اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با وارد کردن فیلم,عکس و آهنگ به آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با وارد کردن فیلم,عکس و آهنگ به آیفون

• سلام دوستان عزیز. جدیدا با آیتونز,آیفن باکس,آیتولز و هیچ برنامه دیگری نمیتونم آهنگ و عکس و فیلم وارد هیچ آیفونی کنم. اعصابمو به کلی خورد کرده! ورژن آیتونزم هم 11.1.5.5 هستش. البته قبلا با ورژنهای دیگه این مشکلو نداشت. جدیدا اینطور شده. با iTools اخطار میده که اینترنتو فعال کنم,,که اینترنتم هم همیشه فعاله. دیگه نمیدونم چیکارش کنم!

سلام دوستان ، وقتی آیفونمو به آیتونز وصل میکنم میگه که باید گوشیتو restore کنی من تازه گوشیمو update کردم، (ios 7.0.6) الان هیچ اهنگی نمیتونم تو گوشیم بریزم ، کسی میتونه کمکم کنه؟
    این ارور میده:
    ituns can not read the contents of the iphone "erfan" go to the summary tap in iphone preferences and click restore this iphone to factory settings.

و بعد که وارد قسمت iphone میشم این پیامو میده
    your iphone software is up to date.itunes will automaticllaly check for an update again on 24-08-2013

نظر

خب دوست عزیز باید صبر کنی تا نسخه هماهنگ i-tools هم ارائه بشه
      میتونی با برنامه های دیگه این کارو بکنی
      ifunbox

نظر

سلام
        من نرم افزار itunes را نصب کردم و Authorize this computer فعال کردم اما هر چی میخام آهنک بریزم خطا میده که Authorize نشده
        مشکل کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط himankabou نمایش پست ها
          • سلام دوستان عزیز. جدیدا با آیتونز,آیفن باکس,آیتولز و هیچ برنامه دیگری نمیتونم آهنگ و عکس و فیلم وارد هیچ آیفونی کنم. اعصابمو به کلی خورد کرده! ورژن آیتونزم هم 11.1.5.5 هستش. البته قبلا با ورژنهای دیگه این مشکلو نداشت. جدیدا اینطور شده. با iTools اخطار میده که اینترنتو فعال کنم,,که اینترنتم هم همیشه فعاله. دیگه نمیدونم چیکارش کنم!

این حالت وقتی پیش می آید که شما یک اپ یا موزیک و ... را با ID شخص دیگر در دیوایس خود ریخته اید یا ویندوز را به تازگی نصب کرده اید . یا یکسری از اپلیکیشنها را با برنامه هایی نظیر tungbo و... در دیوایس خود نصب نموده اید که به آیتونز سینک نمیشود .

در قدم اول همه چیز را از دیوایس خود پاک کنید از اپلیکیشن گرفته تا موزیک و .... در صورت نیاز حتی اپلیکیشنهایی که با ID خود نصب نموده اید
          [ اگر اهل جیلبریک هستید دیوایس خود را جیلبریک کنید سپس AppSync را از سیدیا نصب کنید ]

یکبار Authorize this computer کنید.

حال دیوایس خود را به آیتونز متصل و Sync نمایید در اینحا اگر دیوایس شما با آیتونز سینک شد و ارور خاصی نداد میتوانید هر اپلیکیشن یا موزیک و... که خواستید با آیتونز در دیوایس خود نصب و انتقال دهید . یا بکاپی اگر دارید ریستور کنید.
          نظر شخصی حتما" برای نصب اپلیکیشن و موزیک و... , از آیتونز استفاده نمایید نه با هیچ برنامه دیگر. ولی برای کپی فیلم و ویدیو و... بر روی دیوایس خود (اگر دیوایس شما جیلبریک شده ) میتوانید از iFunBox و .... استفاده کنید.
          ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 15-03-2014, 12:15 AM

نظر

سلام
            من اپلیکشن هایی که روی گوشیمه با یک id دیگه بوده برای همین الان نمیتوتم با id خودم App یا موزیک بریزم
            باید تمام App را پاک کنم و دوباره بریزم
            امکانش هست راهنمایی کنید چطوری؟

نظر

به خاطر اپلیکیشنهایی که با ID شخص دیگر در دیوایس شما نصب شده به محض اتصال با آیتونز , آیتونز با دیوایس شما سینک نخواهد شد.
              اگر دیوایس شما با آیتونز سینک نمیشود راه حل پاک کردن تک تک این اپلیکیشنها و موزیکها و... بصورت دستی ( بطوریکه فقط اپلیکیشنهای پیشفرض خود آیفون باقی بماند ) و دانلود دوباره اپلیکیشنها با ID خودتان است. اگر دیوایس شما جیلبریک شده با نصب appsync میتوانید اپلیکیشنهای کرک شده را در دیوایس خود نصب نمایید یا اگر بخواهید بصورت عادی با گیفت کارت از آیتونز اپ خریداری و در دیوایس خود نصب نمایید.

نظر

نوشته اصلی توسط himankabou نمایش پست ها

ايتونز ورژن 11.1.0 نصب كن مشكلت حل ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Elahe123 نمایش پست ها
                  سلام
                  من نرم افزار itunes را نصب کردم و Authorize this computer فعال کردم اما هر چی میخام آهنک بریزم خطا میده که Authorize نشده
                  مشکل کجاست؟
                  دقت كنيد زمان authorize روي گوشي اگه پيام "trust this computer" اومد حتما trust رو بزنيد

نظر

سلام یعنی هیچ راهی نداره یه جوری اهنگ تو گوشی بزنیم اخه از وقتی که یه سری برنامه پولی رو با Itunes یه نفر دیگه ریختن تو گوشیم نه میتونم گوشیم رو به iTunes سینک کنم نه اهنگ بریزم نه حتی با گوشیم برنامه هایی رو که با ایتیونز دانلود کردم و با iTools نصب کردم اپدیت کنم با iTools هم میخوام اهنگ بریزم اخطار میده

نظر

نوشته اصلی توسط zahed نمایش پست ها
                      سلام یعنی هیچ راهی نداره یه جوری اهنگ تو گوشی بزنیم اخه از وقتی که یه سری برنامه پولی رو با Itunes یه نفر دیگه ریختن تو گوشیم نه میتونم گوشیم رو به iTunes سینک کنم نه اهنگ بریزم نه حتی با گوشیم برنامه هایی رو که با ایتیونز دانلود کردم و با iTools نصب کردم اپدیت کنم با iTools هم میخوام اهنگ بریزم اخطار میده
                      شما ايتونز 11.1.0 رو امتحان كردي؟
                      دو تا پست بالا تر به اين موضوع اشاره كردم

نظر

سلام> من با itools به اشتباه فیلم از گوشیم پاک کردم> میشه کاری کرد برشون گردونم؟؟؟؟

نظر

آقا من یک سری موزیک تو آی‌تیونز دارم که همیشه فقط میتونم اونارو انتقال بدم چیکار کنم بتونم آهنگ های جدید بریزم

نظر

صبر کنید ..
                          X