اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کتاب های فارسی به فرمت epub

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط lordalireza نمایش پست ها
    خوب الان میشه آموزششو بزارین ؟؟؟؟ Indesign Cs5 رو میگم یا کلا هر برنامه ی کم حجمی که ما بتونیم این همه PDF رو Epub کنیم (البته از فارسی )

indesign نرم افزار کم حجمی نیست و حجمی حدود 1.5 گیگ اشغال میکنه در نتیجه در پی دانلودش نباشید به جز اینکه محدودیت دانلود نداشته باشید دیگر اینکه برای تیدیل pdf به epub اول باید بتونیم که فایل رو به صورت متن در بیاریم تا قابلیت paste کردن آن در indesign موجود باشد در غیر اینصورت باید از هر صفحه به عنوان عکس استفاده کنیم که فکر نکنم کیفیتش خیلی خوب در بیاد!!!!!(فعلا راه دیگه ای بلد نیستم!!!!!!!)

در هر حال فعلا من به دنبال نرم افزار هستم و بعد از اینکه پیداش کردمو تغییراتش رو دیدم سعی میکنم که یک آموزش بذارم

نظر

کتاب جدید نمیذارین ؟

نظر

کتاب های فارسی به فرمت epub

جواب سوال من؟؟؟

نظر

چند عنوان کتاب با فرمت epub

بعد از کلی جستجو در وب بالاخره توی سایت موبایلستان چندتا کتاب با فرمت epub پیدا کردم ، البته کتابهای فاخری نیستن اما زحمت دوستانمون در سایت موبایلستان قابل تقدیر و سپاسه ، به هر حال اگه مورد توجهتون قرار گرفت از این دوستان تشکر کنید رمان های ایرانی و خارجی با فرمت epub برای گوشی های آیفون , آیپد و آندرویدی - سايت تخصصي موبايل

سپاس یادش نره

نظر

نوشته اصلی توسط afshinreza نمایش پست ها

بعد از کلی جستجو در وب بالاخره توی سایت موبایلستان چندتا کتاب با فرمت epub پیدا کردم ، البته کتابهای فاخری نیستن اما زحمت دوستانمون در سایت موبایلستان قابل تقدیر و سپاسه ، به هر حال اگه مورد توجهتون قرار گرفت از این دوستان تشکر کنید رمان های ایرانی و خارجی با فرمت epub برای گوشی های آیفون , آیپد و آندرویدی - سايت تخصصي موبايل

سپاس یادش نره :d
            از همون تاپیک معرفی شده در بالا:
            سلام.

همانطور که می دونید این فرمت بر روی گوشی های آندرویدی و آیفون و آیپد به خوبی جواب میده ولی تا حالا کتاب های زبان فارسی برای این فرمت موجود نبود که برای اولین بار در سایت موبایلستان کتاب با زبان فارسی قرار می گیره.
            تاریخ پست دوم اوت ۲۰۱۰ هست. یعنی دقیقا ۱۵ روز بعد از اینکه ما شروع کردیم.
            من نمیدونم حالا دروغ ننویسند نمیشه.
            من اونجا اکانت ندارم و به علت جو خاصش هیچ وقت هم نخواهم گرفت. ولی اگر کسی بهشون گوشزد کنه بد نیست.
            ویرایش توسط Drfaust : https://i-phone.ir/forums/member/13063-drfaust در ساعت 17-08-2010, 09:18 PM

نظر

سلام به همه ی دوستان عزیز کتاب خون که تلاش می کنید از این به بعد در قسمت ibook که به تلاش دوستان راه اندازی شده مطالب رو بنویسی
              پیروز و سر بلند باشید .
              کتابهای iBook - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط sajad.orangman نمایش پست ها
                سلام به همه ی دوستان عزیز کتاب خون که تلاش می کنید از این به بعد در قسمت ibook که به تلاش دوستان راه اندازی شده مطالب رو بنویسی
                پیروز و سر بلند باشید .
                کتابهای iBook - انجمن تخصصی آیفون
                چه عالی! اگر این تاپیک را هم منتقل کنند ممنون میشیم.

نوشته اصلی توسط Rabid نمایش پست ها
                کتاب جدید نمیذارین ؟
                ببینید، کپی کردن یک متن و تغییر فرمتش برای ساخت کتابهای کوچک کاری نداره. مانند همون کتابهای اولی که من گذاشتم. ولیکن ساختن یک کتاب درست حسابی وقت و زمان می بره.
                در همین فروم الان یک تاپیک دیگر هست که این گونه کتابها را ارائه می کند. یک لینک هم از فروم دیگری هست که در پستهای بالا اشاره شده.
                خوشبختانه فرهنگ کتاب epub ساختن داره جا می افته. شاید اولش کیفیت نازل باشه ولیکن بعد از مدتی بازار از این گونه کتابها اشباع میشه و کتابهای با کیفیت تر عرضه می شوند.
                من خودم صرفا برای یک کتاب و فقط یک کتاب رفتم epub سازی را یاد گرفتم و تا وقتی که اون را به بهترین وجه آماده اش نکنم هیچ کار دیگری نمی کنم.
                ویرایش توسط Drfaust : https://i-phone.ir/forums/member/13063-drfaust در ساعت 17-08-2010, 09:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Drfaust نمایش پست ها
                  از همون تاپیک معرفی شده در بالا:

تاریخ پست دوم اوت ۲۰۱۰ هست. یعنی دقیقا ۲۰ روز بعد از اینکه ما شروع کردیم.
                  من نمیدونم حالا دروغ ننویسند نمیشه.
                  من اونجا اکانت ندارم و به علت جو خاصش هیچ وقت هم نخواهم گرفت. ولی اگر کسی بهشون گوشزد کنه بد نیست.
                  اولا به بقیه فرومها احترام بگذارید من اونجا هستم و در همون بخش هم فعالیت می کنم دوما ترجمه کتاب نوشته شده نه کپی متن از اینترنت روی برنامه و تبدیل اون به epub
                  شما قبل از تهمت زدن معنی کلمه دروغ را بفهمید بد نیست
                  در این مورد قبلا با روزبه عزیز البته ناظم انجمن نه دوست دیگرمون که مدیریت دارند صحبت مفصل شد و درباره همکاری هم صحبت شد
                  ویرایش توسط majidi : https://i-phone.ir/forums/member/23505-majidi در ساعت 17-08-2010, 09:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Drfaust نمایش پست ها
                    چه عالی! اگر این تاپیک را هم منتقل کنند ممنون میشیم.
                    تاپیک به بخش مربوطه انتقال یافت ولی اگر بادوستانی که در این تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread18589.html هم فعالیت میکنند هماهنگ کنین تا دو تاپیک ادغام بشن ممنون میشم

نظر

ممنون از روزبه که انتقال داد
                      تاپیک باید به دو صورت تکمیل بشه قسمت ساخت کتاب
                      و قسمت ارائه ( باز است ) در دو قسمت فارسی و انگلیسی
                      الان نیاز داریم که این تاپیک تقسیم بشه و مطالب اضافه حذف بشه
                      الان که تازه این قسمت شروع به کار کرده تا حجم افزایش پیدا نکرده دوستان تصیح کنید تا به زمان بر نخوره
                      نیاز به یک تاپیچ برای سوالات و مشکلات احساس می شه من انو باز می کنم
                      فقط موازی کاری نکنید از همه ی بچه ها برای توسعه ی کتاب خونی ممنون
                      ویرایش توسط sajad.orangman : https://i-phone.ir/forums/member/22763-sajad-orangman در ساعت 18-08-2010, 12:10 AM

نظر

نوشته اصلی توسط sorush نمایش پست ها
                        برنامه epub reader را می تونید دانلود کنید

از کجا دانلود کنم؟لینک میدید؟

نظر

نوشته اصلی توسط majidi نمایش پست ها
                          اولا به بقیه فرومها احترام بگذارید من اونجا هستم و در همون بخش هم فعالیت می کنم دوما ترجمه کتاب نوشته شده نه کپی متن از اینترنت روی برنامه و تبدیل اون به epub
                          شما قبل از تهمت زدن معنی کلمه دروغ را بفهمید بد نیست
                          در این مورد قبلا با روزبه عزیز البته ناظم انجمن نه دوست دیگرمون که مدیریت دارند صحبت مفصل شد و درباره همکاری هم صحبت شد
                          دروغ که دیگه شاخ و دم نداره. وقتی میزنه "اولین"، در حالیکه نیست، بهش میگن دروغ.
                          اشتباه هم نیست. کافیه سرچ کنی "epub فارسی" اولین نتیجه همین تاپیک هست. از دقیقا ۳ روز بعد از آغاز، تاکنون همین بوده.
                          بر ملا کردن دروغ هم بی احترامی نیست، گفتن حقیقت هست.

البته باز هم گلی به گوشه جمال شما. این یکی که دیگه صرفا کپی پیست کرده.
                          ویرایش توسط Drfaust : https://i-phone.ir/forums/member/13063-drfaust در ساعت 18-08-2010, 05:34 PM

نظر

سلام
                            می خواستم درخواست کنم کتاب های اسلامی مثل کتاب های استاد شهید مطهری،آیت ال.. دستغیب و ... قرار بدید تا در این ماه هم ازشون استفاده کنیم و هم شما رو دعا کنیم!
                            با تشکر و التماس دعا

نظر

دعای ابوحمزه ثمالی با فرمت ه ePub و PDF
                              مخصوص ه همین شبهاست

دانلود

نظر

دوستان راهی یا برنامه ای هست که بشه فرمت epub رو توی ایفون 3g و 3.1.3 باز کرد؟
                                لطفا کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X