اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان میشه راهنماییم کنید
    وقتی می خوام وارد Icloud بشم و آی دی رو می زنم پیغام Cannot Sign in و The maximum numberof free accounts have been activated on this iphone می ده از سایت Icloud هم نمی تونم وارد بشم

نظر

• در ضمن از قسمت Itunes & App Store هم که می خوام وارد بشم پیغام می ده که
      This apple Id has not yet been used in the iTunes store
      tap review to sign in, then review your account information

نظر

• نوشته اصلی توسط greenpencil نمایش پست ها
        در ضمن از قسمت Itunes & App Store هم که می خوام وارد بشم پیغام می ده که
        This apple Id has not yet been used in the iTunes store
        tap review to sign in, then review your account information
        با ایتونز برید و اپل ایدی و پسورد رو بزنید
        و وقتی زدید گزینه review میاد و بزنید و اطلاعات اکانت رو بررسی و کامل کنید بهتره که اطلاعات از قبیل ادرس اینا رو تغییر بدید
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان من دو تا دیوایس دارم که توی هر دو در قسمت آی کلود یک اپل ایدی رو ست کردم ولی برای اپ استور و آی مسیج دوتا اپل ایدی جداگانه ست کردم. میخواستم ببینم الان من میتونم برنامه هایی که با اون یکی اپل ایدیم خریدم رو روی این یکی دیوایس هم بدون اینکه دوباره بخرمشون بریزم؟ اگه اره چجوری؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdadonline نمایش پست ها
            دوستان من دو تا دیوایس دارم که توی هر دو در قسمت آی کلود یک اپل ایدی رو ست کردم ولی برای اپ استور و آی مسیج دوتا اپل ایدی جداگانه ست کردم. میخواستم ببینم الان من میتونم برنامه هایی که با اون یکی اپل ایدیم خریدم رو روی این یکی دیوایس هم بدون اینکه دوباره بخرمشون بریزم؟ اگه اره چجوری؟
            بله با ایتونز میتونید
            اما باید اپل ایدی هاتون توی ایتونز اتورایز کنید
            اما وقتی بریزی به اون برنامه به نام اون یکی اپل ایدی هست و به نام این اپل ایدی دوباره ثبت نمیشه
            اگه اپدیتی چیزی هم اومد پسورد اپل ایدیتو بزن

نظر

• سلام ، ممنون ، چجوري بايد اتورايز كنم؟
              ميتونم الان تو اون يكي ديوايس با اپل ايدي اولي لاگين بشم و نرم افزاري كه قبلا باش خريدمو دوباره دانلود كنم و بعد دوباره اپل ايدي جديده رو روش ست كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdadonline نمایش پست ها
                سلام ، ممنون ، چجوري بايد اتورايز كنم؟
                ميتونم الان تو اون يكي ديوايس با اپل ايدي اولي لاگين بشم و نرم افزاري كه قبلا باش خريدمو دوباره دانلود كنم و بعد دوباره اپل ايدي جديده رو روش ست كنم؟
                ایتونز رو باز کنید از منوی store گزینه اتورایز رو بزنید و اپل ایدی و پسورد رو وارد کنید
                بله این هم میشه

نظر

• سلام من ورژن گوشيم ٥.٠.١ هستش رو گوشيم آيكلاد نصب هستش روش هم اپل آيدي اگه گوشي رو ريسيت كنم يا گوشي رو آپديت كنم مشكل اكتيو مياره يا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tanrya نمایش پست ها
                    سلام من ورژن گوشيم ٥.٠.١ هستش رو گوشيم آيكلاد نصب هستش روش هم اپل آيدي اگه گوشي رو ريسيت كنم يا گوشي رو آپديت كنم مشكل اكتيو مياره يا نه؟
                    این قابلیت امنیتی برای iOS 7 به بالا هست

نظر

• اقا من پسورد ايكلود طرف قبلي ندارم گوشي رو كاركرد خريدم الان ميخوام برنامه ها رو ابديت كنم ازم پسورد ميخواد چكار كنم؟راستي فايند ماي ايفون هم روشنه

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud variji نمایش پست ها
                        اقا من پسورد ايكلود طرف قبلي ندارم گوشي رو كاركرد خريدم الان ميخوام برنامه ها رو ابديت كنم ازم پسورد ميخواد چكار كنم؟راستي فايند ماي ايفون هم روشنه
                        شما هیچ راهی جز پیدا کردن پسورد ندارید اگر هم ریستور کنید دیگر دستگاه بالا نخواهد آمد.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• سلام من میخوام گوشیمو ب از 7 به 8.2 اپدیت کنمولی از ی چیز میترسیدم که تو قسمت icloud پسورد ندارم (فراموش کردم)ولی فعاله ! ولی پسورد ایدی اپلمو دارم باهاش برنامه دانلود میکنم خواستم بدونم اگه اپدیت کنم پسورد اون icloud رو میخواد یا نه؟چون اگه بخواد گوشی دیگه بالا نمییاد لطفا راه نمایی کیند
                          ویرایش توسط ehsanehsan021 : https://i-phone.ir/forums/member/175960-ehsanehsan021 در ساعت 20-10-2014, 01:46 PM

نظر

• سلام
                            گوشی فایو اس من این مشکل رو داره کسی میتونه درستش کنه؟؟

این هم ارورش هست اینه از اینجا ب بعد وارد نمیشه

نظر

• ای بابا چرا یکی ج ما رو نمیده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanehsan021 نمایش پست ها
                                سلام من میخوام گوشیمو ب از 7 به 8.2 اپدیت کنمولی از ی چیز میترسیدم که تو قسمت icloud پسورد ندارم (فراموش کردم)ولی فعاله ! ولی پسورد ایدی اپلمو دارم باهاش برنامه دانلود میکنم خواستم بدونم اگه اپدیت کنم پسورد اون icloud رو میخواد یا نه؟چون اگه بخواد گوشی دیگه بالا نمییاد لطفا راه نمایی کیند
                                پسورد آیکلود که همون پسوورد اپل آی دی میشه. کلا این دو آی دی یکی هستن.
                                وقتی آیکلود رو غیر فعال می کنید خطایی میده؟
                                نوشته اصلی توسط AffeR نمایش پست ها
                                سلام
                                گوشی فایو اس من این مشکل رو داره کسی میتونه درستش کنه؟؟

این هم ارورش هست اینه از اینجا ب بعد وارد نمیشه
                                اینترنت گوشی مشکل داره ظاهرا. وصل کنید به کامپیوتر و از طریق آیتونز اکتیو کنید. در صورت لزوم از چیزپی ان استفاده کن.
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X