اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با iCloud از ابتدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ميشه تو خود گوشي بدون اينكه گزينه بك اپ رو زد از اس و شماره ها پشتيبام بگيره آخه من ديدم با اضافه كردن حتي يه شماره انگار داره ثباش ميكنه يه جايي پس گزينه بك آپ به چه دردي ميخوره

نظر

• کانتک ها و به طور جداگانه به iCloud اضافه میشن که شما میتونید برای برگردوندن فقط گزینه Contacts رو فعال کنید ( بدون برگردوندن بک آپ) اما برای SMS و غیره باید از بک آپ استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaya نمایش پست ها
        دوستان اگه فوتو استریم OFF باشه عکسهای گرفته شده با آیفون رو با دیوایسهای دیگه به اشتراک نمیذاره؟
        یه سوال دیگه من یه مدت با آی کلاد کار کردم و فوتو استریم هم ON بود و عکسها رو به اشتراک میذاشت بعد اکانت رو delete کردم حالا اگه بازم اکانت رو اکتیو کنم عکسهای گرفته شده تو این مدت باز هم به اشتراک گذاشته میشه یا نه ؟
        دوستان شرمنده دوباره سوالمو مطرح میکنم عکسهای گرفته شده در زمانی که ای کلاد غیر فعال باشه یا فوتو استریم off باشه بعد از فعال سازی مجدد ای کلاد تو فوتو استریم میان یا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaya نمایش پست ها
          دوستان شرمنده دوباره سوالمو مطرح میکنم عکسهای گرفته شده در زمانی که ای کلاد غیر فعال باشه یا فوتو استریم off باشه بعد از فعال سازی مجدد ای کلاد تو فوتو استریم میان یا نه ؟
          بله به مرور زمان می آیند !

نظر

• دوستان سلام
            من آیفون 4 اس جیلبرک شده ورژن 5.1.1 دارم.آیکلاد و... هم فعال هست ولی فایند مای آیفونم جای گوشی رو نشون نمیده و نو لوکیشن میده.راهنمایی لطفا.ممنون

لازم به ذکره که گوشی با وای فای به اینترنت وصله.لوکیشن سرویسم هم آن هست.

نظر

• دوستان یک سوال چرا وقتی میرم تو find my phone میزه آفلاین اینترنت وصله تیک find هم در گوشی بخش کلود خورده.

نظر

• برنامه find my iPhone رو روی آیفونتون نصب کردید؟
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• به چه طریقی می توان فقط سابقه دانلود و خرید برنامه ها رو از cloud حذف کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط enrick نمایش پست ها
                    به چه طریقی می توان فقط سابقه دانلود و خرید برنامه ها رو از cloud حذف کرد؟
                    در قسمت purchased در app store مي توانيد جداگانه هر اپليكيشن رو از ليست سابقه خريد ها مخفي كنيد
                    اميدوارم منظورتون رو درست متوجه شده باشم
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

• سلام
                      آیا میشه اکانت Me رایگان رو که ساختیم رو تغییر داد و یا کلاً حذفش کرد ؟ اگر جواب مثبت چجوری ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط i\/ahid نمایش پست ها
                        سلام
                        آیا میشه اکانت Me رایگان رو که ساختیم رو تغییر داد و یا کلاً حذفش کرد ؟ اگر جواب مثبت چجوری ؟
                        در iCloud امکان تغییر و حذف وجود ندارد

نظر

• سلام دوست گرامی تشکر از بابت راهنمائی کامل شما
                          من میخواستم بدونم چطور میتونم از طریقه ای کلود عکسهای قبلی گرفته شده در بک اپ قبلی رو مشاهده کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط rezgar48 نمایش پست ها
                            سلام دوست گرامی تشکر از بابت راهنمائی کامل شما
                            من میخواستم بدونم چطور میتونم از طریقه ای کلود عکسهای قبلی گرفته شده در بک اپ قبلی رو مشاهده کنم
                            منظور شما photo stream هست؟
                            اگر آره٬ با هر دیوایسی که لاگین کنید بلافاصله لیستی از تمامی عکس هایی که در این سرویس هست روی دیوایس شما ظاهر میشه ( مک, ویندوز یا ios )
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

• سلام. میشه یه عکسی رو که در کامپیوتر دارم ، بدون اینکه ایپد رو به کامپیوتر وصل کنم بهش انتقال بدم ؟ با ایکلاد

نظر

• آموزش کار با iCloud از ابتدا

سلام تو چندتا از پست هاي قبلي اين تاپيك يكي از دوستان اشاره كرده بودن كه كنتاكتها به طور خودكار ذخيره ميشه!!!
                                ولي واسه اس ام اس بايد بك إپ گرفت؟؟؟
                                منظور از بك آپ يعني از كجا از طريق آيتونز؟ يا از گزينه بكاپ تو آيكلود؟؟؟
                                كلا از چه راه هايي ميشه از اس ها بك آپ گرفت و يه سوال ديگه وقتي از آيكلود بكاپ فعال ميكني اگه مثلا از اس ها هم بك آپ ميگيره يعني بكاپش به روز هم ميشه؟؟؟ با اضافه شدن يه اس جديد بازم ذخيرش ميكنه يا نه؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X