اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین نقشه شهرهاي ايران با نام خیابان ها و ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اول ببین نقشه ی اونجا هست . با همون gmdl نگاه کن ببین شهرستان مورد نظر رو سرچ میکنی چیزی میاره از داخل شهر یا فقط جاده های اصلی اطرافش رو نشون میده

نظر

• نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
      شهرستان ها هم امکانش هست ؟؟؟ مثلا من هم شیرازم هم لار !
      لار رو نداره برات چک کردم
      I Love MY Iphone 4s & My Ipad 2 &

Trance & Psy Forever

[/COLOR]

نظر

• سلام به همگی
        انگار کسی نتونست مشکل این برنامه Mapoffline که بعد از اینکه نقشه رو لود میکنیم و توی Map میریم چیزی نمیاد رو حل کنه ... من روی 2.2 هم نصب کردم و درست نشده ها ....

نظر

• نوشته اصلی توسط kiarash نمایش پست ها
          سلام.

Atus جان دیگه نمی خواد نقشه دوبی رو بهم بدی خودم ساختم.. ممنون:x

راستی این دوستمون که گفت دقیق نیستش. پس چرا برای من انقدر دقیقه؟
          دوست عزيز لطف ميكني فايل نقشه رو بزاري تا استفاده كنيم:9::12:

نظر

• نوشته اصلی توسط reza.g نمایش پست ها
            دوست عزيز لطف ميكني فايل نقشه رو بزاري تا استفاده كنيم:9::12:
            گذاشتم اپلود بشه اما اگر دوبی هستی مشکلات ای پی شیرو سرعت اپلود رو میدونی دیگه:8: به هر حال تقریبا 3 ساعت دیگه تموم میشه:32: :09:

ویرایش

هی گیر می کنه موقع اپلود . تو 4 تا سایت مختلف تست کردم. می گم یه پیغام خصوصی بده. بگو دقیقا کجا هستی که بیای بریزیم رو فلش مموریت.
            ویرایش توسط kiarash : https://i-phone.ir/forums/member/382-kiarash در ساعت 24-01-2009, 11:04 AM
            I Love MY Iphone 4s & My Ipad 2 &

Trance & Psy Forever

[/COLOR]

نظر

• من اولش که ریختم خیلی خوب بود ولی الان ۲روز جی پی اس نمیتونه موقعیت پیدا کنه! یبار با وایرلس میرم تو google earth بعد قطعش که میکنم دوباره میرم تو map درست میشه البته بازم محل نشون میده مثل اول پین نمیزنه!! به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟؟:21:

نظر

• نوشته اصلی توسط a3d-ash نمایش پست ها
                من اولش که ریختم خیلی خوب بود ولی الان ۲روز جی پی اس نمیتونه موقعیت پیدا کنه! یبار با وایرلس میرم تو google earth بعد قطعش که میکنم دوباره میرم تو map درست میشه البته بازم محل نشون میده مثل اول پین نمیزنه!! به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟؟:21:
                ما هم همین مشکل رو داریم اما فعلا کسی نتونسته کمکی بکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط kiarash نمایش پست ها
                  گذاشتم اپلود بشه اما اگر دوبی هستی مشکلات ای پی شیرو سرعت اپلود رو میدونی دیگه:8: به هر حال تقریبا 3 ساعت دیگه تموم میشه:32: :09:

ویرایش

هی گیر می کنه موقع اپلود . تو 4 تا سایت مختلف تست کردم. می گم یه پیغام خصوصی بده. بگو دقیقا کجا هستی که بیای بریزیم رو فلش مموریت.
                  من ايرانم ولي به دبي زياد ميام.بازم از سعي كه كردي متشكرم.:101:

نظر

• حل مشکل OfflineMaps

سلام به همگی
                    بالاخره مشکلی که این چند روز داشتم حل شد (لود نشدن نقشه های گرفته شده توی Map آیفون) راه حلش اینه امیدوارم مشکله همه با این روش حل بشه .. مشکل من که حل شد ...
                    1 - فایل نقشه ای که دانلود کردین رو دوباره تو گوشیتون بریزید (البته فایل قبلی رو پاک کنید )
                    2 - تو گوشیتون به این مسیر برید Var\mobile\library\caches\maptiles\ یه فایل به نام MapTiles.sqlitedb هست پاکش کنید
                    3 - حالا نقشه ای که دانلود کردین بریزید تو مسیر var\mobile\Media\Maps\ تو Offlinemaps به نقشتون لینک کنید
                    4 - Map آیفون رو اجرا کنید و انشاالله لذت ببرید ....
                    راستی یه خبر خوب به شیرازیها یه نقشه خوب از شیراز تهیه کردم که قسمت Satelite اش مونده به محض اینکه آماده شد میزارم واسه همه ی شیرازها
                    :10:Shiraz + Satelite
                    ویرایش توسط vahid_hv : https://i-phone.ir/forums/member/409-vahid_hv در ساعت 25-01-2009, 03:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shining نمایش پست ها
                      با سلام و تشکر از دوستان.
                      نقشه اصفهان : حومه شهر رو نداره !
                      با تشکر از atus عزیز که زحمت کشیدن و نقشه اصفهان را تهیه کردن

همانطور که سروش میگه، کناره های شهر را نداره و فقط وسط شهر توی این نقشه هست. مخصوصاً از سمت جنوب و غرب. چون این نقشه از Google map maker استخراج شده و google دو ماه هست که user update را برای ایران فعال کرده، نقشه های ایران ناقص هست و خطا زیاد داره. به خاطر همین فکر کنم یکی دو سالی طول بکشه تا کاربران گوگل این نقشه ها را اصلاح بکنن تا به درد بخور بشه. الان این نقشه ها فقط چون کالیبره هستن و موقعیت را خوب نشون میدن مفید هست.

بچه ها برین تو Google Map Maker و سعی کنین خطاها و ایرادهای اطراف خونه تون و جاهایی که خوب بلدین را اصلاح کنین تا زودتر این نقشه ها کامل بشه. دمتون گرم

نظر

• راستی یه خبر خوب به شیرازیها یه نقشه خوب از شیراز تهیه کردم که قسمت satelite اش مونده به محض اینکه آماده شد میزارم واسه همه ی شیرازها
                        shiraz + satelite
                        آقا هرچه سریع تر بزارش فقط یه خواهش شما که داری زحمت میکشی کامل بزار یه حالی بروبچز ببرن

نظر

• اهوازیا په کجایین؟

دوستای اهوازی که وارد هستن دست به کار شن ،که جا موندیم.:09:
                          دوستان کسی یه لینک خوب از این نرم افزارgmdl نداره؟اون لینکی که دوستمون تو پست آموزشی گذاشته بود مشکل داره:35:.اگه کسی داره لطفا اپ کنه که ما هم یه ت**** بکنیم.:23:
                          همه شهرها به غیر از تهران،ناقص هستن.اون دوستانی که میتونند نقشها رو کامل بکنند و تو یه پست جدا واسه استفاده بقیه دوستان بگذارند.
                          دمتون گرم:101:
                          یا علی

نظر

• سلام به همگی
                            بچه ها فعلا این Map شیراز رو از این آدرس بگیرید تا ببینم واسه Satelite اش چه کار میشه کرد آخه 3 روزه درگیرم اما کارم نمیشه وسط دانلود ایراد Ip میگیره .. خدا کنه بحث تحریم نباشه ... حتی با ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن هم کار کردم فعلا که نشده اما دارم سعی خودمو میکنم ... راستی اگه نقشه خوب نبود بگید تا تصحیح اش کنم ... :45: یواش یواش نقشه کل ایران :23: 
                            ویرایش توسط vahid_hv : https://i-phone.ir/forums/member/409-vahid_hv در ساعت 26-01-2009, 08:47 AM

نظر

• سلام
                              نه خسته

شما مطمئنید gps بدون اینترنت کار میکنه ؟
                              من هر کاری کردم نشده تا حالا !
                              میشه کمک کنید ؟:19::19:

نظر

• پسورد "atus" اشتباست. من unzip که میکنم پسورد و قبول نمیکنه همرو هم با حروف کوچیک میزنم.

نظر

صبر کنید ..
                                X