اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حجم زياد other

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hommam397 نمایش پست ها
    نرم افزار phoneclean رو دانلود کن روی کامپیوترت. باهاش میتونی حجم بخش other رو کم کنی. در واقع فایل هایی که App های دیگه سیو کردن رو گوشی رو پاک می کنه که باعث میشه حجم others کم بشه.
    اگه activation code هم می خواست من از این روی نسخه MAC برنامه استفاده کردم و جواب داد
    GFZO-LNQD-MNHJ-FBOU-TDZE
    سلام.
    من اين نرم افزارو دان كردم، الان حجم otheram ٨ گيگ شده. چون با آي تولز توش پي دي اف ريختم، حالا نه پي دي افامو ميبينم كه پاكشون كنم و نه با اين نرم افزار ميتونم اونارو پاك كنم
    ممنون ميشم راهنمايي كنيين

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      شما برنامه iCleaner رو روی گوشی نصب کن و اجرا کن. خیلی تاثیر داره.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2
      سلام
      با برنامه itools ميشه other رو پاك كرد؟ الان براي من ٨ گيگه

نظر

نوشته اصلی توسط hodaara نمایش پست ها
        سلام
        با برنامه itools ميشه other رو پاك كرد؟ الان براي من ٨ گيگه

sent from my iphone using tapatalk
        سلام..شما دیگه ترکوندین...! 8 گیگ...!؟؟ از طریق اموزش زیر برای کم کردن حجم other استفاده کنید....

سلام دوستان

یکی از مشکلاتی که میتونه اعصاب همه کاربران ایفون و ایپد رو خورد کنه زیاد بودن حجم other هستش که باعث میشه فضای دیوایس الکی پر بشه و نشه از حجم مفید دستگاه استفاده کرد.... این مشکل علی الخصوص برای کاربرانی که از دیوایسهای 16 گیگابایتی استفاده میکنند جدی تره چون فضای محدودتری برای ذخیره نرم افزار و فیلم و عکس دارند و گاهی این حجم اشغال شده به بیشتر از ۱۰ گیگ میرسه...! روش های مختلفی برای حل این مشکل وجود داره اما اغلب زیاد جوابگو نیست....در این پست روش جالب و ساده ای اموزش داده میشه که برای خیلی از کاربران ای دیوایس اپل مفیده و این حجم پرت و اشغال شده رو تا حد قابل توجهی کاهش میده...!

نکته:
        در این روش صدا های ضبط شده در voice memos ایفون و اطلاعات ورود به اکانت شبکه اجتماعی در اپلیکیشن ها پاک خواهد شد.
        (مثلا دوباره باید برای وارد شدن به اکانت اینستاگرام و یا فیسپوک یوزر نیم و پسوورد بدین

اول از همه نرم افزار tongbu مخصوص ویندوز رو از لینک زیر دانلود کنین :

http://qd.leaderhero.com/qd/tbzs/tongbu_2.15.exe

بعد از دانلود و نصب برنامه:

۱. گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید.(ایتونز رو ببندید)

۲. تانگبو رو اجرا کنید.

۳. وقتی گوشیتون رو شناخت توی همون صفحه ی اول روی عکس سطل زباله کلیک کنید.

۴. بعد از پاک کردن و اتمام کار اتصال گوشی به کامپیوتر رو قطع کرده و گوشی رو یکبار خاموش و روشن کنید.

تمام!

حالا با وصل کردن گوشی به کامپیوتر و رفتن به ایتونز متوجه خواهید شد که چقدر از این حجم الکی کم شده..!

نظر

من پي دي اف ريختم رو گوشيم حدود ٥ گيگ ( از طريق آي تولز) بعد ديدم تري آي بوكم نشونش نميده و ديدم كه حجم otheram زياد شد
          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
            سلام..شما دیگه ترکوندین...! 8 گیگ...!؟؟ از طریق اموزش زیر برای کم کردن حجم other استفاده کنید....
            هيچ تغييري نكرد

نظر

یه راه دیگه هم هست که از کل گوشیت بک اپ بگیری و بعد بری تو ستینگ و بخش ریست و کل گوشیت رو ریست کنی من خودم امتحان کردم درست میشه

نظر

اساتید کمک
                تا چند روز پیش بدونه مشکل روی ایپد سه ۶۴گیگم رو سینک میکردم ولی حالا چند روزه سینک نمیکنه و پیغامه کمبوده فضا میده اونم ۲۰گیییییگ. یعنی غیر از موزیک ها و اپ ها میخاد از نا کجا اباد ۲۰گیگ others بریزه روش و خب اینم جا نداره پس سینک کنسل میشه
                چیکار کنم:/

نظر

با برنامه avg tuneup میشه قسمت other رو خالی کرد

نظر

صبر کنید ..
                  X