اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون Siri

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مثل اینکه مشکل برا همه است
    منم آیفون ۵ ۶.۱.۲ جیل همین مشکلو دارم
    سیری کار نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط houman.mobini نمایش پست ها
      کسی نیست جواب بده ؟

- - - - - - - - - -

کسی نیست جواب بده ؟
      دوست عزيز ايرادى نداره.مشكل از نت هست كه تحريم هستيم
      شما از چيز پى ان استفاده كنى ميبينى كه درست كار ميكنه...
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        دوست عزيز ايرادى نداره.مشكل از نت هست كه تحريم هستيم
        شما از چيز پى ان استفاده كنى ميبينى كه درست كار ميكنه...
        بازم جواب نمیده!

نظر

• سلام دوستان من ایپدم مینم رو به اینترنت وایفای وصل میکنم ازسیریش هر سوالی میپرسم همینو میگه مشکلم از لحجه نیست حتی یه های ساده هم میگی همینو میگه:im really sorry about this,but i cant take any requests right now.please try again in a little whileدوستان ممنون میشم که درابط با این موضوع کمکم کنید چون مخمو خورده تورو خدا هرچه زود تر جوابم رو بدین.باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط iMahmoud نمایش پست ها

مشكل از آى پى ايرانه
            شما با چيز پى ان راحت از صحبت باهاش لذت ببر
            اينم همين الان بعد از تست ، اسكرين شات گرفتم خودم

Sent from my iPhone using Tapatalk
            دوست عزيز سه جا من اين سوالتون رو ديدم
            خواهشا يه جا بپرسيد و منتظر جواب بمونيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Solar silor نمایش پست ها
              سلام دوستان من ایپدم مینم رو به اینترنت وایفای وصل میکنم ازسیریش هر سوالی میپرسم همینو میگه مشکلم از لحجه نیست حتی یه های ساده هم میگی همینو میگه:im really sorry about this,but i cant take any requests right now.please try again in a little whileدوستان ممنون میشم که درابط با این موضوع کمکم کنید چون مخمو خورده تورو خدا هرچه زود تر جوابم رو بدین.باتشکر
              منم همین مشکل رو داشتم. با چیز پی ان وصل بشید درست میشه 90% ولی بازم با چیز پی ان اگه سرعت خوبی نداشته باشید 5 تا 10 درصد مواقع همین جواب رو میده. نگران نباشید دستگاه شما مشکلی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط Solar silor نمایش پست ها
                سلام دوستان من ایپدم مینم رو به اینترنت وایفای وصل میکنم ازسیریش هر سوالی میپرسم همینو میگه مشکلم از لحجه نیست حتی یه های ساده هم میگی همینو میگه:im really sorry about this,but i cant take any requests right now.please try again in a little whileدوستان ممنون میشم که درابط با این موضوع کمکم کنید چون مخمو خورده تورو خدا هرچه زود تر جوابم رو بدین.باتشکر
                من روی ایفون وقتی با وای فای کار میکنم مشکل نداره اما با رایتل بعضی مواقع با این مسکل مواجه میشم
                اگر مشکل با هیلتر باشه باید کلا این مشکلو داشته باشه نه بعضی مواقع

Sent from my iPad Air (IOS 7.0.4)

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                  من روی ایفون وقتی با وای فای کار میکنم مشکل نداره اما با رایتل بعضی مواقع با این مسکل مواجه میشم
                  اگر مشکل با هیلتر باشه باید کلا این مشکلو داشته باشه نه بعضی مواقع

Sent from my iPad Air (IOS 7.0.4)
                  دوست مربوط به isp هم هست ديگه
                  رو بعضي از isp ها خوبه اما بعضى ها نه
                  مثلا من ساعت 5تا7صبح امتحان ميكنم راحتم

نظر

• سلام siri من كار نميكنه ي چيزي بهش ميگم همين جور ميچرخه اخرشم ميگه الان نميتىنم درخواست بگيرم چيكار كنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
                      سلام siri من كار نميكنه ي چيزي بهش ميگم همين جور ميچرخه اخرشم ميگه الان نميتىنم درخواست بگيرم چيكار كنم ؟
                      مشكل از نت هستش(به خاطر تحريم)
                      از چيز پى ان استفاده كنيد حل ميشه

نظر

• سلام خدمت شما دوستان عزیز
                        من تازه به کاربران اپل اضافه شدم ( دو روزه) و قبلا هم هیچ وقت گوشی Ios نداشتم پس این سوالم یکم مبتدیه نخندید بهم.
                        گوشی من iphone 5s هست ولی هرچی میگردم این برنامه سیری رو پیدا نمیکنم کجاس؟؟میشه راهنمایی کنید؟؟ ios7.1
                        ویرایش توسط faridlovei : https://i-phone.ir/forums/member/121192-faridlovei در ساعت 12-03-2014, 10:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط faridlovei نمایش پست ها
                          سلام خدمت شما دوستان عزیز
                          من تازه به کاربران اپل اضافه شدم ( دو روزه) و قبلا هم هیچ وقت گوشی Ios نداشتم پس این سوالم یکم مبتدیه نخندید بهم.
                          گوشی من iphone 5s هست ولی هرچی میگردم این برنامه سیری رو پیدا نمیکنم کجاس؟؟میشه راهنمایی کنید؟؟ ios7.1
                          دکمه هوم رو بگیرید و نگه دارید تا سیری بیاد!
                          قبلش برید به setting-->general-->siri
                          و سیری رو فعال کنید و از این بعد هر وقت بگیرید دکمه همو رو میتونید از سیری استفاده کنید
                          ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 12-03-2014, 11:10 PM

نظر

• سلام اين يكم عجيب نيست ؟!

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...1b49017b1b.jpg

ويرايش : منظورشو فهميدم . منظورش پايان ساپورت سيستم عامل unix هستش
                            ویرایش توسط Hameeeeed : https://i-phone.ir/forums/member/117804-hameeeeed در ساعت 19-05-2014, 09:08 PM

نظر

• آقا من تازه آيفون 5اس خريدم و آپديت هم هست ميشه راهنمايي كنيد بگيد اين سيري چيه؟

نظر

• سيري يه دستيار صوتي هستش كه ميتونين سوالات خودتون مثل دماي هوا و ... رو ازش بپرسين

نظر

صبر کنید ..
                                X