اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با iCloud از ابتدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان عزیز من با بکاپ گیری ایکلود درمورد تماس ها مشکل دارم
    من وقتی توسایت ایکلود وارد تماس هام که می شم همشون قدیمی ان وجدید ها اصلا اضافه نشدن
    درصورتیکه مرتب من وصلم به wi-fi ودستی هم بکاپ می گیرم
    حتی طبق دستور یکی از اعضا من contacts اف کردم و وصل کردم به itunes و sync کردم ودوباره توگوشیم contacts روشن کردم اما پیغام merge
    نیومد
    می خواستم ببینم چکارباید بکنم که بلافاصله بعداز اضافه کردن شماره تلفنی تو بکاپ سایت هم اضافه بشه ؟
    ممنونم

نظر

وقتی گزینه contacts روشن باشه خود به خود اضافه میشه . نباید خیلی طول بکشه و در چند ثانیه انجام میشه
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

contact روشنه وعلامت سرچ هم اون بالا شروع به کار می کنه که یعنی درحال اضافه شدنه اما وقتی می رم تو ایکلود هیچی اضافه نشده !!

نظر

شما باید به برنامه Contacts برید و اونجا یا به iCloud Contacts یا به All Contacts برید تا نمایش داده بشه ، یک احتمال هم وجود داره که شما سرعت اینترنتتون کمه واسه همین دیر میاد.

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
            شما باید به برنامه Contacts برید و اونجا یا به iCloud Contacts یا به All Contacts برید تا نمایش داده بشه ، یک احتمال هم وجود داره که شما سرعت اینترنتتون کمه واسه همین دیر میاد.

سرعتم که درحد عالیه وتماس های اضافه شده ازچندهفته قبل هم اضافه نمی شه اگر سرعتم هم کم باشه باید دیگه اضافه می شد تا الان

درثانی منظورشمااز قسمت contacts توگوشیم یا تو سایت ؟ چون توسایت که همچین چیزی نیست و توگوشی هم که من مشکل ندارم

مشکل من توسایت که نشون نمی ده جدیدا رو حالا فکرکنم درزمان restore کردن جدیدارو اضافه کنه...نمی دونم
            به هرحال ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط mojmoj نمایش پست ها
              سرعتم که درحد عالیه وتماس های اضافه شده ازچندهفته قبل هم اضافه نمی شه اگر سرعتم هم کم باشه باید دیگه اضافه می شد تا الان

درثانی منظورشمااز قسمت contacts توگوشیم یا تو سایت ؟ چون توسایت که همچین چیزی نیست و توگوشی هم که من مشکل ندارم

مشکل من توسایت که نشون نمی ده جدیدا رو حالا فکرکنم درزمان restore کردن جدیدارو اضافه کنه...نمی دونم
              به هرحال ممنونم
              سلام.فکر کنم مشکل شما این باشه که در گوشی ،کامل بکاپ به ایکلود فرستاده نشده باشه یا کلا ارسال نشده باشه.
              چون برای بنده هم این مشکل وجود داشت.(با خاموش نکردن صفحه نمایش هنگام ارسال بکاپ به ایکلود مشکل حل شد )

نظر

سلام دوست عزیز ایا میشه از مسیجها هم بکاپ گرفت چون من داخل icloud ندیدم اگه میشه چجوری؟

نظر

فکز نکنم بشه

نظر

سلام بچه ها میدونم شاید تکراری باشه ولی لطفا روش برگردوندن عکسها رو از بک icloud برای بگین.چند تا فیلم بود که از دست دادمشون.با pc یا گوشی فرقی نمیکنه فقط لطفا راهنماییم کنین

نظر

• وارد photo/photostream بشید اگه باشند اونجا میتونید پیداشون کنید !

نظر

• ممنون عالی بود

نظر

• همه مراحل رو رفتم ولی عکسام تو icloud نیستن.چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_climber نمایش پست ها
                            همه مراحل رو رفتم ولی عکسام تو icloud نیستن.چرا؟
                            از زمانی که آی کلاد و فوتو استریم رو آن کنی به بعد
                            عکس هایی که بگیری خودبه خود آپلود میشن به سرور کلاد

نظر

• دوستان اگه فوتو استریم OFF باشه عکسهای گرفته شده با آیفون رو با دیوایسهای دیگه به اشتراک نمیذاره؟
                              یه سوال دیگه من یه مدت با آی کلاد کار کردم و فوتو استریم هم ON بود و عکسها رو به اشتراک میذاشت بعد اکانت رو delete کردم حالا اگه بازم اکانت رو اکتیو کنم عکسهای گرفته شده تو این مدت باز هم به اشتراک گذاشته میشه یا نه ؟

نظر

• عكس هاي قبلي نه چون من خودم همين كارو كردم ديگه اون عكس ها ازديتم رفت

نظر

صبر کنید ..
                                X