اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع دوباره ابزار doulci bypass از امروز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بجه ها الان تقریبا یک هفته است پولرو به حساب اون سایت خارجیه ریختم خبری نیست

نظر

• این لینک رو ببینید :
      https://translate.google.com/transla...-text=&act=url

نظر

• نوشته اصلی توسط heki نمایش پست ها
        سلام بجه ها الان تقریبا یک هفته است پولرو به حساب اون سایت خارجیه ریختم خبری نیست
        کدوم سایت همون سایت پسر بچه crokom?
        من هر چی گفتم الکیه بچه ها باور نکردن کلی سایت اوردن گفتن که معتبرهههه

نظر

• اینم سایت جدید بزودی نرم افزار آنلاک قرار میده
          iCL0udin | bypass icloud for free

نظر

• دوستانی که قبلا از این روش استفاده کرده اتد آیا بعد از حذف ایکلود امکان ارتقا به ورژنهای بالاتر ios هست یا باید تا ابد در ورژن فعلی بمونیم.
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط zavy نمایش پست ها
              دوستانی که قبلا از این روش استفاده کرده اتد آیا بعد از حذف ایکلود امکان ارتقا به ورژنهای بالاتر ios هست یا باید تا ابد در ورژن فعلی بمونیم.
              ممنون
              فکر کنم اره چون بعد دوباره یه اپل ایدی دیگه وارد یکنید

نظر

• سلام من استفاده كردم وامتحانام كردم نمشيه ،البته اگلا إز طريق Ime و پولي باز كنين مشه ارتقا داد، ولي إز طريق ابزار doulci دور بزني فقط تو همون ورژن بايد بموني

نظر

• بچه ها من ديشب اتفاق جالب برام افتاد ، وقتي ايپدم رو رو به اخرين ورژن ريستور ميكردم ، بعد إز ريستور و موقع أكتيوم كردن در صورتي كه هيچ گونه واي فاي روشن نبود و اصلا به هيچ اينترنتي دسترسي نداشت خودش اصلا اينترنت واسه اكتيو كردن هيچ اينترنتي رو ازم نخولست، و بدون اينترنت اكتيو شد ،،،،،،،،

نظر

• نوشته اصلی توسط heki نمایش پست ها
                    بچه ها من ديشب اتفاق جالب برام افتاد ، وقتي ايپدم رو رو به اخرين ورژن ريستور ميكردم ، بعد إز ريستور و موقع أكتيوم كردن در صورتي كه هيچ گونه واي فاي روشن نبود و اصلا به هيچ اينترنتي دسترسي نداشت خودش اصلا اينترنت واسه اكتيو كردن هيچ اينترنتي رو ازم نخولست، و بدون اينترنت اكتيو شد ،،،،،،،،
                    بله آیپد نیازی به اینترنت نداره برا اکتیو شدن

نظر

• دوست عزیز چرا نداره من همین دستگاه رو بارها ریستور کردم و همیشه نیاز با نت داشته..............الانم یه ایپد 4 دارم که آیکلود داره تا به نت وصل نشه که اکتیو نمیشه

نظر

• سلام كسي اكتيو كد داره ؟ من برنامه رو دارم .

نظر

• سلام
                          چی شد این راه افتاد یا سرکاریه

نظر

• بچه ها این ip رو چک کنید LINE 37.59.120.247 albert.apple.com پیامشو نگاه کنید نظر بدید

نظر

• پیامی که داد به من کمی امید بخش بود کمی صبر...و بعدش اطلاعات دستگاه رو نشون داد
                              ویرایش توسط malach : https://i-phone.ir/forums/member/171384-malach در ساعت 10-11-2014, 01:51 AM

نظر

• سلام
                                دوستان. من برنامه رو دانلود کردم اما موقع نصب ازم کد میخواد این کد رو باید از کجا تهیه کنم.؟

نظر

صبر کنید ..
                                X