اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرح مشکلات و مسائل مربوط با iBooks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sayena نمایش پست ها
    دوستان يكي كمك مي كنه ؟ چطوري مي تونم از طبقه بندي هام تو ibooks بك آپ بگيرم ؟
    با بك آپ گرفتن از خود آيپد موضوع حل ميشه ؟؟
    بله باید از خود آیپد بکاپ بگیرید

نظر

• من امروز Mavericks DP7 رو نصب کردم
      الان میخوام کتاب های جدیدی که تو iBooks در مک اضافه کردم رو با iPadام سینک کنم ولی تو ایتونز فقط کتاب های قدیمیم نشون داده میشن برای سینک
      کتاب هایی که جدید اضافه کردم تو ایتونز نیستن !
      قبلا هم سینک کردم با Mavericks ولی این مشکل رو نداشت
      چیکار کنم ؟

نظر

• نو سیستم عامل maverix میدونید بعد از نصب شدن libraryاز آیتونز به iBook اتوماتیک منتقل میشه حالا هر کتای هم dragمیشه مینودازه داخل لایبری
        کسی میدونه آدرس لایبری این کتابها یا همون path در فایندر کجا هستش؟
        ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 11-10-2013, 09:41 PM

نظر

• سلام دوستان....نمی دونم این سوال رو کجا بهتر از اینجا باید میپرسیدم...الگه اینجا جش نبیت راهنمایی بفرمایید پلیز....من به iOS 7.0.3 آپدیت کردم..امروز اومدم iBook رو باز کنم دیدم فقط صفحه کمدش می شاد چند ثانیه هنگ می مونه بعد می پره بیرون...طبیعتا رفتم که آپدیدتش کنم واسه او اس جدید...(ورژن فعلی آی بوک 3.0.2 هست) و دیدم ورژن 3.2 هم آخرین ورژنشه.... ولی هر چی مز نم رو آیکون ابر که توش یه دونه فلش هست یه مدتی یه دایره می چرخه و بعدش هیچی به هیچی! آپدیت نمی شه...در ضمن این کار رو یه بار هم با ست کردن ****** رو در کانکش وای فای آیپد که کامپیوتر شخصی بنده در واقع ****** سرور هست و با هیتلر ش..ن آی پی آمریکا داره هم تست کردم...توفیری نداشت...! البته این موضوع ظاهرا برای همه برنامه هایی که می خوا آپدیت کنم صادقه! کمک...خیلی رو اعصابه...! در ضمن جیلبریک هم نیست اصلا... آیپد دو هست

نظر

• سلام.من می‌خواستم چند تا کتاب رو برای قرار گرفتن در فروشگاه ibook قرار بدم. کسی می‌دونی چجوری میشه اینکار رو کرد؟ و اینکه چجوری میشه یک متن رو (نوشته یا پی‌دی‌اف) رو به Epub تبدیل کرد بدون اینکه مشکل در هم ریختگی صفحات یا نخواندن فونت های فارسی رو نداشته باشه؟و اینکه برای کسی که می‌خواد کتاب توی همچین جاهایی قرار بده به نظرت چه برنامه‌ای بهتره؟ ibook یا برنامه ی دیگه؟با سپاس

نظر

• سلام

دوستان من میخوام یسری فایل pdf رو توی ibook بریزم . اما وقتی در ایتونز کتابها رو add میکنم و در قسمت book سینک میکنم ازم میپرسه شما با سینک کردن کتابها برنامه هاتون پاک میشه ! ( برنامه های گوشیمم app store دادم برام ریختن ) گوشیم جلبریک نشده هستش . ممنون میشم راهنمایی کنید .

نظر

• من ایپادمو از 5.1.1 به 6.1.3 اپدیت کردم ولی الان دیکشنری داخلی ایپاد توی ibooks کار نمی کنه. جا های دیگه مثل note و سافاری کار می کنه. کسی نمی دونه مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام دوستان

روی مک میشه افکت ورق زدن رو فعال کرد ؟
                  فرمت کتاب ها epub هستن.

مرسی

نظر

• دوستان ورژن ibooks من 3.2 هست .مشکل اینجاست که قسمت app sharing برای ibooks نیست که کتاب و pdf توش بریزم !

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza-Apple نمایش پست ها
                      دوستان ورژن ibooks من 3.2 هست .مشکل اینجاست که قسمت app sharing برای ibooks نیست که کتاب و pdf توش بریزم !
                      توی تب on this ipad پیداش کردم !

نظر

• سلام مهندسين گرامي..من ميخام با اعتبار ايتونز گيفتم از i book كتاب خارجي يا مجله خارجي بخرم واز تبلت بخونم.اين كار عملي هستش؟چون با كيندل از اعتبار امازون سوال ميكنه كه بايد شماره كارت خارجي داد.با اي بوك ميشه راحت با اعتبار گيفت كارتم خرج كنم؟جز اي بوك چي خوبه كه سرچ بوي داشته باشه؟سپاس بي قياس

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
                          سلام مهندسين گرامي..من ميخام با اعتبار ايتونز گيفتم از i book كتاب خارجي يا مجله خارجي بخرم واز تبلت بخونم.اين كار عملي هستش؟چون با كيندل از اعتبار امازون سوال ميكنه كه بايد شماره كارت خارجي داد.با اي بوك ميشه راحت با اعتبار گيفت كارتم خرج كنم؟جز اي بوك چي خوبه كه سرچ بوي داشته باشه؟سپاس بي قياس

سلام شما بدون مشکل می تونید با اعتبار گیفت کارت کتاب و یا اشتراک مجلات رو تهیه کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            سلام شما بدون مشکل می تونید با اعتبار گیفت کارت کتاب و یا اشتراک مجلات رو تهیه کنید.
                            ممنون از شما.فرق اي بوك و كيندل چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
                              ممنون از شما.فرق اي بوك و كيندل چيه؟

iBooks مربوط به اپل هست و Kindle مربوط به آمازون

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                                iBooks مربوط به اپل هست و Kindle مربوط به آمازون
                                من اگه بخام از طريق كيندل خريد كنم ميتونم مثل ايبوك با استفاده از اعتبار مجازيم خريد كنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X