اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرح مشکلات و مسائل مربوط با iBooks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iphonomid نمایش پست ها
    دوستان من 3gs دارم و دارم ااز ibook استفاده می کنم، نمی گم هیچ مشکلی ندارم ولی یه قلقایی داره که اگه رعایت کنید به مشکل بر نمی خورید
    1. دو تا کتاب را باز نکنید یعنی وقتی یه کتاب رو تا ته خوندید برید سراغ کتاب بعدی
    2. گوشی رو به حال افقی نبرید
    3. هر وقت خواستید از ibook بیایید بیرون اول bookmark کنید بعد از کتاب بیایید بیرون بعد از ibook
    4. حتما دقت کنید که بازی یا نرم افزار سنگین دیگه ای رو گوشی باز نباشه و اگه هست اونو ببندید.

در ضمن این مشکلات بیشتر روی کتاب های فرسی هستش و روی کتاب های انگلیسی خیلی کم پیش می یاد.
    امیدوارم از ibook لذت ببرید و همیشه کتاب بخونید

سلام من 3gs با ورژن 3.1.3 دارم ولی دو تا ibooks رو نصب کردم نشده حتی ازapp store هم دانلود کردم نشده یه ibooks بدده که با ورژن گوشیم بخونه

نظر

نوشته اصلی توسط milan نمایش پست ها
      سلام من 3gs با ورژن 3.1.3 دارم ولی دو تا ibooks رو نصب کردم نشده حتی ازapp store هم دانلود کردم نشده یه ibooks بدده که با ورژن گوشیم بخونه
      عزیز ibook رو فریمور 4 به بالا اجرا میشه

نظر

برا من هر دفعه که بعد از سینک کردن با پی سی میرم تو iBooks کتاب epub باز میشه ولی وقتی دفعه بعد میام اجرا کنم میگه با ایپادت مشکل داره و باید برنامه رو دوباره نصب کنی و اگه نشد ریستور ! من هم تا حالا 3ورژن مختلف رو تست کردم همش همینه !( اول کرک شده گرفتم ، گفتم شاید مشکل از کرک هست از خود آیتونز دانلود کردم )

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
          این مشکل رو خیلی ها دارن و گویا راه حلی هم نداره ...
          حتی تو خود سایت اپل هم این مشکل ذکر شده اما کسی راه حلی واسش نداشته
          ibook واسه آیفون 4 هست آخه,رو بقیه دستگاه ها خوب کار نمیکنه
          البته بعضی از دوستانی که از خود آیتونز گرفتن میگن که این مشکل رو ندارند
          من آیفون 4 دارم، از خود iTunes هم گرفتم. ولی میپره بیرون!

نظر

سلام
            چطوری میشه دیکشنریشو گرفت؟

نظر

من 3gs دارم 4.1
              داره عالی کار میکنه

نظر

سلام.كسى ميدونه ديكشنرى ibook چجورى راه ميافته؟حتما بايد v پي n داشته باشيم?
                ممنون.

نظر

سلام به همه
                  ببخشید من یه سوال دارم. شاید یه کم عجیب باشه و جاش اینجا نباشه.ولی میخواستم بدونم این همه کتاب هایی که میذارید اینجا،پس قضیه حق نشر ناشر و در حقیقت همون کپی رایت چی میشه؟ به نظرتون درسته که کتابها اینجوری بدون اجازه اینجا گذاشته بشه؟

نظر

سلام
                    من ibook رو نصب كردم و بدون مشكل مياد بالا ولي وقتي از آيتيونز ميخوام كتاب سينك كنم ميزنه كه بايد همه چيز از رو گوشي پاك بشه!!چيكار بايد بكنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط dav00d نمایش پست ها
                      سلام
                      من ibook رو نصب كردم و بدون مشكل مياد بالا ولي وقتي از آيتيونز ميخوام كتاب سينك كنم ميزنه كه بايد همه چيز از رو گوشي پاك بشه!!چيكار بايد بكنم؟
                      قبلا با کامپیوتر دیگه ای روش فایل ریختی؟

نظر

نوشته اصلی توسط hooman98 نمایش پست ها
                        قبلا با کامپیوتر دیگه ای روش فایل ریختی؟
                        فكر كنم اره.يكباربا كامپيوتر اداره يه چيزي ريختم روش!ولي قبلا همچين مشكلي نداشتم و هم به كامپيوتر اداره وصل ميكردم هم به كامپيوتر خونه!!!راهي نداره كه پاك نكرد چيزي رو؟؟؟
                        اگه بخوام پاك كنم همه چيز رو پاك ميكنه؟؟؟ يا فقط اونايي كه با آيتيونز ريختم

نظر

نوشته اصلی توسط dav00d نمایش پست ها
                          فكر كنم اره.يكباربا كامپيوتر اداره يه چيزي ريختم روش!ولي قبلا همچين مشكلي نداشتم و هم به كامپيوتر اداره وصل ميكردم هم به كامپيوتر خونه!!!راهي نداره كه پاك نكرد چيزي رو؟؟؟
                          اگه بخوام پاك كنم همه چيز رو پاك ميكنه؟؟؟ يا فقط اونايي كه با آيتيونز ريختم
                          یه برنامه ای هست که از موزیک ها و ویدئوها بکاپ میگیره. توی همین انجمن سرچ بزنی پیدا می کنی.

نظر

salam man ipod4 daram vali az aval ke kharidam va dadam vasam jailbreak kardan ibook nadasht.momkene eshkal az jailbreak bashe?age mishe linke ibook ro bezarin ta manam ibook ro bebinam.

نظر

به انجمن تخصصی ایفون خوش امدید
                              به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید !
                              ibook رو باید از اپ استو دانلود دو نصب کنید !

نظر

salam.bebakhshid man kiborde farsi nadaram.sharmande.
                                baraye vorud be app store v..p..n lazeme.mishe linkesho bezarin?

نظر

صبر کنید ..
                                X