اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من رو گوشیم 4.3.2 رو داشتم ولی به خاطر کندی وحشتناک 4.3.2 مجبور شدم برم رو 4.3.5 و با رداسنو جیلبریک تتر کردمش و بعدش هم اپ سینک رو نصب کردم الان هم همه بازی و برنامه های کرک شده براحتی نصب میشه و هیچ مشکلی هم ندارم و از استور هم تا حالا کلی برنامه و بازی رایگان هم ریختم. هم سرعتش خوبه و هم به نظر من مصرف باتریش هم بهتر شده

نظر

• با این اوضا که بوش میآد دیگه ios جیلبرک نمیشه
      باید پول خرج رد و برنامه خرید یا اینکه روی 4 بمونیم

نظر

• نوشته اصلی توسط sm88 نمایش پست ها
        با این اوضا که بوش میآد دیگه ios جیلبرک نمیشه
        باید پول خرج رد و برنامه خرید یا اینکه روی 4 بمونیم
        برای چی ؟

همه فرم ور ها که تاحلا جیلبرک شدن

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
          یعنی shsh از فرم ور دیگه ای دارید ؟ (فرم ور های قللی)
          نه متاسفانه ،

برای همه ظاهرا کار می کنه ، اشکال کار من به نطرتون کجاست ؟

نظر

• salam man ipod touch 3g daram dirooz eshtebahan be ios 4.3.5 update kardam va hala nemidoona chetori mitoonam moshkel jailbreak ro hal konam mishe be version paiintar downgrade kard?

نظر

• نوشته اصلی توسط abe1647 نمایش پست ها
              salam man ipod touch 3g daram dirooz eshtebahan be ios 4.3.5 update kardam va hala nemidoona chetori mitoonam moshkel jailbreak ro hal konam mishe be version paiintar downgrade kard?

لضفا به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید

شما اگه shsh فرموری رو دارید که میتونید به اون فرمور ریستور کنید . اگه نه که کاری از دست شما بر نمیاد و باید روی همین فرمور بمونید و جیلبرییک کنید . جیلبریک در این فرمور tetherd هستش یعنی بعد از هر بار خاموش شدن باید دوباره جیلبریک کنید .
              نگران فردایت نباش ...
              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• بابت انگلیسی نوشتنم عذرخواهی میکنم.
                این فایلهای SHSH رو از کجا باید داشته باشم؟ روی کامپیوترم ممکنه پیدا کنم جایی که itune نصب کردم یا باید حتما backup گرفته باشم؟

نظر

• برای رفتن به فریموری که اخرین ورژن نیست مقلا ۴.۳.۳ باید shsh همین ورژن "4.3.3" رو داشته باشید
                  shsh رو زمانی که ۴.۳.۳ اومده بود باید ذخیره میکردید الان دیگه نمتیونید

نظر

• پس الان ipod من فقط به درد موسیقی گوش دادن و فیلم دیدن میخوره؟ اگر صبر کنم ممکنه درست بشه و جیلبریک ان بیاد؟ یا راهی دارم؟

نظر

• ایا از این فایلها میتونم استفاده کنم؟

iPod Touch 3G users:

iOS 4.3.4 firmware file for iPod Touch 3G users (iPod3,1_4.3.4_8K2_Restore.ipsw)

iOS 4.3.5 firmware file for iPod Touch 3G users (iPod3,1_4.3.5_8L1_Restore.ipsw)

نظر

پس الان ipod من فقط به درد موسیقی گوش دادن و فیلم دیدن میخوره؟ اگر صبر کنم ممکنه درست بشه و جیلبریک ان بیاد؟ یا راهی دارم؟
                        جیلبریکش که اومده فقط وقتی دستگاه خاموش شد باید دوبره جیلبریک کنید

نظر

ایا از این فایلها میتونم استفاده کنم؟

ipod touch 3g users:

Ios 4.3.4 firmware file for ipod touch 3g users (ipod3,1_4.3.4_8k2_restore.ipsw)

ios 4.3.5 firmware file for ipod touch 3g users (ipod3,1_4.3.5_8l1_restore.ipsw)
                          بله میتونید ولی برای فایل اول یعنی فایل ریستور ۴.۳.۴ باید shsh اون ورژن رو داشته باشین.

نظر

• مشکل من از اونجا شروع شد که IPOD روشن نمیشد و ریکاوری کردم بار دوم که این اتفاق افتاد اشتباها به جای ریکاوری restor and upgrade کردم و هیچ فایل shsh هم ندارم ضمنا cydia هم پاک شده که بخواهم اونجا shsh این ورژن 4.3.5 رو حداقل بگیرم برای بعدا. ممکنه اینکی رو معرفی کنید که ببینم دقیقا باید چیکار کنم؟
                            سوال دوم اینکه اگر این jailbreak که فرمودید رو انجام بدم و نذارم که ipod خاموش بشه مسکلی پیش نمیاد؟ و بعد از اومدن untethered jailbreak میتونم درستش کنم؟
                            ممنون بابت پاسخ و راهنماییتون

نظر

• شما باید با برنامه tiny umbrella فایل SHSH این ورژن رو Save کنید.
                              این جیلبریک جوری هست که مشکل بوت داره خاموش بشه هم میشه با برنامه رد اسنوا بالا اورد
                              وقتی که جیلبریک Untether بیاد شما باید یبار ریستور کنید تا با جیلبریک دوباره حل بشه.

نظر

• برنامه tiny umberella که ورژن 4.3.5 رو ساپورت کنه هست؟ من جستجو میکنم 4.3.3 رو داره؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X