اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کتابهای Epub فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

Stanza روهم آزمایش کن نسبتا به ibook خیلی بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
      stanza روهم آزمایش کن نسبتا به ibook خیلی بهتره
      نصبش کردم ولی اجرا میکنم میاد بیرون
      از آیتونز هم نصب کردم
      برنامه دیگه ای نیست؟

نظر

سلام
        من دنبال کتاب حماسه حسینی با فرمت epub هستم. اگه دارید و بذارید برام ممنون میشم

نظر

دوستان عزیزی که همه کتابها رو دارن زحمتی بکشید همه رو فقط رو mediafire که هم ریزیوم داره و هم شیلتر نیست اپلود کنید
          دیگه کسی هم سردرگم نشه
          اگه بشه هفته نامه ای کلیک و بعضی مجلات رو هم بزارید عالی میشه

نظر

اگه کسی بتونه دائی جان ناپلئون رو لینک بده واقعا ممنونش میشم..
            خیلی کتاب خوبیه

نظر

کلیک جام جم

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
              دوستان عزیزی که همه کتابها رو دارن زحمتی بکشید همه رو فقط رو mediafire که هم ریزیوم داره و هم شیلتر نیست اپلود کنید
              دیگه کسی هم سردرگم نشه
              اگه بشه هفته نامه ای کلیک و بعضی مجلات رو هم بزارید عالی میشه
              بفرما دوست عزیز ضمیمه کلیک جام جم رو میتونید هر هفته از این لینک dl کنید.
              http://mihandownload.com/cat_39/_pdf/click_jamejam/

نظر

نوشته اصلی توسط ali4 نمایش پست ها
                بفرما دوست عزیز ضمیمه کلیک جام جم رو میتونید هر هفته از این لینک dl کنید.
                كليك جام جم
                ممنون از لینکتون
                ولی این بخش مربوط یه epub هست
                این لینکی که دادید pdf هستش و خیلی از سایتها هر روز این pdf جام و جم و کلیک رو میذارن مانند کمیاب آنلاین و میهن دانلود، آسان دانلود و ... ولی اگه کسی epub رو پیدا کنه اینجا بذاره عالی میشه

نظر

از kobo استفاده کن. خیلی خوبه.

نظر

نوشته اصلی توسط nimmah نمایش پست ها
                    من کتابارو گرفتم گوشیم 3gs os 4.0.1 اما وقتی آی بوکو باز میکنم برا کتابا فارسی
                    خیلی سرعت کنده
                    باید یک دقیقه صبر کنم تا لوود بشه بعد از اون اگر گوشی رو بچرخونم که دیگه هیجی
                    جریان چیه ؟ با کتاب های خارجی خیلی سریعه و این مشکل رو نداره
                    حرف ه رو هم برت من جدا مینویسه باید فونت خاصی نصب کنم ؟
                    یا کار دیگه یا برنامه دیگه راهنماییم کنید ممنون

سالار برو گوشیتو بفروش و اندروید بگیر.... اندروید کتابخونه ی بهتر و سریعتری داره و از فارسی هم کامل پشتیبانی میکنه...
                    من الان sony xperia arc s دارم و از کتاب های شما استفاده میکنم و گوشیم مثه هلو اجرا میکنه... سریع و با کیفیت.

نظر

• با با مسخرش رو در آوردین تخته کنید این پست رو یه لینک سالم تو این پست نیست که !!!!*

مگه حجم چقدره مستقیم از سرور سایت بذارین دیکه کل این کتاب ها ۳۰ تا نمیشه!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط yavar-mac3 نمایش پست ها
                        با با مسخرش رو در آوردین تخته کنید این پست رو یه لینک سالم تو این پست نیست که !!!!*

مگه حجم چقدره مستقیم از سرور سایت بذارین دیکه کل این کتاب ها ۳۰ تا نمیشه!!!!!
                        دوست من
                        فراموش نكنيد هر كاري در اين انجمن انجام ميشه وظيفه نيست!
                        شما هم بهتره بريد يك ليوان آب خنك ميل كنيد دوباره پشت سيستم بنشينيد...

نظر

• نوشته اصلی توسط hmalekny نمایش پست ها
                          کتاب های جدید:
                          1.گندم
                          نویسنده:م.مودب پور

2.برهوت عشق
                          نویسنده:پروین دروگر

3.پارسا
                          نویسنده : منیر مهریزی

4.کوچه های خاطره
                          نویسنده : نسرین سیفی

5.راز داوینچی
                          نویسنده : دن براون
                          درباره رمان:این رمان در سال ۲۰۰۳ بازار را تسخیر کرد و فروشش حتی از مجموعه هری پاتر نیز پیشی گرفت. تا می ۲۰۰۶* بیش از ۶۰ میلیون نسخه از این کتاب به فروش رسیده است و به ۴۴ زبان (از جمله فارسی) ترجمه شده است. محبوبیت و شهرت این کتاب به جایی رسید که شرکت*های مسافرتی در سرتاسر دنیا، تورهایی ایجاد کرده*اند که حول وقایع این کتاب می*گردد و شرکتهایی مثل شرکت «راوینچیز» مسابقاتی با استفاده از مفاهیم کتاب ایجاد کرده*اند. در ضمن یک فیلم سینمایی و یک بازی ویدئوئی نیز بر اساس آن ساخته شده اند.

هم زمان, بخصوص بخاطر موضوع جنجالی کتاب, مخالفت های بسیار متنوع و مختلفی نیز با آن صورت گرفت. این کتاب شدیداً علیه کلیسای کاتولیک، واتیکان، پاپ و گروه مذهبی اپوس دئی است و از همین رو گروه*های مختلف مسیحی و اسلامی علیه آن واکنش نشان داده*اند.

«کلمبیا پیکچرز» (متعلق به سونی) سریعا فیلمی بر اساس این کتاب تهیه کرد که در اواخر می ۲۰۰۶ به نمایش عمومی درآمد. آکیوا گلدسمن فیلمنامه این فیلم را نوشته است و ران هاوارد کارگردانی آن را به عهده دارد. تام هنکس نقش رابرت لنگدان، آدری تاتو نقش سوفی نوو و ایان مک کلن نقش لی تیبینگ را بازی می*کنند.

6.زیبای عرب
                          نویسنده : سهیلا بامیان

7.دونا
                          نویسنده : دافنه دوموریه
                          این رمان زیبا از نویسنده معروف خانم دافنه دوموریه رو انتشارات سمیر به قیمت 3500 تومان منتشر کرده.

8.آن سوی اینه
                          نویسنده : تکین حمزه لو
                          این رمان زیبا رو انتشارات شادان به قیمت 6400 تومان منتشر کرده.

9.راز آلن
                          نویسنده جین بوکر

10.عشق توت فرنگی نیست
                          نویسنده : مریم عباس زاده

این رمان معروف و قشنگ رو انتشارات پرسمان به قیمت 6500 تومان منتشر کرده.

خلاصه رمان:ترمه بعد از قبولی دررشته دندانپزشکی از شیراز راهیه تهران میشه درحالی که پدرش دچار مشکلات مالی وحقوقی کارخونه اش است .. او ساکن خونه عمویش میشود و مشکلات زیادی رو از طرف اقوامش تحمل میکنه ولی هیچ کدوم به بدی مزاحمت های گاه و بیگاه خسرو یکی از پسرهای شرور دانشگاه و همچنین پسرعموی تازه از خارج برگشته اش نیست.. در پی این مسائل ترمه باهمفکری دخترعمو و دوستانش تصمیم میگیره یه نامزد قرضی برای رفع مزاحمت این دو نفر پیدا کنه تا اینکه سرانجام ازپارسا دانشجوی ترم آخر دندانپزشکی پسری که 2 بار ناجی ترمه در مقابل مزاحمت های خسرو بوده کمک میگیرند و بعد از گذاشتن قرار و مدار باهم پارسا تک پسرخوش تیپ و پولدار آقای انصاری نقش خود را آغاز میکند ولی زمان زیادی نمی گذرد که ...

11.امینه
                          نویسنده : مسعود بهنود
                          این کتاب رو انتشارات علم به قیمت 7500 تومان در سال 1387 منتشر کرده و تا حالا بیش از نه بار تجدید چاپ شده.

درباره کتاب:اگراهل خواندن كتابهاي تاريخي هم نباشيد به شما اطمينان مي دهم كه از خوندن اين كتاب لذت مي بريد.
                          اين كتاب ماجراي زني است به نام خاتون سوگلي حرمسراي عريض و طويل پادشاه ضعيف النفس صفويه كه بدل به امينه همسر خان آشاقه باش مي شود به عنوان اولين سفير زن دنيا فعاليت مي كند با ولتر ملاقات مي كند و با شخصيت منحصر به فرد خود در دربار بزرگترين كشورهاي دنيا توجه افراد را جلب مي كند.
                          زني كه احتمالا بايد تعدد زنان و فرزندان خاندان هزار فاميل ناشي از تفكر اوست و در حقيقت به روي كار آمدن اين خاندان نيز.

12.پریچهر
                          نویسنده : م.مودب پور

رمان پریچهر اولین رمان نویسنده مشهور مرتضی مودب پور هست که به چاپ بیستم رسیده و جز پرفروشترین رمان های بعد از انقلاب هست.

13.نجمن شاعران مرده
                          نویسنده : ن.ه.کلاین بام – تام شولمن
                          این رمان معروف رو انتشارات کتاب پنجره به قیمت 3500 تومان منتشر کرده.

خلاصه رمان : داستان رمان در یکی از معتبرترین مراکز آموزش عالی آمریکا، کالج ولتن، می*گذرد.
                          در شروع سال استاد ادبیات انگلیسی آنها تعویض می*شودو فردی به نام جان کیتینگ را جایگزین می*کنند.او فردی است با دیدی نو و سرشار از ذوق عارفانه او ددیدگاهی نو نسبت به ادبیات نشان می*دهد که تعدادی از شاگردانش از این دیدگاه او استقبال می*کنند. او نگاه دیگر به زندگی، طعم آزادی، توجه به عشق به جنس مخالف و... را به دانش آموزانش می*آموزد.با تحقیق دربارهٔ آقای کیتینگ می*فهمند او در جوانی در همین دانشگاه محفلی را اداره می*کرده به نام محفل شاعران مرده هفت نفر از شاگردانش تصمیم می*گیرند این محفل را دوباره به را بیندازند.یکی از بچه*ها پدری سخت گیر دارد که می*خواهد پسرش پزشک شود. دیگری عاشق دختری شده که نامزد دارد. مدیر کالج نولان با روش تدریس کیتینگ کاملاً مخالف است.و...

15.گزارش اقلیت
                          نویسنده : فیلیپ ک. دیک

«گزارش اقلیت» که الهامبخش فیلمی سینمایی به همین نام ساخته*ی سال ۲۰۰۲ میلادی است، یکی از مشهورترین داستانهای «فیلیپ ک. دیک» نویسنده*ی بزرگ علمی تخیلی شناخته می*شود. داستان نخستین بار در سال ۱۹۵۶ میلادی در یک مجموعه داستان به نام «گزارش اقلیت و دیگر داستان*های کوتاه» به چاپ رسید.
                          فیلم ساخته شده بر اساس این اثر کار «استیون اسپیلبرگ» و نقش شخصیت اصلی را «تام کروز» بازی می*کند. هر چند لازم به ذکر است، فیلم*نامه با داستان تفاوت*های اساسی دارد.

از مدیران تقاضا می کنم پست های اسپم رو پاک کنند تا بشه به معرفی کتاب ها پرداخت.
                          منبع:موبایلستان

لینک دانلود
                          4shared.com - free file sharing and storage
                          http://xlpar.com/crdrpowzggx0/New_Books.rar.html

lلينك خرابه
                          لطفا لينك جديد بزاريد

نظر

• لینکها خرابه. لطفا اصلاحشون کنید. ممنون

نظر

• باسلام. دوستان سايتى هست كه همه كتابهاى رمان ر.اعتمادى را يكجا داشته باشه. epub ياPDF فرقى نميكنه. ممنون از همه

- - - - - - - - - -

باسلام. دوستان سايتى هست كه همه كتابهاى رمان ر.اعتمادى را يكجا داشته باشه. epub ياPDF فرقى نميكنه. ممنون از همه

نظر

• کتاب های Epub را در همین سایت بگردید پیدا می کنید اما برای کتاب های PDF کافیه در گوگل عبارت " دانلود کتاب های الکترونیکی " را سرچ کنید؛ سایت های زیادی هست؛ مانند 98ia

نظر

صبر کنید ..
                                X