اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین نقشه شهرهاي ايران با نام خیابان ها و ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من همین الان موفق شدم نشه شیراز رو ببینم اما ناقصه ... ببینید من طبق راهنماییتون با اون برنامه دانلود نقشه پیش رفتم اما هر کاری کردم تو قسمت Preview عکسایی که میاد باز نمیشه حتی تیک ها رو که میزنم و بعد دکمه Downloadکه میزنم هیچ اتفاقی نمی افته .... نمیدونم چرا اینجوری میشه ... فکر نمیکنم جایی از کار غلط باشه .. ممنون میشم راهنماییم کنید :9:

نظر

نوشته اصلی توسط itooraj نمایش پست ها
      منظورتون سرچ از طریق تولبار مخصوص سرچ هست؟! اونم آفلاین؟!... چون فکر نکنم اصلن بدون اینترنت سرچ بکنه رو نقشه! میشه!؟
      برادر این که واضحه واسه سرچ باید اینترنت داشته باشی .
      مشکل ایشون این بود که وقتی کلمه vanak رو سرچ میکرد یه جا دیگه رو نشون میداد که من گفتم ، درسته سرچ تو این حالت و در کل تو نقشه ایران مشکل داره .

نظر

سلام به همگی
        هنوز دوستان نقشه کامل رو آپ نکردن
        ابن نقشه ناقصه یا برای من اینطوریه

نظر

سلام به همگی
          هنوز دوستان نقشه کامل رو آپ نکردن
          ابن نقشه ناقصه یا برای من اینطوریه
          نقشه تهران کامل شد بزودی آپ می کنم

نظر

نقشه شیرازم خیلی ناقصه فقط بخش مرکزی هست . هیچ کدوم از شهرک ها رو هم نداره یه شیرازی اصیل:10: یه نقشه کامل بزاره بخصوص یه جوری باشه این قسمت شهرک گلستان و صدرا هم داشته باشه مرکز شهرشو که خودمون جهتاشو بلد هستیم اطراف شهر مهمه :77:

نظر

نوشته اصلی توسط atabaei نمایش پست ها
              منم مشکل دارم بالا نمیاره شاید چون قبلا اینکارو کرده بودم ولی با نقشه ستلایت تهران آفلاین میومد - اون فایل قبلی رو پاک کردم اینو ریختم ولی نمیاد - کسی رو 3جی امتحان کرده ؟ عجیبه باز میخواد از gprs استفاده کنه -رو ایکنشم میاد teh -همچیز نرماله لینک هم میاد ولی نقشه نمیاد !

برای منم همینطور شده ، اولش درست بود و کار هم میکرد .
              ولی از وقتی نقشه جدید اصفهان رو ریختم Offline map نقشه رو میاره ، لینک هم می کنه ،
              ولی تو Map خوده آیفون چیزی نشون نمیده .
              Offline Map رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم نقشه ها رو هم دوباره ریختم ، ولی همچنان Offline map نقشه رو میاره ، لینک هم می کنه ،
              ولی تو Map خوده آیفون چیزی نشون نمیده .

جالب اینجاست که قبلی ها رو هم دیگه نمیاره ، کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟
              ویرایش توسط pixel1 : https://i-phone.ir/forums/member/288-pixel1 در ساعت 19-01-2009, 09:18 PM

نظر

نوشته اصلی توسط afshin976 نمایش پست ها
                شما همین جا که الان داره به عنوان ونک نشون میده یکم zoom out کن میبینی که نقشه یه جایی حول و حوش اصفهان رو داره نشون میده . من هم همین مشکل رو دارم .
                ولی مثلا search کن azadi واست استادیوم آزادی رو میاره . (یکم تو سرچ ایراد داره)
                سلام و مرسی برا کمک. من فکر کردم دوباره از این ایرادا شد که فقدiphone من داره :23:

پس من دیگه صبر میکنم تا این برنامه سفت و سوفت بشه بدن استفاده میکنم.

نظر

سلام
                  ببخشید روی 2.1 کار میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط sohail نمایش پست ها
                    سلام
                    ببخشید روی 2.1 کار میکنه؟
                    فكر نميكنم دوست عزيز ... از 2.2 استفاده كنيد بهتره ...
                    ظاهرا يكي از دوستان با اررور Size Mismatch در ورژن 2.1 مواجه شده ...

نظر

سلام:
                      دوستان كسي با گرفتن Tehran Map For 2.2 Direct Link مشكلي نداره؟!
                      من نتوانستم download كنم...

تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط k3i1 نمایش پست ها
                        سلام:
                        دوستان كسي با گرفتن Tehran Map For 2.2 Direct Link مشكلي نداره؟!
                        من نتوانستم download كنم...

تشكر
                        براي نقشه تهران ميتونيد از لينك مستقيم زير استفاده كنيد :

http://ir-iphone.ir/upload/Tehran/Te...For_Iphone.rar

نظر

مشکل دانلو

سلام

فایل تهران دانلود نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط s_afshar_k نمایش پست ها
                            سلام

فایل تهران دانلود نمیشه
                            دوستان عزيز از لينك مستقيم سايت دانلود كنيد الان تست شد و سالم است ...

http://ir-iphone.ir/upload/Tehran/Te...For_Iphone.rar

نظر

اینم نقشه کامل تهران همه جا رو داره (جنوب شمال شرق غرب)

4shared.com - online file sharing and storage - download tehran.rar

نظر

نوشته اصلی توسط hamidrezaaghaja نمایش پست ها
                                اینم نقشه کامل تهران همه جا رو داره (جنوب شمال شرق غرب)

4shared.com - online file sharing and storage - download tehran.rar
                                آقا ما كه نفهميديم چرا رو آيفون ما جواب نمي ده اميدوارم مجبور نشم ريستور كنم!!!فقط اينكه اين نقشه مال كدوم ورژنه؟
                                :10:

نظر

صبر کنید ..
                                X