اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع دوباره ابزار doulci bypass از امروز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
    از حالت زیپ در بیار و باز کن

- - - - - - - - - -

فعلا سرور داون هست
    داداش استپ ورکینگ میده

نظر

• NET.Framework.4.5 رو حتما نصب کنید

نظر

• اخر ش چی شد راهی پیدا نشد؟ گوشیمو قاب کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط v.vv900 نمایش پست ها
          اخر ش چی شد راهی پیدا نشد؟ گوشیمو قاب کنم؟

اجرا میشه
          ولی میگه بعد امتحان کنید بسته شد باز

نظر

• دوسنان من حدود یه ماه پیش با یکی از این مشاورهای آنلاین سایت اپل حرف زدم گفت واسه این مشکلت گوشیت رو ببر نمایندگیش، گفت قفل رو واست باز نمی کنن ولی به پیدا کردن اپل آیدیت کمک می کنن گوشیم رو که از استرالیا واسم فرستاده بودن و به همین حالت در اومده بود رو پس فرستادم و بردنش واسم نمایندگی آیفون و اونا بعد از کلی سوال جواب قفل آیکلودش رو واسم باز کردن البته اینم بگم که هنوز گارانتی گوشیم تموم نشده بود. نمایندگی های اپل این قفل آیکلود رو مجانی باز میکنن. گوشی من 5s بود. شما هم اگه گوشیتون رو از یه کشور خارجی گرفتین بهتره بفرستینش یه نفر واستون ببره نمایندگیش تا اینکه گوشی دو میلیونیتون بی مصرف بشه
            ویرایش توسط farhan1343 : https://i-phone.ir/forums/member/177701-farhan1343 در ساعت 05-02-2015, 07:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط farhan1343 نمایش پست ها
              دوسنان من حدود یه ماه پیش با یکی از این مشاورهای آنلاین سایت اپل حرف زدم گفت واسه این مشکلت گوشیت رو ببر نمایندگیش، گفت قفل رو واست باز نمی کنن ولی به پیدا کردن اپل آیدیت کمک می کنن گوشیم رو که از استرالیا واسم فرستاده بودن و به همین حالت در اومده بود رو پس فرستادم و بردنش واسم نمایندگی آیفون و اونا بعد از کلی سوال جواب قفل آیکلودش رو واسم باز کردن البته اینم بگم که هنوز گارانتی گوشیم تموم نشده بود. نمایندگی های اپل این قفل آیکلود رو مجانی باز میکنن. گوشی من 5s بود. شما هم اگه گوشیتون رو از یه کشور خارجی گرفتین بهتره بفرستینش یه نفر واستون ببره نمایندگیش تا اینکه گوشی دو میلیونیتون بی مصرف بشه
              داداش با جعبه فرستادی یا خودشو.

نظر

• من با جعبه اش فرستادم ولی از کسی که برده نمایندگی سوال نکردم که جعبه اش رو هم خواستن یا نه

نظر

• نرم افزار برای پاک کردن رمز آیکلود واسه 5 اس هنوز نیومده؟

نظر

• یافتی اطلاع بده

نظر

• سلام این سایت هایی که پول میگیرن و ایکلودو انلاک میکنن واقعن معتبره؟
                      یا باید منتظر فعال شدن سرور سایت باشیم؟

- - - - - - - - - -

سلام این سایت هایی که پول میگیرن و ایکلودو انلاک میکنن واقعن معتبره؟

- - - - - - - - - -

سلام این سایت هایی که پول میگیرن و ایکلودو انلاک میکنن واقعن معتبره؟

نظر

• نميدونم تست نكردم،
                        بعضي از سايت ها اطلاعات ايكلود بهت ميدن ك ميتوني ايميل بزني شايد طرف از ليست ايكلود گوشي رو خارج كنه!
                        ولي تا حالا تست نكردم نتيجه بگيرم، سايت هاي ايراني هم انجام ميدن، نتيجه گرفتي اطلاع بده،
                        Doulci خودم نتيجه گرفتم ولي ديگه نتونستم برنامه جديدشونو دانلود كنم
                        دانلود كردي برا منم بفرست،
                        و هر چقدر نسخه ios قديميتر باشه بهتره و هيچ وقت گوشي رو آنلاين نذاريد يعني وايفاي وصل نباشه، چون باگ ها اتومات برطرف ميشه،
                        http://fb.me/3wifuc98z

نظر

• دوستان من نسخه جدید برنامه doulci نتونستم از سایتش دانلود کنم و اون برنامه ای که من دارم سرورش همیشه خاموشه ولی تو تبلیغ جدید که توی فیس بو-- ک این گروه دیدم سرور فعاله.دوستانی که دارن لطفا قرار بدن

متشکرم

نظر

• من برنامه doulci activator دارم فقط activation code رو ندارم و طرز کارو نمیدونم خواهشند یه آموزش بزارید
                            لنگه ایفونم زود را بیفته

نظر

• نوشته اصلی توسط malach نمایش پست ها
                              میگم که هنو نرم افزار ارائه نشده سرورو نرم افزار با هم میان امشب ولی تصاویر تست از برنامه خود گروه هست youtu.be/e6-3SiRCVZA اینم لینک ویدیو که من دیدم نتونستی ببینی بگو یجا برات اپ کنم
                              داداش میشه بگی از چه سایتی سرور و برنامه رو دانلود کنم لطفااااااا کمکم کن

نظر

• باسلام خدمت دوستان عزیز
                                اگرکسی مایل به خریداری برنامه doulci 2.0 میباشد بهم ایمیل بزنین jfarzad17@yahoo.com درضمن قیمت 50000تومان میباشد.
                                باتشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X