اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کتاب های فارسی به فرمت epub

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ایا دوستان این برنامه را میشناسن؟؟؟
    اگه اطلاعات تکمیلی در این مورد هست خوشحال میشم بشنوم

نظر

البته ببخشید چون نصبت به شغلم با این قضیه فوق العاده درگیر هستم عرض میکنم
      اگر شما فرمت خروجی فایلتون درست باشه و درست ساخته بشه (مثلا در فایلهای پی دی اف) خیلی راحت میتونید تبدیل کنید

نظر

.نمنتنااتت

نظر

تمام کتاب ها به پست دوم اظافه شد؟

نظر

اینم لیک دانلود برای دوستان مکینتاش:
            calibre ebook management
            Download calibre from SourceForge.net

نظر

اینم لینک بری دوستان ویندوزی
              لذت ببرید و متفاوت بیاندیشید

Download calibre zip

نظر

اینم یک لینک مستقیم و سرعت بالا برای دوستان ویندوز:
                http://download.softpedia.com/dl/017...bre-0.7.13.msi

نظر

فارسی رو ساپورت نمی کنه

نظر

یکی از دوستان راهنمائی کنه برای کانورت پی دی اف فارسی به epub ، گرچه اکثر برنامه ها در تبدیل فونت فارسی فایلهای پی دی اف فارسی مشکل دارن اما حتما ً راهی هست . منابع کتب ارزشمند فارسی بصورت پی دی اف خیلی زیاد هست و ارزششو داره که یک راهی برای تبدیل فایلها پیدا کنیم .

نظر

نوشته اصلی توسط afshinreza نمایش پست ها
                      یکی از دوستان راهنمائی کنه برای کانورت پی دی اف فارسی به epub ، گرچه اکثر برنامه ها در تبدیل فونت فارسی فایلهای پی دی اف فارسی مشکل دارن اما حتما ً راهی هست . منابع کتب ارزشمند فارسی بصورت پی دی اف خیلی زیاد هست و ارزششو داره که یک راهی برای تبدیل فایلها پیدا کنیم .

اگه من بتونم indesign cs5 رو گیر بیارم و مطمئن بشم که فارسی رو ساپورت میکنه یک اموزش جامع میذارم

نظر

نوشته اصلی توسط Poirot نمایش پست ها
                        فعلا كه فقط dr.faust نرم افزارو گير اورده كه فعلا نيستنو نميتونيم ازشون بپرسيم ولي من كه با indesign cs4 كار ميكردم فارسي رو برعكس نشون ميداد
                        نوشته اصلی توسط Poirot نمایش پست ها
                        اگه من بتونم indesign cs5 رو گیر بیارم و مطمئن بشم که فارسی رو ساپورت میکنه یک اموزش جامع میذارم
                        شرمنده من چند روزی مسافرت کاری بودم. فرصت نشد تست کنم
                        با adobe indesign CS5 ME کتاب epub فارسی میشود ساخت. یک نمونه ساختم و امتحان کردم. با فارسی مشکلی نداره.
                        این هم یک اسکرین شات:

امیدوارم کتاب ساختن با این نرم افزار سریعتر باشه. sigil که دقیقا شده کد نویسی html. یک گزینه نداره که بشه توش anchor link تعریف کرد.
                        باید همش به صورت دستی کدش را بنویسم.

پ.ن: این نوشته داخل عکس، کپی پیست هست و صرفا جهت نمایش هست. وگرنه حواسم هست که از ی و ک عربی (ي ك) استفاده نکنم.
                        ویرایش توسط Drfaust : https://i-phone.ir/forums/member/13063-drfaust در ساعت 12-08-2010, 04:01 AM

نظر

indesign cs5 me را دارم اما نمی دونم می شه باهاش pdf هم تبدیل کرد به epub یا نه چون به گفته دوستمون من با این برنامه بیچاره شدم و فقط تونستم کتابهای با فرمت word را به epub تبدیل کنم

نظر

نوشته اصلی توسط majidi نمایش پست ها
                            indesign cs5 me را دارم اما نمی دونم می شه باهاش pdf هم تبدیل کرد به epub یا نه چون به گفته دوستمون من با این برنامه بیچاره شدمو فقط تونستم کتابهای با فرمت word را به epub تبدیل کنم
                            کدوم برنامه؟ sigil؟ من که برای کار با sigil همه چیز از صفر شروع می کنم . حتی اگر متن فرمت دار باشه اول تبدیل به txt اش می کنم و سپس وارد sigil می کنم که یک موقع قاطی نکنه و سپس همونجا فرمت دارش می کنم. برای کار با کتابهای بزرگ مناسب نیست. اما برای شروع عالیه. ساده و کم حجم. ولی وای به حال موقعی که کتاب از عکس و متن فراتر بره.

نظر

کتاب های فارسی به فرمت epub

سلام خسته نباشيد
                              مي خواستم ببينم چطوري ميشه پي دي اف هاي كتاب درسي را كه قفل داره را رو ايفون ديد؟
                              ممنون

نظر

خوب الان میشه آموزششو بزارین ؟؟؟؟ Indesign Cs5 رو میگم یا کلا هر برنامه ی کم حجمی که ما بتونیم این همه PDF رو Epub کنیم (البته از فارسی )

نظر

صبر کنید ..
                                X