اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام خدمت اساتید
    من میخاستم اکانت آیکلودم رو پاک کنم
    آیا با این کار ممکنه که کنتاکام از توی گوشیم پاک بشه؟
    ویرایش توسط baba_nemat : https://i-phone.ir/forums/member/49531-baba_nemat در ساعت 16-09-2012, 10:36 PM

نظر

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

نه پاک نمیشه دوست عزیز
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام دوستان
        امروز داشتم توی سایت ابکلود قسمت find my iphone رو نگاه می کردم دیدم مقدار شارژ هر دیوایس رو هم نشون می ده ، نمی دونم این قابلت قبلا هم بوده یا نه ، ولی جالبه
        حامد

نظر

چه جوری میتونم icloud از روی ایفون غیرفعال کنم -فقط یک گزینه داره اونم نوشته delete acount -- وقتی روش میزنی میگه تمام اطلاعات روی این ایفون هم پاک میشه --راهی نیست که این کارو نکنه ؟ فقط غیرفعالش کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
            چه جوری میتونم icloud از روی ایفون غیرفعال کنم -فقط یک گزینه داره اونم نوشته delete acount -- وقتی روش میزنی میگه تمام اطلاعات روی این ایفون هم پاک میشه --راهی نیست که این کارو نکنه ؟ فقط غیرفعالش کنه ؟
            نه مثل اینکه راهی نیست

نظر

delete acount رو که بزنید اکانت آیکلود رو از روی آیفون شما حذف میکنه. مگه همین رو نمی خواهید؟
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                delete acount رو که بزنید اکانت آیکلود رو از روی آیفون شما حذف میکنه. مگه همین رو نمی خواهید؟
                بعدش یک اخطار دیگه میده که تمام اطلاعات روی این ایفون هم پاک میشه !

امتحان کنید دو اخطار را مشاهذه فرمایید شاید من اشتباه میکنم

نظر

بعد از این که Photo Stream را روی آیفون فعال کردم و عکس ها به بخش Photo Stream کپی شد از چه طریقی می شود بر روی مک بوک پرو عکس ها را مشاهد کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط vipibox نمایش پست ها
                    بعد از این که Photo Stream را روی آیفون فعال کردم و عکس ها به بخش Photo Stream کپی شد از چه طریقی می شود بر روی مک بوک پرو عکس ها را مشاهد کرد؟
                    باید به وسیله ی iPhoto مشاهده کنید.
                    اینجا هم یه آموزش کلی هست:
                    Apple - iCloud - Learn how to set up iCloud on all your devices.
                    .:amgr:.

نظر

• با سلام. من وقتى بكاپ ايكلود رو زدم كه بكاپ بگيره بعد از اتمام بكاپ گيرى اطلاعات نوت هام پاك شد. ايا اين عادى ه و اينكه چطور ميشه نوتهام برگرده. خيلى حياتيه. همه اطلاعات مهم رو من يادداشت ميكنم. مثل پسوردها و غيره. حالا كه بهشون احتياج دارم ندارمشون. لطفا كمكم كنيد تا بتونم نوتهامو برگردونم.

نظر

• سلام دوستان یه سوال دارم
                        بنده تازه icloud را در گوشی فعال کردم و میخوام برنامه اونم هم در ویندوز xp نصب کنم..
                        1- ایا با همان اپل ایدی میتونم با icloud کار کنم ؟
                        2- sms رو کدام گزینه در icloud برای بکاپ گیری فعال میکنه ؟
                        3-میخوام قبل از اپدیت ورژن دستگاه به 6.0.2 از نوت هام و اس ام اس و دفترچه تلفنم بکاپ بگیرم بنظرتون روش مطمئنی هست ؟
                        4-حالا یه سوال اینجا هست که اگه اینطوری هست که وقتی بکاپ میگیری با هر تغییری چه اضافه کردن 1 تلفن و چه با del کردن 1 تلفن تغییرات در icloud هم انجام میشه ... چطوره که بعد نصب ورژن جدید ios وقتی همه چیز پاک میشه به یکباره این تغییرات خالی شدن نوت ها و دفترچه تلفن ها را در icloud نبینیم ؟؟ و اونها هم پاک نشن ؟؟

نظر

• سلام دوستان
                          من يه مطلبي رو تو note ايپادم نوشته بودم. و الان پاک شده خواستم راهنماييم کنيد که چطور از طريق ايکلود يا برنامه هاى ديگه ميتونم برش گردونم ؟؟؟
                          چطور ميتونم با هر تاريخى که من بخوام برگردونم

- - - - - - - - - -

سلام دوستان
                          من يه مطلبي رو تو note ايپادم نوشته بودم. و الان پاک شده خواستم راهنماييم کنيد که چطور از طريق ايکلود يا برنامه هاى ديگه ميتونم برش گردونم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shiko_pik68 نمایش پست ها
                            سلام دوستان

- - - - - - - - - -

سلام دوستان
                            شما اصلا از طریق ایکلود بک اپ گرفته بودی؟
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• يك آدم .... كه اپل آي دي و پسورد من و داشته از طريق cloud و سرويس find my iphone ، آيفون و مك بوك من و erase كرده و روي مك بوكم كد گذاشته، چيكار ميتونم بكنم ؟

نظر

• سلام
                                من ایکلود رو فعال کردم بکاپ هم گرفتم
                                کلی هم برنامه رو این ایدیم خریدم
                                حالا میخواستم بدونم امکان این وجود داره که با همین ایدی روی گوشی همسرم برنامه بریزم ( و البته ایکلود بر روی هر دو گوشی فعال باشه )اما اطلاعات دفترچه تلفن و نوت ها و ... برای هر گوشی به طور اختصاصی ذخیره بشه رو ایکلود و اطلاعاتی که رو 2 تا گوشی هست قاطی نشه با هم

سوال بعدیم اینه که ادرس ایمیلی که تو ایکلود ساختم قابل ویرایش هست یا نه؟ و اینکه چند تا ایمیل دیگه میتونم بسازم و میشه روی هر گوشی یکیش رو فقط استفاده کرد

ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X