اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست کتاب

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اخه pdfش نياز به يه كليد داره و فقط رو كامپيوتر كار ميكنه!

(ايفون ٤ - 5.0.1)
    Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام کتاب فارسی مردان مریخی زنان ونوسی با فرمت epub رو میخواستم اگه کسی داره ممنون میشم

نظر

• چشم ، سعی می کنم براتون پیدا کنم و همین جا اپلود کنم

آوای تو می خواندم از لایتناهی ...

نظر

• اگه میشه جلدهای مختلف عجیب تر از علم و عجیب تر از رویا جلدهای دیگشون رو بی زحمت به صورت epub بزارین.

نظر

• اون هم چشم

نظر

• نوشته اصلی توسط rezashademan نمایش پست ها
              با سلام کتاب فارسی مردان مریخی زنان ونوسی با فرمت epub رو میخواستم اگه کسی داره ممنون میشم
              mardan_merikhizanan_venosi.epub - 4shared.com - online file sharing and storage - download

نظر

• با سلام دوباره من این کتابو که شماگذاشتید دانلود کردم ولی تو گوشیم درست نشون نمیده بازم ممنونم خواستم بدونم خودتون تست کردید

نظر

با سلام دوباره من این کتابو که شماگذاشتید دانلود کردم ولی تو گوشیم درست نشون نمیده بازم ممنونم خواستم بدونم خودتون تست کردید
                  چطور با گوشی سینک کردید؟ باید iBook رو نص بکنید و بعد با آیتونز به این برنامه کتاب رو سینک کنید.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان کسی لینک کتاب های هری پاتر رو داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
                      چطور با گوشی سینک کردید؟ باید ibook رو نص بکنید و بعد با آیتونز به این برنامه کتاب رو سینک کنید.
                      با سلام بله با آیتونز ریختم وبا ایبوک دیدم ولی تو ایبوک درست نشونش نمیده فکر کنم بخاطره برنامه کانورتری باشه که از پیدی اف تبدیل شده به ایپاپ چون اکثر برانامه های کانورتر با پیدی اف فارسی مشکل دارن

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                        کتابtoy story رو میخواستم ترجمه شده جلد های 3 و a new toy اگه یکیش هم بود اشکال نداره
                        کسی نبود؟
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
                          کسی نبود؟
                          دوسته عزیز
                          من خیلی گشتم متاسفانه هیچ لینکی وجود نداره.

نظر

با سلام دوباره من این کتابو که شماگذاشتید دانلود کردم ولی تو گوشیم درست نشون نمیده بازم ممنونم خواستم بدونم خودتون تست کردید
                            دوسته عزیز
                            بله امتحان کردم، مستقیم با گوشی دانلود کردم و در ایبوک باز کردم، مشکلی ندارم. این فایل اسکن شده کتاب هست و موقع تبدیل به ایپاب قاعدتا نباید مشکل داشته باشه ولی فایلهایی که تکست هستند عموما فونتها به هم میریزه و اونها رو من اپلود نمیکنم.

نظر

• سلام ببخشین کتاب فارسی برای رشته حسابداری به صورت حرفه ای که یه دانشجو ای رشته رو راه بندازه وجود داره ؟
                              لطفا لینکش ر واگه میشه قرار بدین .
                              ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirag نمایش پست ها
                                سلام ببخشین کتاب فارسی برای رشته حسابداری به صورت حرفه ای که یه دانشجو ای رشته رو راه بندازه وجود داره ؟
                                لطفا لینکش ر واگه میشه قرار بدین .
                                ممنون.
                                بفرمایید .
                                Introduction to the context of accounting - for iBooks - Download free content from The Open University on iTunes

Accounting & Finance - Download free content from Glamorgan on iTunes

Accounting and Management control FAQ - Download free content from HEC Paris on iTunes(شامل 12 مجموعه سوالات متداول حسابداری ومدیریت)

ACCT E-100 Financial Accounting Principles - Video - Download free content from Harvard Extension School on iTunes

همشون بصورت رایگان قابل دانلود از ایتونز و به زبان انگلیسی هستن.

ولی اگر دنبال کتاب فارسی میگردید از اینجا میتونید بصورت پی دی اف استفاده کنید
                                ویرایش توسط amolen : https://i-phone.ir/forums/member/76340-amolen در ساعت 20-06-2012, 12:29 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X