اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع دوباره ابزار doulci bypass از امروز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام بچه ها من چند ماه پیش یک دستگاه رو راحت از این سایت درست کرم.و الانم دقیقا پنج ماهه که این رو دنبال میکنم.الانم که همش سر کار میزارن.آخرین. بار امروز جمعه ساعت 8.30 شب فعال بشه ولی باز ريست شد بد جور ضد حال شد تورو خدا منم خبر کنید

نظر

فعلا خبری نیست ایندفه تا صفه ثبت نام رفتم ولی ... نشد حتما ime دستگاه هم داشته باشین چون تو ثبت نام می خواد گفتم که مثل من طول ندید واسه پیدا کردنش
      ویرایش توسط malach : https://i-phone.ir/forums/member/171384-malach در ساعت 11-10-2014, 01:11 AM

نظر

داداش ساعت چند بود كه تا صق و شماره سريال رفتي؟

نظر

داداش ساعت چند بود که این مراحل رو رفتی؟

نظر

1ساعت دیگه باز میشه اره همون ساعت که تایمش رفت رو 15 دوباره چند بار رفرش کردم پیجه ثبت نام اومد تا پر کنم ...

نظر

سلام بچه ها خبری نشد ؟

نظر

iCloudUnlock USIM Bypass - iCloud bypass by SIM Card
                این سایتو ببینید من هرچی ایمیل زدم به پشتیبانیش جواب ندادن شاید بخاطر این بود که گفتم میخوام از ایران سفارش بدم فک کنم کار میکنه
                80 دلار قیمت داره
                با دلار 3200 حساب کنید میشه 256 تومن
                میشه سفارش داد هرکی اشنا داره تو یه کشور دیگه ادرس اونجارو میدیم
                واسمون میاره من مالزی اشنا دارم
                اگه کسی میتونه اعلام کنه ازین کابوس خلاص شیم
                من یه 5c یه 5s یه 5 دارم
                تازه اگه 10 تا سفارش بدیم دونه ای 50 دلار حساب می کنن
                نظرتون چیه؟

نظر

سلام. فوووری. ببخشید میدونم جای سوالم اینجا نیست ولی اگه میشه جواب بدین! من از دیجیکالا یه ایفون 5 اس خریدم همین الان رسید دستم سوزن سیم کارت نداشت تو جعبش من واسش یه سوزن خریدم ولی الان هرکاری میکنم جای سیم کارتش در نمیاد بیرون !! امکان داره خرابش کرده باشم ؟ لطفااااا زود جواب بدین

نظر

نوشته اصلی توسط farshid.gold نمایش پست ها
                    سلام. فوووری. ببخشید میدونم جای سوالم اینجا نیست ولی اگه میشه جواب بدین! من از دیجیکالا یه ایفون 5 اس خریدم همین الان رسید دستم سوزن سیم کارت نداشت تو جعبش من واسش یه سوزن خریدم ولی الان هرکاری میکنم جای سیم کارتش در نمیاد بیرون !! امکان داره خرابش کرده باشم ؟ لطفااااا زود جواب بدین
                    اصولا ایفون هایی که به صورت لاک وارد ایران میشن اون سوزن تو کارتونشون نیس ولی اگه هرکاری می کنی در نمیاد حتما جکشو خراب کردی یا مشکل داشته پس بفرست

نظر

داداش این فکر کنم چیزی شبیه به سیمکارت باشه که داخل گوشی میزاری.... بعد خودش بی پس میکنه؟؟؟؟

نظر

ولی بازم به این دولسی امیدوارم ... یادش بخیر 5 ماه پیش یه دستگاه و باهاش درست کردم ازش اسکرین شات گرفتم .دقیقا ساعت 3.5 شب بود .حیف این ایپدم اون موقع نداشتم...... الان هرچی اون ایپی رو میزنم کار نمیکنه http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...8ca4d2a23e.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط heki نمایش پست ها
                          ولی بازم به این دولسی امیدوارم ... یادش بخیر 5 ماه پیش یه دستگاه و باهاش درست کردم ازش اسکرین شات گرفتم .دقیقا ساعت 3.5 شب بود .حیف این ایپدم اون موقع نداشتم...... الان هرچی اون ایپی رو میزنم کار نمیکنه http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...8ca4d2a23e.jpg
                          اره مثل R-sim که قفل شبکرو باز می کنه این هردوتارو باهم انجام میده
                          پس این دولچی چرا الان این همه بامبول در میاره!!! اونموقه منم پیگیره کاراشون بودم ولی شانس من سرورشون off شد

نظر

اون موقع اين يارو merruktechnolog همه كارشون بود و هروقت هم قرار گذاشت دقيق بود ولي الان مثل اينكه باهاشون نيست همه كاره شده aquaxetine نثل رواني ها ميكنه ،خدا شاهده هرشب پيگيرشم،،،راستي شما از چه تويتري خبرهاشون رو ميگيري؟

نظر

سلام بچه ها ..... کسی درباره این سایت iCloud Bypass | Remove iCloud | Apple News اطلاعی داره که چطوریه ؟ من هر کاری میکنم نمیشه مظمعنم که تمام مراحل رو درس میرم

نظر

الان با تبلت اومدم فردا با سیستم چک می کنم نتیجرو اعلام می کنم یه اس***ین شات از برنامش up می کنی؟
                                ویرایش توسط morteza2813 : https://i-phone.ir/forums/member/75116-morteza2813 در ساعت 14-10-2014, 02:53 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X