اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرح مشکلات و مسائل مربوط با iBooks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    آقا یه برنامه ای هست که مثل بابیلون کلمه رو انتخاب کنی رو متن و اون ترجمه کنه به فارسی؟

نظر

• بله دویت عزیز این برنامه توسط خود بچه های این انجمن نوشته شده اسمش Lotus هست تو قسمت برنامه های ساخته شده توسط کاربران بگردی پیدا میکنی

نظر

• سلام

سلام

من میخواهم فایل chm را در ایپد بریزم و بخوانم آیا برنامه ای مشناسید که این پسوند را باز کند

یا تشکر

نظر

• من ibooks ورژن 2 رو روی آیپاد 4 - 5.0.1 با ردسنو جیلبریک شده ریختم و شنیده بودم دیگه مشکل کرش رو نداره ... ولی سینک که کردم ولی دیدم بازم اون اررور مربوط به 1.3 رو میده که دوستان یه فیکس آموزش داده بودن ... میخوام ببینم این ورژن هم با اون فیکس مشکلش حل میشه یه نه ؟!

نظر

• دوستان عزیز اومیدوارم که کمکم کنید
            من گوشیم ۳ جی اس هست ولی چون گوشیم لاک هست ،نمیتونم آپدیت کنم ،ورژن گوشیم ۴،۱ هست و متاسفانه برنامه ای بوک از ورژن ۴،۲ به بالا را ساپورت میکنه ،با مطالعه صفحات انجمن چند تا فایل قدیمی از ای بوک را دانلود کردم ،ولی همه فایلها خراب هستند یا ارور میدهند
            به فکر برنامه های جایگزین افتادم ،بعد از مطالعه در تاپیکهای انجمن برنامه های زیر را دانلود کردم
            wattpad-kindle-fpk readeer-fastpdf+ $2.99-mystanza$0.99 -stanza
            حتی بعضی از برنامه ها مجانی هم نبودند ،از بین برنامه ها فقط استنزا وقتی وارد برنامه میشم ،سریع میپره بیرون از برنامه ،حالا مشکل بزرگ من اینه که میخواهم کتاب فارسی به گوشیم اضافه کنم ،که هر کاری کردم مووفق نشدم ،چند تا فایل پی دی اف و ای دی یو به ای تیونز اضافه کردم ،که در ایتونزم یک قسمت به اسم کتاب اضافه شده ،ولی وقتی sync میکنم ،کتابها به گوشیم اضافه نمیشه .یا اگر هم میشه به کجا اضافه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من چطور میتوانم با استفاده از برنامه های بالا کتابهای به زبان فارسی را مطالعه کنم ؟؟؟ممنونم
            --

نظر

• این برنامه ها مثل ای بوک نیستن که یه سر برگ برای هر کدوم اضافه بشه
              جای مخصوص اینا در سر برگ apps هست و پایین عکسی ک از صفحه ی گوشی میاد
              شما باید از اون پایین روی نرم افزار مورد نظر کلیک کنی و بعد در سمت راست ک مربوط به فایل های اون نرم افزار هست کتاب رو اضافه کنی
              همین

خیلی سعی کردم که بفهمن اما همشون می خندیدن
              (چارلی چاپلین)

نظر

• نوشته اصلی توسط adelmontazeri نمایش پست ها
                این برنامه ها مثل ای بوک نیستن که یه سر برگ برای هر کدوم اضافه بشه
                جای مخصوص اینا در سر برگ apps هست و پایین عکسی ک از صفحه ی گوشی میاد
                شما باید از اون پایین روی نرم افزار مورد نظر کلیک کنی و بعد در سمت راست ک مربوط به فایل های اون نرم افزار هست کتاب رو اضافه کنی
                همین

خیلی سعی کردم که بفهمن اما همشون می خندیدن
                (چارلی چاپلین)
                ممنونم دوست عزیز ،برنامه pdf reader with iphone edithon را دانلود کردم و مشکلم حل شد و کتابهای فارسی را هم به گوشم انتقال دادم ،فقط برنامه مذکور مجانی نبود ،قیمتش $2.99 بود که مجبور شدم از آپ استوربخرم

--
                sent from my iphone

نظر

• سلام دوستان
                  من آی بوک رو برای آیپادم دانلود کردم حالا هر کاری می کنم کتاب و یا پی دی اف روش نصب نمی شه و اصلا آی بوک باز نمی شه
                  روی آیپد هم همینطور هست
                  کلا از وقتی به 5.0.1 آپدیت کردم مشکل زیاد پیدا کردم
                  چه کار کنم؟؟؟

نظر

• این مشکل واسه جیلبرک هست و شما میتونین با نصب corona 5.0.1 untether مشکل رو حل کنید

امضا ندارم ...

نظر

• از کجا نصبش کنم ؟
                      جیلبریک کردم
                      می شه بیشتر توضیح بدبد

نظر

• از بابت تاخیر عذر میخوام
                        از سیدیا این رو باید نصب کنید
                        همین

امضا ندارم ...

نظر

• سلام!من 4s دلرم با فریمور 5.0.1 جیلبریک ابسینث!
                          آیبوکس رو از آیتونز گرفتم طبیعتا آخرین ورژن بعد با آیفان باکس نصب کردم و نصبم شد بعدش مستقیم و بدون اجرا کردنش تو آیفون از سایدیا از سورس اینسینلی ibooks fix2 رو نصب کردم ولی آیبوکس اجرا نشد اینو حذف کردم و رفتم از ایکسلیزه ibooks fix for ios5 رو نصب کردم اومد بالا ولی قبل از اینکه لود بشه میپرید بیرون!
                          خوب آبوکس رو حذف کردم با آیفان باکس که دوباره نصبش کنم ولی دیگه نصب نشد!و ارور داد!

میخواستم ببینم حالا باید چیکار کنم؟

نظر

• کسی نیست بدونه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrunmastadons نمایش پست ها
                              سلام!من 4s دلرم با فریمور 5.0.1 جیلبریک ابسینث!
                              آیبوکس رو از آیتونز گرفتم طبیعتا آخرین ورژن بعد با آیفان باکس نصب کردم و نصبم شد بعدش مستقیم و بدون اجرا کردنش تو آیفون از سایدیا از سورس اینسینلی ibooks fix2 رو نصب کردم ولی آیبوکس اجرا نشد اینو حذف کردم و رفتم از ایکسلیزه ibooks fix for ios5 رو نصب کردم اومد بالا ولی قبل از اینکه لود بشه میپرید بیرون!
                              خوب آبوکس رو حذف کردم با آیفان باکس که دوباره نصبش کنم ولی دیگه نصب نشد!و ارور داد!

میخواستم ببینم حالا باید چیکار کنم؟
                              شما که با آیتونز دانلود کردید چرا با خود آیتونز نصب نکردید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                                شما که با آیتونز دانلود کردید چرا با خود آیتونز نصب نکردید ؟
                                چون تمام برنامه هام رو با آیفان باکس نصب کردم گفتم میترسم سینکش کنم هرچی برنامه هست بپره!

نظر

صبر کنید ..
                                X