اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرح مشکلات و مسائل مربوط با iBooks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من وقتی کتابی رو باز میکنم سرعتش خیلی پایین میاد برنامه و برای صفحه عوض کردن خیلی خیلی طول میده سرعتش میاد پایین؟

سیستم من 5.0.1 هست
    چه کار کنم سرعتش خوب بشه

نظر

• مشکل در ۵.۱

ibook من ران نمیشه ios 5.1 و گوشی جیلبریک شده iphone 4

نظر

• ببخشید ibook چطوری میتونم رو گوشیم نصب کنم ؟ آیفون 4 فریمور 5.1 اگه لینک دانلود داره ممنون میشم لطف کنید

نظر

• رو 5.1 تتر جواب نمیده.؟؟
          ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 14-04-2012, 01:03 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
            رو 5.1 تتر جواب نمیده.؟؟
            کسی نیس جواب بده؟ من موقع باز کردن ارور میده configuration میگه یا ریستور کنید یا دوباره دانلود کنید وبعدش میپره بیرون
            ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 15-04-2012, 11:20 AM

نظر

• می خواستم بدونم که ibook رو ios 5.1 کار می کنه یا نه؟؟

روی 3 جی اس منظورمه
              نبود کسی؟
              ویرایش توسط mj.pier : https://i-phone.ir/forums/member/60606-mj-pier در ساعت 21-04-2012, 09:09 PM

نظر

• سلام من وقتی یه کتابو با ifile تو ibooks کپی میکنم یا این که از جاهای دیگه تو open in ibooks میکنم برنامه باز میشه ولی هیچ کتاب یا پی دی افی نشون داده نمیشه ! درست مثل این که هیچ چیزی تو ibooks نباشه! مشکل چیه؟

(ايفون ٤ - 5.0.1)
                Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• درود
                  تو آیتونز قسمت app پایین صفحه که لیست برنامه هایی میاد که میشه براشون فایل سینک کرد اسمی از iBook نیست! قبل از آپدیت به 5.1.1 بودش.
                  چاره چیه؟
                  مرسی
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• اصلا کسی به این تاپیک سر میزنه؟

(ايفون ٤ - 5.0.1)

نظر

• سلام دوستان سورسی در سیدیا هست که کتاب های ibooks رو داشته باشه ب غیر از xsellize????

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipm.moshk نمایش پست ها
                        سلام من وقتی یه کتابو با ifile تو ibooks کپی میکنم یا این که از جاهای دیگه تو open in ibooks میکنم برنامه باز میشه ولی هیچ کتاب یا پی دی افی نشون داده نمیشه ! درست مثل این که هیچ چیزی تو ibooks نباشه! مشکل چیه؟

(ايفون ٤ - 5.0.1)
                        کتابهای iBooks فقط از طریق آیتونز قابل انتقال به iBooks هستند، مثل آهنگ.
                        در ضمن iBooks کتابها رو در یک صفحه و فایلهای PDF رو در صفحه دیگه قرار میده.
                        ویرایش توسط ahmadi103mahdi : https://i-phone.ir/forums/member/64889-ahmadi103mahdi در ساعت 27-08-2012, 03:22 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط smagooli نمایش پست ها
                          سلام دوستان سورسی در سیدیا هست که کتاب های ibooks رو داشته باشه ب غیر از xsellize????

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                          تا جایی میدونم سیدیا سورس کتاب(خصوصاً فارسی) نداره.

نظر

• سلام من تمام مراحل نصب رو رفتم کتاب هم ریختم.اما وقتی روی ibooks کلیک میکنم با ارور زیر مواجه میشم.

ipod new ios 5.0.1 هستم
                            ممنون

نظر

• طرح مشکلات و مسائل مربوط با iBook

با سلام
                              این خطا بخاطر ورژن فریمور هست. بعد از جیلبریک این اتفاق میفته.
                              اگه میخواین جیلبریک کنید باید به ۵.۱.۱ برید، تو این ورژن iBooks مشکلی نداره.

نظر

• یعنی با سیدیا حل نمیشه؟؟یا راه دیگه؟؟اخه شنیدم توی ورژن 5.1.1 شارژ بیشتری مصرف کینه و سر همین من دیگه جرات نکردم ارتقا بدم.

نظر

صبر کنید ..
                                X