اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع دوباره ابزار doulci bypass از امروز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• akharin bar hanuz roo 1 register bud
    capcha ro nemiare moghe submit zadan

imei ro nemishe copy paste kard bayad type konid

نظر

• چی شد؟

نظر

• رجیستر اینجاس
        http://www.doulci-registration.com/event-registration/
        همینو رفرش کنید

نظر

• Registration OPEN @ 01:45 AMSTERDAM TIME

:d سر کاری هه! :دی

نظر

• دوستان ارور 16 میده که میگن تو توییت مشکل کشور هست فکر کنم ایران مشکل داری
            من صفحه ریجیستر رفتم اصلاعات هم دادم ولی اخرش
            Error code 16
            This request was blocked by the security rules

بعد هم گفتن مشکل کشور هست

نظر

• ربطی به کشور نداره/ یه سری رول واسه سرور تعریف شده همه رو بلاک میکنه

بعد از رجیستر میره تو یه صفحه صرفا با تایتل
              EVENT Registration

میل هم نمیزنه؛ الان هم 120 تا پر شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط magserver2000 نمایش پست ها
                ربطی به کشور نداره/ یه سری رول واسه سرور تعریف شده همه رو بلاک میکنه

بعد از رجیستر میره تو یه صفحه صرفا با تایتل
                EVENT Registration

میل هم نمیزنه؛ الان هم 120 تا پر شد.
                خب علت بلوک چیه؟واس شما هم این اتفاق افتاد
                الان که تقریبا 3بار ریجیستر کردن تا حالا تو هر 3بار واس من اینجوری شده

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
                  خب علت بلوک چیه؟واس شما هم این اتفاق افتاد
                  الان که تقریبا 3بار ریجیستر کردن تا حالا تو هر 3بار واس من اینجوری شده
                  گفتم رول هایی که واسه سرور تعیین شده. حالا این قانون میتونه هرچیزی باشه. موقعیت آی‌پی, تعداد بازدید کننده و...
                  واسه اینکه مطمئن باشم از روی ایرانی بودن آی‌پی نیست فرانسه و آلمان و بنگلادش رو هم چک کردم.

به هر حال که از این حالت در میاد. منتها اگر تو رسید ها ببینی پیمنت ولیو داره. یعنی دیگه مجانی نیست احتمالا بعد ار این دوره.

:دی هم این کارا هم برای یک دوست دارم انجام میذم

نظر

• با این اوضاع داغون اینترنت ایران یه event مخصوص ایران باید بزارن!!!!!

نظر

• آقایون واقعا فکر کردین فقط خودتون میتونین
                      از اول تایپیک تا حالا صد نفر گفت راهنمای کنید که استفاده از این سرویس چجوریه ولی یکی تون هم جواب نداد
                      کم خودخواه باشید ما هم کلی پول دادیم گوشیمون الان آجر شده
                      پس خواهشا یه آموزش کامل بگید

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanknf نمایش پست ها
                        آقایون واقعا فکر کردین فقط خودتون میتونین
                        از اول تایپیک تا حالا صد نفر گفت راهنمای کنید که استفاده از این سرویس چجوریه ولی یکی تون هم جواب نداد
                        کم خودخواه باشید ما هم کلی پول دادیم گوشیمون الان آجر شده
                        پس خواهشا یه آموزش کامل بگید
                        دوست عزیز ربطی به خود خواهی نداره بچه ها دیشب سرشون شلوغ بوده یعنی تو کسری از ثانیه باید ثبت نام میکردن بخاطر اون نتونستن جواب بدن ....20000 هزار نفر تو عرض چند دقیقه تو سایت بودن برای ثبت نام
                        خب با دولکی اشنا هستی
                        doulci اول یه ای پی بود که تو هاست میزاشتی بعد از طریق ایتونز گوشی اکتیو میشد بعد به لطف هکرها اون ای پی بسته شد الان قراره همون تیم به جای ای پی یه برنامه بدن که با اون گوشی اکتیو بشه خب برای اکتیو با اون برنامه یه کد باید داشته باشی
                        حالا برای داشتن اون کد باید تو سایت ریجیستر کرد doulci-registration.com خب میری تو اون سایت بعد میری پایین سایت که نوشته 20 اکتبر اونجا روی DETAILS میزنی بعد میری یه صفحه دیگه که هنگام ریجیستر تو همین صفحه پایینش 4تا گزینه میاد که اسم..فامیل..ایمیل...imei اونارو پر میکنی و روی SUBMIT میزنی بعد اگه شانس داشته باشی صفحه EVENT Registration میاد که کد ایدی برات میده اونو نگه میداری تا وقتی که برنامه ریلیز بشه هنوز برنامشون نیومده
                        تشکر امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کنم
                        ویرایش توسط saeid000 : https://i-phone.ir/forums/member/9963-saeid000 در ساعت 17-10-2014, 06:25 PM

نظر

• دوستان این event که گذاشتن 20 اوکتبر باز محدودیت داره از لحاظ ثبط نام؟

نظر

• این برنامه دقیقاً برا چه کاریه ؟ گوشی لاک رو آنلاک میکنه؟

نظر

• هنوز کسی نتونسته ؟احتمالا امشب هم باشه . خدا وکیله دیشب حالم به هم میخورد از بس جلو لب تاب بودم به قرآن تا 6.30 بیدار بودم . سری اول یه شب تا ساعت 3.30 نشستم همون شب کارم راه افتاد........ الانم خیلی امیدوارم که بازم کار همه راه بیفته . ایشا الله که اینقدر اذیت نشیم . دیشب یه بار رفتم تئ صفحه اسم و ایمیل و ime زدم ولب بعدش نرفت....

- - - - - - - - - -

به نظرتتون امشبم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط heki نمایش پست ها
                                هنوز کسی نتونسته ؟احتمالا امشب هم باشه . خدا وکیله دیشب حالم به هم میخورد از بس جلو لب تاب بودم به قرآن تا 6.30 بیدار بودم . سری اول یه شب تا ساعت 3.30 نشستم همون شب کارم راه افتاد........ الانم خیلی امیدوارم که بازم کار همه راه بیفته . ایشا الله که اینقدر اذیت نشیم . دیشب یه بار رفتم تئ صفحه اسم و ایمیل و ime زدم ولب بعدش نرفت....

- - - - - - - - - -

به نظرتتون امشبم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                                فکر نکنم باشه چون 20اگتبر زدن.درسته گاهی بدون اطلاع هم ریجیستر میکنن
                                شما هم دیروز ارور 16 داشتین؟

نظر

صبر کنید ..
                                X