اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین نقشه شهرهاي ايران با نام خیابان ها و ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Hosein نمایش پست ها
    سلام این نقشه تهران یه خورده قدیمیه الان اگه برین تو گوگل میبینین که نقشه اپدیت شده ممنون میشم اپدیت شده را برام بذارید خیلی ممنون
    نقشه جدید نهران آپلود شد:http://www.i-phone.ir/forums/thread5055-3.html

نظر

• من چه قبل از این که آفلاین مپ رو نصب کنم(که از وایرلس و مپ خود گوشی استفاده می کردم) چه الان وقتی که دکمه موقعیت یاب رو میزنم نزدیکترین آنتن BTS مخابرات رو به عنوان موقعیت من نمایش میده.
      گوشی:Iphone 3G سیم کارت:0912
      به نظر شما علتش چی میتونه باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad masiha نمایش پست ها
        من چه قبل از این که آفلاین مپ رو نصب کنم(که از وایرلس و مپ خود گوشی استفاده می کردم) چه الان وقتی که دکمه موقعیت یاب رو میزنم نزدیکترین آنتن bts مخابرات رو به عنوان موقعیت من نمایش میده.
        گوشی:iphone 3g سیم کارت:0912
        من هم همین مشکل رو دارم

نظر

من چه قبل از این که آفلاین مپ رو نصب کنم(که از وایرلس و مپ خود گوشی استفاده می کردم) چه الان وقتی که دکمه موقعیت یاب رو میزنم نزدیکترین آنتن BTS مخابرات رو به عنوان موقعیت من نمایش میده.
          گوشی:Iphone 3G سیم کارت:0912
          واسه منم خیلی جاها درست نشون نمیده یعنی مشکل من هم همینه ؟

iPhone 3GS Custom 3.1.2

نظر

• نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
            نقشه جدید نهران آپلود شد:http://www.i-phone.ir/forums/thread5055-3.html
            سلام شما تو اون پستتون نوشتید offline map 160 MB ولی وقتی من میخوام دانلود کنم 105 MB نشون میده مشکل از جایی هست یا مشکل نداره من دانلود کنم ؟
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط armin نمایش پست ها
              سلام شما تو اون پستتون نوشتید offline map 160 mb ولی وقتی من میخوام دانلود کنم 105 mb نشون میده مشکل از جایی هست یا مشکل نداره من دانلود کنم ؟
              ممنون
              160= حجم فايل نقشه
              105= حجم فايل زيپ شده

نظر

• سلام
                لطفا نقشه زنجان رو هم بزارین میسی

نظر

• سلام نقشه اصفهان رو اپدیت کنین لطفا

نظر

من چه قبل از این که آفلاین مپ رو نصب کنم(که از وایرلس و مپ خود گوشی استفاده می کردم) چه الان وقتی که دکمه موقعیت یاب رو میزنم نزدیکترین آنتن bts مخابرات رو به عنوان موقعیت من نمایش میده.
                    گوشی:iphone 3g سیم کارت:0912
                    کسی راه حلی برای این مشکل پیدا نکرد ؟

نظر

• سلام گله پسر آقا جان نقشه گیلان یادت نره

لطفاً:d

نظر

• لطفا میشه نقشه تهران رو بزرگ تر با تمام شهرستان هایش بذارید
                        ممنون
                        جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

نظر

• نوشته اصلی توسط atus نمایش پست ها
                          برای اولین بار نقشه تهران با بزرگراه،اسم،کوچه،خیابان،میدان،بیمارستان،بانک و ...... کیفیت و بزرگنمایی نقشه حداکثر بوده

این نقشه کاملا Offline و نیازی به اینترنت نداره و هم برای 2G و 3G کاربرد دارد حالا دیگه GPS 3G هم قابل استفاده شد . :36::36::36:

نحوه راه اندازی

1.ابتدا یکی از فایل زیر را دانلود کرده

2.فایل ها را باز کرده و در شاخه بریزید (فایل Maps وجود ندارد باید بسازید حرف M را بزرگ تایپ کنید)
                          var/mobile/media/Maps/Tehran

3.برنامه OfflineMaps را از Cydia دانلود کنید و یکبار Restart کنید.

[

4.در قسمت Maps روی Tehran کلیک کنید

[
                          5.بعد Link را بزنید

6.حالا از Maps استفاده کنید و حالشو ببرید.

نکته : لینک مستقیم تا دو هفته می شه ازش استفاده کنید اگه کار نکرد Rapidbaz دیگه
                          و اینکه برای ساخت نقشه به این تاپیک آموزش ساخت نقشه ماه*واره ای برای gps - انجمن تخصصی آیفون مراجعه کنید.

در صورتی که نقشه های شهر های دیگه به این شکل درست کردید در این تاپیک قرار دهید.

موفق باشید
                          سلام من فایل Offline Maps که حجم 160 مگ بود رو تو قسمت /var/mobile/Media/Maps/Tehranکپی کردم ولی تا رو تهران کلیک میکنم میپره بیرون
                          (داخل زیپ هر چی بود کپی شد)3g iphon

نظر

• بازم سلام/من خیلی به این نقشه احتیاج دارم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم قبلا نوکیا داشتم رو اون بود بصورت جاوا ولی تو آیفون یکی میگه بعداز انجام این مراحل باید از مپ خود آیفون بازش کنی که این کار رو هم واجب نداشت کمک میکنید دوستان محترم؟ با تشکر

نظر

• دو روزه دیگه بازم سلام میکنم..
                              معلومه همه این بخش رو بازدید نمیکنن تا ما هم به نتیجه برسیم اگر یکی این سمتی راش افتاد خبر بده >>> تشکر <<<

نظر

• نوشته اصلی توسط hamlet2002002 نمایش پست ها
                                سلام
                                لطفا نقشه زنجان رو هم بزارین میسی
                                نقشه زنجان
                                نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
                                سلام نقشه اصفهان رو اپدیت کنین لطفا
                                پست 4 اين تاپيك http://www.i-phone.ir/forums/thread5055.html
                                نوشته اصلی توسط ArmiN نمایش پست ها
                                کسی راه حلی برای این مشکل پیدا نکرد ؟
                                در واقع شما داريد از gprs براي موقعيت يابي آيفون استفاده ميكنيد .در اين وضعيت موقعيت شما به صورت يك دايره نمايش داده ميشه. اگر location service آيفون روشن باشه در حالتي كه در فضاي باز باشيد و در سايه ساختمان بلند نباشيد بعد از چند دقيقه gps ميبايست موقعيت شما را به صورت يك نقطه نشان بده.
                                نوشته اصلی توسط rezajaambax نمایش پست ها
                                سلام گله پسر آقا جان نقشه گیلان یادت نره

لطفاً:d
                                نقشه استان گيلان

نوشته اصلی توسط navid_bmw530 نمایش پست ها
                                لطفا میشه نقشه تهران رو بزرگ تر با تمام شهرستان هایش بذارید
                                ممنون
                                نقشه كرج و حومه پست 5- نقشه تهران و حومه پست 13 اين تاپيك:http://www.i-phone.ir/forums/thread5055-2.html
                                دقيقا نقشه كجا رو ميخواهيد؟
                                نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                                بازم سلام/من خیلی به این نقشه احتیاج دارم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم قبلا نوکیا داشتم رو اون بود بصورت جاوا ولی تو آیفون یکی میگه بعداز انجام این مراحل باید از مپ خود آیفون بازش کنی که این کار رو هم واجب نداشت کمک میکنید دوستان محترم؟ با تشکر
                                اگر فريمور شما3.1 و بالاتر است بايد از اين روش استفاده كنيد:http://www.i-phone.ir/forums/thread9141.html

نظر

صبر کنید ..
                                X