اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون Siri

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
    ممنون
    از ٣ تا سورس امتحان كردم اگه بتونيد فايل preferenceloader رو به صورت deb بذاريد ممنون ميشم
    سرچ میکنم خبر می دم

نظر

• نوشته اصلی توسط jalal.mehdipour نمایش پست ها
      ردیفه ردیفه...
      ضمنان من رو آیفون 4 پسر عموم هم نصب کردم همون بار اول جواب داد ...:d خودمم انتظار نداشتم ...آخه با آیفون خودم 3 هفته ور رفتم تا وصل شد ....
      مراحلی که دنبال کردم:
      1- نصب اسپایر از سورس انجمن
      2-نصب سرت مربوط به ای مکینتاش
      3-کپی کردن فایل اسیستانت با آی فان باکس
      4-تنظیم آی پی 202.190.180.253

با تشکر دوباره از اساتید و دوستان ...
      الان این مراحلی که شما گفتید دقیقا ماله کدوم آموزشه - میشه لینک بدید ؟

من یکی رو که به اسم سیری پورت بود رو رفتم و نتیجه نگرفتم .

گوشیم هم ۴ - ۳۲ست.

نظر

• شما الان هر كدوم رو نصب كني نتيجه نمگيري چون سرور ها دان شدن يا چيلتر

Www.Tiesto.com

نظر

• من برنامه sirimiccolors رو ریختم بعد سیری درست کار نمیکنه و همش میگه یع مشکلی پیش اومده....پاکش کردم دگه کلا سیری که میاد respring میشه....نمیخوام ریستور کنم راهی هست؟؟؟؟

نظر

• من سیری رو از لینک انجمن دانلود کردم و با هر سیری پرا*کسی که می روم فقط یک روز سیری کار می کنه و بعد از ان پیام ...I am sorry را نشان می ده لطفا راهنمایی کنید و بگویید شما برای حل این مشکل چه پیشنهادی دارید
            و یک سوال دیگه پس زمینه ی سیری من در ایپد سیاه است (مثل خیلی ها) راهی هست که بتوانم پس زمینه را به رنگ پیش فرض طوسی مانند در بیارم
            من iPad 2 دارم

نظر

• مشکل جدیدی که برای سیری بعداز جلبریک صداش تغییر میکنه

نظر

• لطفا يكي كمك كنه وقتي جلبريك ميكنم سيري صداش بد جوري تغيير ميكنه
                كمك كنيد

نظر

• قبل از اینکه جیل کنید سیری رو غیرفعال کنید

نظر

• سلام دوستان من الان سيري رو نصب كردم. مشكلي كه داره اينه كه هرچي ميگم اين رو ميگه:
                    Im really sorry about this, but i cant take any request right now. Please try again in s little while.

نظر

• نوشته اصلی توسط immortality_71 نمایش پست ها
                      سلام دوستان من الان سيري رو نصب كردم. مشكلي كه داره اينه كه هرچي ميگم اين رو ميگه:
                      Im really sorry about this, but i cant take any request right now. Please try again in s little while.
                      كسي نيست جواب بده؟

نظر

• چند روزی هست که همه ی سیری ها مشکل دارن چه روی 4s چه روی بقیه چون اپل داره روی روشی کار میکنه که پورت سیری روی دستگاه های دیگه رو متوقف کنه.

نظر

• به ما كه رسيد آسمون تپيد

نظر

• سلام دوستان خبری از سیری برای 3gs نیست نه بردمش رو 5.0.1 راه داره منم داشتباشم یا نه خواهش میکنم بگین ؟؟؟؟؟؟

نظر

• کسی نیست بچهااااااااااا

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdimusic نمایش پست ها
                                سلام دوستان خبری از سیری برای 3gs نیست نه بردمش رو 5.0.1 راه داره منم داشتباشم یا نه خواهش میکنم بگین ؟؟؟؟؟؟
                                والا با این کارایی که اپل کرده مثل اینکه کلا نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                                X