اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام هم ايپد و هم ايفون من هر وقت ميزارم شارژ و واي فاي رو روشن ميكنم iCloud بك آپ نميگيره و وقتي دستي هم ميكنم فقط رمز Apple id رو ميخواد الان هر دوشون حدود ١٤ هفتش بك آپ ندارن چي كار كنم ? ممكنه از فيلتر باشه چون وقتي از چيز شكن استفاده ميكنم request time out ميده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Amyr نمایش پست ها
      البته باید بگم سایت هایی هستن که با قیمت نسبتا بالایی این قضیه iCloud رو حل میکنن
      میشه سایتاشو معرفی کنید؟
      البته سایت ایرانی نه خارجی فقط

نظر

• نوشته اصلی توسط naaji نمایش پست ها
        میشه سایتاشو معرفی کنید؟
        البته سایت ایرانی نه خارجی فقط
        خارجی نمیشناسم ولی ایرانی چند تایی که آنلاک فکتوری میکنن معمولا این سرویس هم دارن

نظر

• Icloud

سلام دوستان
          امكان داره در مورد نحوه استفاده از سرويس iCloud از صفر تا صد راهنمايى كنيد.من Apple id رو موقع خريد گوشى گرفتم.اگه بخوام از اين سرويس استفاده كنم از اين اكانت بايد استفاده كنم يا اينكه از اكانت google هم مي شه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Haniimgdspr نمایش پست ها
            سلام دوستان
            امكان داره در مورد نحوه استفاده از سرويس iCloud از صفر تا صد راهنمايى كنيد.من Apple id رو موقع خريد گوشى گرفتم.اگه بخوام از اين سرويس استفاده كنم از اين اكانت بايد استفاده كنم يا اينكه از اكانت google هم مي شه؟
            سلام٬
            شما برای استفاده از این سرویس حتما نیاز به Apple ID دارین٬
            اموزش ها و توضیحات کافی در انجمن موجوده که با یه کم سرچ میتونین پیدا کنین:

معرفی سرویس iCloud :
            http://www.i-phone.ir/forums/thread46793.html

آموزش کار با iCloud از ابتدا:
            http://www.i-phone.ir/forums/thread53647.html

نظر

• ببخشید من تاپیک هم تشکیل دادم ولی کسی جواب نداد گفتم اینجا مطرح کنم شاید به نتیجه برسم
              چون خیلی برام مهمه

دوستان من یه مشکل جالب برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید
              من هیج بکاپی داخل فضای iCloud ندارم ولی iCloud رو که باز میکنم میگه نزدیک به 4 GB از فضای iCloud صرف بکاپ شده
              حجم بک اپ iCloud Drive اپلیکیشن ها هم کمتر از ۵۰۰ MB

iPhone 6
              iOS 9 Beta 2

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                با سلام خدمت کاربران گرامی
                از این پس تمام سوالات و مشکلا خود را پیرامون سوریس جدید اپل "iCloud" در این تاپیک مطرح کنید

سلام من ایمیل یادم است اما شک دارم که اسپیلش شاید از پیشم اشتباه بشه اما صفه گوشیم دیزبل شده چی کار کنم لطفا جواب من بدین

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط حمید عظیمی نمایش پست ها
                  سلام من ایمیل یادم است اما شک دارم که اسپیلش شاید از پیشم اشتباه بشه اما صفه گوشیم دیزبل شده چی کار کنم لطفا جواب من بدین

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
                  من اصلا" متوجه منظورتون نشدم!
                  ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• salam man to goshim icloud nazadam ama yebar vasl bud be laptope dostam goshio reset kardim khod be khod ye id raf to icloud goshim ke id moshkel dare alanam hey payam mide ramzesho bezan chika konam pak she??

نظر

• سلام
                      موقعی که یک ویدئو رو پلی میکنم یک تایمر پایین سمت راست میاد که تا ۱۵ دقیقه میره و اون وسط لودینگ داره میچرخه و فایل رو پخش نمیکنه
                      کسی میدونه چیه مشکل؟
                      اون فایلها همه روی دستگاه دانلود شده و قبلا درست بوده و پخش میشده ولی الان پخش نمیشه
                      باید به نت کانکت باشی تا بعد از چند دقیقه پخش کنه
                      Icloud photo رو غیر فعال کردم و تمام عکسها و ویدئوهام پاک شدن
                      با اینکه یا خودم عکس و فیلم گرفته بودم یا دانلود کرده بودم

نظر

• من امروز از 8 اومدم رو 9.2
                        یه مشکلی دارم یعنی بلد نیستم راستیتش

قبلا اوت آیکلود قسمت نوت میتونستم از سایتهای دیگه کپی کنم مطالب رو و Paste کنم تو نوت و ذخیره کنم ( تو کامپیوتر و تو مرورگر منظورمه )
                        که Syns میشد با آیفونم از اینرنت ومیشد تو آیفونم هم ببینم

الان که میخام کپی کنمم از سایت مطالب رو و تو NOTE بریزم نمیشه !!

چجوریمث قبل میتونم ؟

البته تو آیفون امتحان کردم از مرورگر سافاری میشه این کار رو کرد ( کپی پیست تو NOTE ) ولی تو کامپیوتر نمیشه !

نظر

• سلام دوستان، آيكلود من با يك ايميل جعلى فعال شده و دسترسى منو به آيكلود و امكاناتش غير ممكن كرده، كسى ميتونه كمكم كنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Novid19 نمایش پست ها
                            سلام دوستان، آيكلود من با يك ايميل جعلى فعال شده و دسترسى منو به آيكلود و امكاناتش غير ممكن كرده، كسى ميتونه كمكم كنه؟
                            ميشه بيشتر توضيح بديد؟يعني چي ايميل جعلي؟

نظر

• با سلام خدمت اساتید محترم
                              من رمز اکانت icloud را فراموش کرده بودم
                              امروز از طریق سایت و با استفاده از ایمیل تغییر رمز را انجام دادم
                              یه ایمیل واسم ارسال شد که واسه تغییر رمز به این صفحه برو
                              رفتم پسورد جدید و تکرارش را وارد کردم و اوکی کردم
                              ولی
                              الان هرچی پسورد را میزنم میگه اشتباه ، دسترسی به ایمیل هم از کار افتاده و میگه رمز اشتباه
                              یه ایمیل جدید واسم امده که رمز جدید را ریست میکنه ولی ایمیل باز نمیشه
                              ارور میده
                              this message has not been downloaded from the server

چیکار باید بکنم ،خواهشنا کمک کنید
                              ویرایش توسط behnams : https://i-phone.ir/forums/member/192631-behnams در ساعت 27-01-2016, 06:14 PM

نظر

• سلام. دوستان من یک اپل ایدی دارم که باهاش کلی برنامه خریدم. با استفاده از همین اپل ایدی روی چندتا دستگاه برنامه نصب کردم، حالا میخوام از همین اپل ایدی به عنوان اپل ایدی شخصیم استفاده کنم. اگه روی گوشی خودم ست کنم کانتکت ها و بقیه چیزایی که دارم به اون چندتا دستگاهم میره؟ اگه این اتفاق میوفته چکار کنم که اون گوشیا از اپل ایدیم حذف شن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X