اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با iCloud از ابتدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط vahid71 نمایش پست ها
    درود

دوستان من ورژن ویندوزی iCloud رو نصب کرم ، حالا وقتی اپل آیدیم رو برای ورود وارد می کنم با پیغامی مبنی بر " اپل آیدی شما تایید شده ، اما این یک اکانت iCloud نیست " مواجه میشم ، دلیلش چیه ؟

اینم اسکرین شات

البته دوستان من iDevice م رو هنوز نخریدم و تا آخر هفته تهیه ش می کنم ، می خواستم اینو تست کنم ببینم چه امکاناتی توشه
    دوست عزیز شما ابتدا باید از روی یک آیدوایس یا مک برای سرویس iCloud ساین آپ کنید تا بتونید از روی ویندوز به اکانتتون دسترسی داشته باشید.
    .:amgr:.

نظر

• یک سوال مهم دارم

اقا وقتی من عکس میزارم روی photo stream همه میتونن ببینن یا من باید اجازه بدم؟
      چندتا عکس شخصی دارم روش گفتم ببینم در چه شرایطی پایلیک میشه؟

بعدش چندتا عکس امدن تو گالری من ،من اصلا نمیدونم اینا کین،بیخودی اومدن،کسی رو هم سابکریپت نکردم
      موضوع چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
        یک سوال مهم دارم

اقا وقتی من عکس میزارم روی photo stream همه میتونن ببینن یا من باید اجازه بدم؟
        چندتا عکس شخصی دارم روش گفتم ببینم در چه شرایطی پایلیک میشه؟

بعدش چندتا عکس امدن تو گالری من ،من اصلا نمیدونم اینا کین،بیخودی اومدن،کسی رو هم سابکریپت نکردم
        موضوع چیه؟
        بستگی داره اون همه کجا منظورتون باشه؟ اگه shared photo stream هست منظورتون خیر. اگر photo stream شخصی هست اگر کسی رمز apple id شما رو داشته باشه فقط می تونه ببینه.

اون هم احتمالا کس دیگه apple id شما رو زده روی دستگاهش و عکس هاتون با هم وارد photo stream شده هم اون ماله شما رو میبینه هم شما مال اون رو

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          بستگی داره اون همه کجا منظورتون باشه؟ اگه shared photo stream هست منظورتون خیر. اگر photo stream شخصی هست اگر کسی رمز apple id شما رو داشته باشه فقط می تونه ببینه.

اون هم احتمالا کس دیگه apple id شما رو زده روی دستگاهش و عکس هاتون با هم وارد photo stream شده هم اون ماله شما رو میبینه هم شما مال اون رو
          مگه بدون اینکه رمز منو داشته باشه میتونه بزده روی دستگاهش؟

اگه اینطور باشه من میتونم روی سایت iclud به contact و email های اون دسترسی داشته باشم؟

نظر

مگه بدون اینکه رمز منو داشته باشه میتونه بزده روی دستگاهش؟

اگه اینطور باشه من میتونم روی سایت iclud به contact و email های اون دسترسی داشته باشم؟
            خیر چه ربطی داره. آدرس ایمیل که یک چیز مختص هست خودتون انتخاب کردید و ایمیل های کسی روی icloud آپلود نمیشه. کانتکت هم اگه اون فرد تیکش رو فعال کرده باشه بله.

بهترین راه اینه رمزتون رو عوض کنید

نظر

خیر چه ربطی داره. آدرس ایمیل که یک چیز مختص هست خودتون انتخاب کردید و ایمیل های کسی روی icloud آپلود نمیشه. کانتکت هم اگه اون فرد تیکش رو فعال کرده باشه بله.

بهترین راه اینه رمزتون رو عوض کنید
              یه سوال 2 نفر همزمان میتونن از یه apple id استفاده کنن؟

نظر

یه سوال 2 نفر همزمان میتونن از یه apple id استفاده کنن؟
                هزار نفر هم می تونن

نظر

هزار نفر هم می تونن
                  پس با این تفاسیر اکانت من هک شده
                  نمیتونم رمزشم عوض کنم چون سوالای امنیتی و یادم نمیاد

گزینه Delet my backup و زدم بعد گزینه Delet کل iclud رو هم زدم میخوام دیگه از این اکانت استفاده نکنم ، با این کار های باز میتونن به عکس های stream photo sharing و contact هام رور iclud دسترسی پیدا کنن؟

نظر

پس با این تفاسیر اکانت من هک شده
                    نمیتونم رمزشم عوض کنم چون سوالای امنیتی و یادم نمیاد

گزینه Delet my backup و زدم بعد گزینه Delet کل iclud رو هم زدم میخوام دیگه از این اکانت استفاده نکنم ، با این کار های باز میتونن به عکس های stream photo sharing و contact هام رور iclud دسترسی پیدا کنن؟
                    بکاپتون پاک شده و اطلاعات روی icloud از روی گوشی پاک شده، عکس ها و contact ها همچنان باقی می مانند و باید از سایت icloud دونه دونه contact هارو پاک کنید، photo stream باید از روی دستگاه قبل حذف دونه دونه پاک می کردید.

نظر

• از کجا میشه فهمید که یه نفر دیگه هم از اپل ایدی من استفاده میکنه؟

نظر

• دوستان من تازه اکلود درست کردم و با همون اپل ایدی خودم درست کردم یعنی رمز و یوزرش همون اپل ایدیم هست. اونوقت از کجا بفهمم که دیگران به فایلها و عکسهای من دسترسی دارند؟ و گزینه جدید که در 8.1 هست به اسم icloud photo library beta کارش چیه دقیقا؟ ببخشید دیگه یکم مبتدی هستم و اموزش ها رو هم خوندم اما سر در نیاوردم دقیق

نظر

• دوستان میخام اکانت ایکلودم رو به صورت کامل پاک کنم یعنی اصلا فکر کنم تا حالا اکانت ایکلود درست نکرده باشم . چجوری انجام بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                            دوستان میخام اکانت ایکلودم رو به صورت کامل پاک کنم یعنی اصلا فکر کنم تا حالا اکانت ایکلود درست نکرده باشم . چجوری انجام بدم؟
                            سلام
                            همونطور که میدونید ، اکانت آیکلود همون اپل آیدی شماست.
                            علاوه بر این میتونید از داخل دیوایس اقدام به پاک کردن اکانت آیکلود بکنید.( ولی این خواسته شما نیست )
                            ولی اگر بخواهید بطور کامل اکانت رو پاک کنید بطوریکه اصلا اکانتی از قبل هم نبوده باید اپل آیدی خودتون رو کلا حذف کنید.
                            برای اینکار هم باید ایمیل اصلی ( که با اون اپل آیدی درست کردید ) رو از داخل تنظیمات اپل آیدی تغییر بدید.

نظر

• من از خود سيتينگ sign out كردم و شد مثل اولش و فايند ماي ايفونم غير فعال شده، شما ميگين پاك نشده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                                من از خود سيتينگ sign out كردم و شد مثل اولش و فايند ماي ايفونم غير فعال شده، شما ميگين پاك نشده؟
                                اگر میخواستید که اطلاعاتتون کاملا پاک بشه ، همین کاری که کردید کفایت میکنه
                                ولی اگر کلا بخواهید همچین اکانت آیکلودی وجود نداشته باشه باید اون کاری گه گفتم رو انجام بدید.

نظر

صبر کنید ..
                                X