اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط moeinjooon نمایش پست ها
    سلام ، آقا من وقتی ردسنو رو باز می کنم فایل 4.3.4 رو انتخاب میکنم ارور میده میگه : Unable to recognize the specified IPSW حالا یکی لطفا به من بگه چیکار کنم ؟؟؟؟
    فایل iPSW یتون خرابه

نظر

• نوشته اصلی توسط moeinjooon نمایش پست ها
      سلام ، آقا من وقتی ردسنو رو باز می کنم فایل 4.3.4 رو انتخاب میکنم ارور میده میگه : Unable to recognize the specified IPSW حالا یکی لطفا به من بگه چیکار کنم ؟؟؟؟
      فایلی که دانلود کردید ipsw بود یا zip ؟

نظر

• IPSW هست از خود apple گرفتمش مگه میشه خراب باشه ؟؟؟؟

نظر

• اگه ipsw هست که بله خراب دانلود شده

نظر

• خوب من الان فایل zip رو هم دانلود کردم ولی توش یه عالمه فایل هست که هیچ کدوم پسوند ipsw نداره ، حالا باید چکار کنم ؟؟؟؟

نظر

• کل فایل zip رو به ipsw تغییر بدید

نظر

• دوستان یه سوال دارم ایفون 4 دارم انلاک ومتاسفانه 4.3.5 یه سری نرم افزار از ایتونز خریدم اکه جیل کنم اون نرم افزارمی مونه یا مپره و اگه خواستم بیخیال جیل بشم ایا با بکاپی که با ایتونز گرفتم میتونم برگردم به قبل از جیل؟

نظر

• نوشته اصلی توسط emad1380 نمایش پست ها
                  دوستان یه سوال دارم ایفون 4 دارم انلاک ومتاسفانه 4.3.5 یه سری نرم افزار از ایتونز خریدم اکه جیل کنم اون نرم افزارمی مونه یا مپره و اگه خواستم بیخیال جیل بشم ایا با بکاپی که با ایتونز گرفتم میتونم برگردم به قبل از جیل؟
                  این برنامه ها در اکانت شما ذخیره شدن

شما جیلبرک کنید این برنامه ها نمی پره

اگه هم دیگه جیلبرک رو ول کنید بازم برنامه هایی که خردید میمونه

- بله میشه ولی جیلبرک که بکنید بازم BackUp میگیره ، میتونید برگردونید بک اپ هارو ولی برنامه هایی که با جیلبرم نصب کرده بودید بر نمی گرده

موفق باشید

نظر

• به نظرشما ارزش داره الان جیل کنم اونم جیلبرکش به صورتtether یا صبر کنم تا 5؟

نظر

• نوشته اصلی توسط emad1380 نمایش پست ها
                      به نظرشما ارزش داره الان جیل کنم اونم جیلبرکش به صورتtether یا صبر کنم تا 5؟
                      جیلبرک کردن کاری نداره ۲۰ دقیقه بیشتر وقتت رو نمی گیره

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• این تاپیک با ورژن Redsn0w 0.9.8b7C آپدیت شد

نظر

• سلام
                          یک مشکل دارم که 3 روزه سرمو گرم کرده ولی خسته شدم یک گوشی برام فرستادن که همونجا آنلاک شده و مشخصاتش اینه:
                          Iphone 3gs
                          ver 4.3.5
                          medel MB715LL
                          Modem firmware 05.16.02
                          Bootrom 359.3.2

وقتی دستم رسید نه Cydia کار میکرد و نه سیمکارت ایرانو قبول میکنه سایدیا تو صفحه وجود داره ولی کار نمیکنه
                          درضمن جیلبریک کردم به روشی که توسایت کار شده جواب نداد خواستم دوباره ریستور کنم به همین ورژن ارور 3194 میده که باز روشهای اعلام شده تو سایت نتونست مشکلو حل کنه
                          لطفا یک راهنمائی کنید ببینم چه باید بکنم
                          ویرایش توسط hahair : https://i-phone.ir/forums/member/118-hahair در ساعت 07-09-2011, 02:31 PM

نظر

• سلام این اگه با این روش جیل کنم هر وقت خاموش روشن کنم ایفون رو جیل تز بین میره و یه بار دیگه باید انجام بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina.m89 نمایش پست ها
                              سلام این اگه با این روش جیل کنم هر وقت خاموش روشن کنم ایفون رو جیل تز بین میره و یه بار دیگه باید انجام بدم؟
                              بله,چون بصورت tethered هست .

Power of Creation
                              www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط hahair نمایش پست ها
                                سلام
                                یک مشکل دارم که 3 روزه سرمو گرم کرده ولی خسته شدم یک گوشی برام فرستادن که همونجا آنلاک شده و مشخصاتش اینه:
                                Iphone 3gs
                                ver 4.3.5
                                medel MB715LL
                                Modem firmware 05.16.02
                                Bootrom 359.3.2

وقتی دستم رسید نه Cydia کار میکرد و نه سیمکارت ایرانو قبول میکنه سایدیا تو صفحه وجود داره ولی کار نمیکنه
                                درضمن جیلبریک کردم به روشی که توسایت کار شده جواب نداد خواستم دوباره ریستور کنم به همین ورژن ارور 3194 میده که باز روشهای اعلام شده تو سایت نتونست مشکلو حل کنه
                                لطفا یک راهنمائی کنید ببینم چه باید بکنم
                                دوست من شما يك بار Redsn0w را اجرا كنيد و فقط تيك Jast boot tethered mode را بزنيد و ادامه كار، كمي صبر كنيد گوشي بوت خواهد شد و سيديا كار خواهد كرد ولي با هر بار خاموش روشن كردن اين مراحل را بايد انجام دهيد چون اين ورژن tethered ميباشد.بعد وصل كنيد به ايتونز تا اكتيو شود تا انتن بياد ( اينترنت و چ ي ز الزاميست) 

نظر

صبر کنید ..
                                X