اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون Siri

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من چند دقیقه که با سیری کار میکنم ، بعدش هنگ میکنه ، بعد از 1-2 دقیقه هم گوشی ریست میشه ومیاد بالا
    چی کار کنم درست بشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya_roma نمایش پست ها
      دوستان من چند دقیقه که با سیری کار میکنم ، بعدش هنگ میکنه ، بعد از 1-2 دقیقه هم گوشی ریست میشه ومیاد بالا
      چی کار کنم درست بشه ؟
      سلام

گوشیتون چیه ؟ قبلا این مشکل رو داشتید ؟ جیلبریک هستید ؟

نظر

• ایفون 5 الان گرفتم ولی سیری پیدا نمیکنم! میشه بگین کجا باید پیداش کنم؟

نظر

• setting>general>siri>on
          بعد دکمه هوم رو نگه دارید تا فعال بشه به اینترنت هم نیاز داره
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• گوشیم 4s هستش ، قبلا نه همچین مشکلی نداشتم و بله گوشیم هم جیلبریک هست

نظر

• ببخشید سیری من تغییر کرده.به جای اون دایره مینویسه vois control ولی کار میکنه ها.فقط تغییر کرده.چشه یعنی؟

نظر

• اقا رو گوشی قبلی من وقتی سیری رو میزدم میگفت yes اما الان دوباره همون صدای پیشفرض رومیده و باز میشه !! چیکارکنم تا همون yes روبگه ؟

نظر

• سلام،با وای فای کار نمیکنه ؟ من وقتی متصلم به وایرلسم باز میگه اتصال اینترنتی چک شود،و حالت آفلاین نمیشه اصلا؟
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid vesal نمایش پست ها
                    سلام،با وای فای کار نمیکنه ؟ من وقتی متصلم به وایرلسم باز میگه اتصال اینترنتی چک شود،و حالت آفلاین نمیشه اصلا؟
                    ممنون
                    بله ، با wifi کار می کند ، از دیروز سرعت نت خیلی پایین آمده است.

نظر

• سلام
                      ببخشید این سیری کلن کارش چی هست ؟
                      من یه آِفون 5 خریدم
                      این سیری رو هم داره
                      دستورات صوتی رو اجرا میکنه ؟
                      فقط زبان انگلیسی هست ؟

نظر

• سلام دوستان siri من مشکل داره هر چی ازش میپرسم یا میخوام فقط میگه { نمیتونم انجام بدم ورژن ios رو آپدیت کن }

نظر

• سلام . الان چند وقته که siri من صدام رو نمیشنوه . یعنی وقتی باهاش صحبت میکنم هیچی نمیشنوه . چیکار کنم ؟؟ با هندزفری میتونم باهاش صحبت کنم ولی با میکروفون گوشی نه. اول فکر کردم شاید ایراد از میکروفونم باشه و
                          امتحان کردم دیدم میکروفونم سالمه

نظر

• سلام دوستان من یه مشکلی پیدا کردم!!
                            5 دارم . واسم برنامه ریخته بودن ولی چون سینک نمیشد با کامپیوترم و تنها راهی که واسم مونده بود بعد همه ی راه هایی که به ذهنم میرسد reset بود . من گوشی رو reset all settings and content کردم. الآن همه چی اوکی شده به غیر از اینکه سیری بعد از سوال پرسیدن بعد از یکم لود موندن تصویر زیر میاد.( تصویر ضمیمه شده) .reset network رو زدم نشد..قبل از reset اوکی بود ولی الآن نه! چی کار کنم؟؟؟
                            فایل های پیوست شده

نظر

• بعضی وقت ها جواب میده بعضی وقت ها نه
                              امروز به طور اتفاقی زدم اپدیت هامو دانلود کنه بدون مشکل دانلود کرد

- - - - - - - - - -

در حال حاضر سیری من جواب میده

نظر

• کسی نیست جواب بده ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط houman.mobini نمایش پست ها
                                سلام دوستان من یه مشکلی پیدا کردم!!
                                5 دارم . واسم برنامه ریخته بودن ولی چون سینک نمیشد با کامپیوترم و تنها راهی که واسم مونده بود بعد همه ی راه هایی که به ذهنم میرسد reset بود . من گوشی رو reset all settings and content کردم. الآن همه چی اوکی شده به غیر از اینکه سیری بعد از سوال پرسیدن بعد از یکم لود موندن تصویر زیر میاد.( تصویر ضمیمه شده) .reset network رو زدم نشد..قبل از reset اوکی بود ولی الآن نه! چی کار کنم؟؟؟
                                کسی نیست جواب بده ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X