اررور رو میده!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X