اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرح مشکلات و مسائل مربوط با iBooks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ibook نداره اصلا ایتونز
    ibook رو بر روی دستگاهتون نصب کنید و یک کتاب به ایتونز ادد کنید
    گیزنه books میاد که اونجا میتونید به دستگاهتون انتقال بدید

نظر

نوشته اصلی توسط sahand00021 نمایش پست ها
      سلام.كسى ميدونه ديكشنرى ibook چجورى راه ميافته؟حتما بايد v پي n داشته باشيم?
      ممنون.
      با نگه داشتن روی کلمه یک گزینه در ibook کنار copy , paste فعال هست اونو انتخاب کنید

نظر

چه جوري بايد pdf رو به epub تبديل كنم؟ يه اموزش هست تو انجمن ولي من چيزي ازش نفهميدم. لطفا راهنماييم كنيد

نظر

يعني هيچ كس راهنماييم نميكنه؟

نظر

آقا این مشکل بیرون پریدن ibook بعد جیلبریک کردن دستگاه رو هنوز کسی نتونسه حل کنه؟

نظر

آقا این مشکل بیرون پریدن ibook بعد جیلبریک کردن دستگاه رو هنوز کسی نتونسه حل کنه؟
              نسخه ۱.۲ بگیر

نظر

نوشته اصلی توسط abbaspoor نمایش پست ها
                نسخه ۱.۲ بگیر
                دوست عزسز هیچ فایده ای نداره
                هم 1.2
                1.2.2
                1.3
                به کل کرش می کنن و میان بیرون

نظر

من هم جیل برک کردم دیگه iook کار نمیکنه میپره بیرون
                  4.3.4

نظر

من کلی تحقیق کردم فعلا هیچ راهی نیست براش جایی هم ندیدم کسی روش کار بکنه

نظر

ميتونيد نسخه ي كرك شده هم بگيريد

نظر

سلام.
                        من برنامهibook رو روی گوشيم نصب کردم ،اما فقط کتاب هايی که به صورت pdf هستند رو ميتونم بريزم،کتاب هايی که پسوندepub داره رو داخل itunesميريزم اما هرچیsync ميکنم روی گوشيم ريخته نميشه.بايد چه کار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط elmira نمایش پست ها
                          سلام.
                          من برنامهibook رو روی گوشيم نصب کردم ،اما فقط کتاب هايی که به صورت pdf هستند رو ميتونم بريزم،کتاب هايی که پسوندepub داره رو داخل itunesميريزم اما هرچیsync ميکنم روی گوشيم ريخته نميشه.بايد چه کار کنم؟
                          یه playlist بسازید و کتاب ها رو درگ کنید داخل playlist بعد از قسمت books تیک کتاب ها رو بزنید و بعد هم Apply کنید.

نظر

مرسی درست شد:d

نظر

کتاب هايه صوتی رو چجوری ميشه ريخت روی گوشی؟؟

نظر

من با i-funBox تست کردم نشد تو ibook کتاب بریزی کسی راهی بلده از ایتونز استفاده نکنیم .من قبلا با ایتونز توش ریخته بودم ولی خیلی وقته که از ایتونز استفاده نمیکنم . چندوقت پیش ویندوز عوض کردم الان اومدم کتاب استیو جابزو بریزم با اینکه تیک قسمت موزیک ( ipod ) رو نزاشته بودم و گزینه ای که میگه موزیک و ویدئو به صورت دستی سینک بشه فعال بود باز همه موزیک هام و پاک کرد . درسته تو ایتونز موزیک هایی که تو ایپد وجود داره نیست ولی من که گزینه ای برای سینک نزده بودم فقط زدم کتاب سینک بشه که اول فقط موزیک هارو پاک کرد بعد هم بکاپ گرت بعدشم دیدم داره همه app ها رو کپی میکنه تو سیستم از رو ipad که زدم کنسل شد .بعدشم دیدم که هیچ کتابی تو ibook نیومده .25گیگ برنامه دارم رو ipad نمیخوام اینارو بریزه رو سیستم .
                                جالب اینه که موزیک ها رو پاک کرد ولی app ها رو پاک نکرد با اینکه تو ایتونز 10- 20 تا app بیشتر نبود
                                حالا در اخر چیکار کنم کتابا تو ibook بیاد

نظر

صبر کنید ..
                                X