اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرح مشکلات و مسائل مربوط با iBooks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط elmira نمایش پست ها
    کتاب هايه صوتی رو چجوری ميشه ريخت روی گوشی؟؟
    دوست عزیز با همون آیتیونز میتونی اینکارو بکنی
    http://www.i-phone.ir/forums/thread44183.html

نظر

سلام
      من ios 5 دارم ، اما ای بوک وقتی میاد بالا بسته میشه ،،
      ورژن 1.3 دارم،
      چه کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mghicho نمایش پست ها
        سلام
        من ios 5 دارم ، اما ای بوک وقتی میاد بالا بسته میشه ،،
        ورژن 1.3 دارم،
        چه کنم؟
        قبلا تاپیک در این باره بوده
        شما ibooks رو حذف کن. دوباره از استور نصب کن و بازش نکن از سورس insanlyi برو ibooks fix 2 رو نصب کن موفق باشی

نظر

برنامه فارسيب آي بوك راديديد

نظر

نوشته اصلی توسط hamid53 نمایش پست ها
            برنامه فارسيب آي بوك راديديد
            یک جا مینوشتی کافی بود

--------------------------------------------------------

Apple-iMoP
            Website

نظر

نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
              شما ibooks رو حذف کن. دوباره از استور نصب کن و بازش نکن از سورس insanlyi برو ibooks fix 2 رو نصب کن موفق باشی
              این سورس insanlyi کجاست ؟
              باید چیکار کنم ؟
              می شه بیشتر توضیح بدید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
                کاری که گفتید رو انجام دادم ولی هنوز وقتی می ره توش می پره بیرون ، حالا چیکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Moin.sadeghi نمایش پست ها
                  کاری که گفتید رو انجام دادم ولی هنوز وقتی می ره توش می پره بیرون ، حالا چیکار کنم ؟

منم این کارو کردم اما درس نشد ، بعدش کلا ibook ریخت به هم
                  الان که خود اپل اپدیتش کرده ، خوب شده اما به خاطر نصب کردن اون برنامه سیدیا به من ارور میده که و میگه دوباره نصب و دوباره نصب میکنم و دوباره ارور می ده و دوباره نصب میکنم و. ...............با این که اون برنامه رو هم حذف کردما !!
                  چکار کنم که درس شه ؟؟

نظر

سلام خدمت دوستان چجوری با ایتونز کتاب بریزم؟ هرچی گشتم تو ایتونز جایی که مربوط به کتاب باشه پیدا نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
                      سلام خدمت دوستان چجوری با ایتونز کتاب بریزم؟ هرچی گشتم تو ایتونز جایی که مربوط به کتاب باشه پیدا نکردم

سلام دوست عزیز
                      سمت چپ بالا گزینه ای هست بنام Books.از اونجا بریز و از قسمت books گوشیت هم تو ایتونز اد کن

نظر

• سلام دوستان
                        میگم واسه کتاب ریخت تو ای بوک چه فایل هایی epub هستن چه pdf نیازی به جیلبریک داره؟یهنی میشه فایل های epub رو دانلود کرد و پی دی اف و بدون جیلبریک به راحتی ریخت؟
                        برنامه ی دیگه ای هم هست مثل ای بوک حرفه ای و بدون جیلبریک همه جور کتاب ریخت؟

نظر

• براي ريختن كتاب نياز به جيلبريك نداريد،برنامهibookرايگانه و كتابها از طريق آيتونز ريخته ميشه و فايلpdfوebookجداگانه پوشه بندي ميشن

درضمن به نظر من برنامهezPDFReaderبرنامه خوبيه كه حتي فايل هايwordرو هم اجرا ميكنه ولي فايلهايebook رو اجرا نميكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
                            براي ريختن كتاب نياز به جيلبريك نداريد،برنامهibookرايگانه و كتابها از طريق آيتونز ريخته ميشه و فايلpdfوebookجداگانه پوشه بندي ميشن

درضمن به نظر من برنامهezpdfreaderبرنامه خوبيه كه حتي فايل هايwordرو هم اجرا ميكنه ولي فايلهايebook رو اجرا نميكنه
                            پس یعنی میشه کتابی که تو فروشگاه اپل پولیه رو از یه جای دیگه دانلود کرد بعد به راحتی توی ایپد بدون جیلبریک ریخت؟
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                              پس یعنی میشه کتابی که تو فروشگاه اپل پولیه رو از یه جای دیگه دانلود کرد بعد به راحتی توی ایپد بدون جیلبریک ریخت؟
                              با تشکر
                              خير
                              آيدي اپل براي جلوگيري از همين كارهاست
                              شما برنامه اي كه از اپل داونلود كردي نميتوني حتي روي دستگاه جيلبريك شده نصب كني(برنامه حتماً بايد كرك بشه)
                              وقتي برنامه رايگان نميشه پس نسخه پولي هم به همين منوال هست

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
                                خير
                                آيدي اپل براي جلوگيري از همين كارهاست
                                شما برنامه اي كه از اپل داونلود كردي نميتوني حتي روي دستگاه جيلبريك شده نصب كني(برنامه حتماً بايد كرك بشه)
                                وقتي برنامه رايگان نميشه پس نسخه پولي هم به همين منوال هست
                                از راهنمایی هاتون ممنونم و ببخشید اینقدر سوال میپرسم.پس کتاب های پولی رو رو نمیشه ریخت حالا سایر کتاب هایی که اصلا تو ایتونز نباشه مثلا یکی کتاب درست کرده گذاشته واسه دانلود با فرمت epub اینا که ریختنش مشکلی نداره واسه بدون جیلبریک ها
                                با تشکر فراوان

نظر

صبر کنید ..
                                X