اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ساخت اپل ای دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ساخت اپل ای دی

سلام دوستان عزیز
    عزیزان من مشکی دارم در خصوص ساخت اپل ای دی ممنون میشم کمکم کنید....
    قبلا برای سخت اپل ای دی تو قسمت payment type گزینه none وجد داشت اما الن دیگه اینطور نیست و حتما باید وارد بشه...
    و من که این کارت هارو ندارم نمیدونم چیکار کنم...
    ممنون میشم کمکم کنید...

نوشته اصلی توسط محمد امین. نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    عزیزان من مشکی دارم در خصوص ساخت اپل ای دی ممنون میشم کمکم کنید....
    قبلا برای سخت اپل ای دی تو قسمت payment type گزینه none وجد داشت اما الن دیگه اینطور نیست و حتما باید وارد بشه...
    و من که این کارت هارو ندارم نمیدونم چیکار کنم...
    ممنون میشم کمکم کنید...
    از داخل ایتونز برو داخل اپ استور ٫ یک نرم افزار رایگان رو انتخاب کن و Get رو بزن ٫‌بعدش پنجره که باز شد واسه وارد کردن اپل آیدی ٫‌گزینه Create new apple id رو بزن . و ادامه برو جلو . اونجا گزینه نان رو داره.

نظر

دوستان ببخشین من با ***** شکن و تبلتم اپل آدی ساختم.حالا اگه بدون ***** شکن این آیدی رو روی آیفونم استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط doght123 نمایش پست ها
        دوستان ببخشین من با ***** شکن و تبلتم اپل آدی ساختم.حالا اگه بدون ***** شکن این آیدی رو روی آیفونم استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟
        محض احتیاط که اپل ایدیت مسدود نشه با همون **** شکن رو ایفون استفاده کن .

نظر

نوشته اصلی توسط doght123 نمایش پست ها
          سلام.
          خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد.
          معمولا زمانیکه پورتهای اپل از داخل بسته میشه نیاز به استفاده از همون چیز پی ان دارید. در غیراینصورت مشکلی نخواهید داشت.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

سلام
            من apple Id به نظر ساختم چون از طریق سایت apple بیرون گوشی میتونم برم ای کلود هم وصل میشم ولی از طریق گوشی و اپل استور نمیره به نظر ف*ی*ل*ت*ر باشه
            کلا سایت اپل هم نمیره
            ویرایش توسط srx190d : https://i-phone.ir/forums/member/185109-srx190d در ساعت 22-06-2015, 09:57 AM

نظر

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
              سلام
              من apple Id به نظر ساختم چون از طریق سایت apple بیرون گوشی میتونم برم ای کلود هم وصل میشم ولی از طریق گوشی و اپل استور نمیره به نظر ف*ی*ل*ت*ر باشه
              کلا سایت اپل هم نمیره
              سلام
              مشكل از نت شما هست از اينترنتون مطمعا شويد اگر اينترنت داريد از چيز پين استفاده كنيد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
              سلام
              کلا سایت اپل هم نمیره
              سلام
              مشكل از نت شما هست از اينترنتون مطمعا شويد اگر اينترنت داريد از چيز پين استفاده كنيد

نظر

صبر کنید ..
              X