اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین نقشه شهرهاي ايران با نام خیابان ها و ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط realunknown نمایش پست ها
    وحيد جان با آيفون 2g و سيم كارت ايرانسل ميشه موقعيت تقريبي رو ديد اما نه موقعيت دقيق ...
    اين كار با استفاده از موقعيتهاي آنتهاي ايرانسل انجام ميشه ...
    ممنون ... منظور من رو آنتن های همراه اول بود در مورد آنتنهای ایرانسل هم متوجه شدم که تقریبا موقعیت آنتنی که آلان داره بهت سرویس میده رو مشخص میکنه ... در هر حال ممنون از راهنمایت ...:30:

نظر

• مرسی وحید جان الان رو یه 3G نتیجه زحمات تو و RealUnkown عزیز رو دیدم کارتون خیلی خوب بود امید وارم من هم تو این فروم بتونم کمک حال دوستان باشم.
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
      (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

• سلام دوستان من 2.1 روی گوشیم هست.تمام مراحل نصب رو انجام دادم نقشه هم از برنامه offline map لینک میکنه به Maps اما وقتی میرم چیزی نشون نمیده.مشکل چیه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
          سلام دوستان من 2.1 روی گوشیم هست.تمام مراحل نصب رو انجام دادم نقشه هم از برنامه offline map لینک میکنه به maps اما وقتی میرم چیزی نشون نمیده.مشکل چیه؟؟
          دوست عزيز اين برنامه براي 2.2 به بالا هستش و براي 2.1 كار نميكنه ...

نظر

• من ریختم و نقشه اومد ولی یک مشکل دارم !!!! هر وقت می خوام موقعیتمو پیده کنم میگه :
            your location could not be determined!!!!!!!!!!!!
            لطفا کمکم کنید! من هنوز یک بار هم GPS م دو ندیدم!!!! ):

نظر

• نوشته اصلی توسط princedotnet نمایش پست ها
              من ریختم و نقشه اومد ولی یک مشکل دارم !!!! هر وقت می خوام موقعیتمو پیده کنم میگه :
              your location could not be determined!!!!!!!!!!!!
              لطفا کمکم کنید! من هنوز یک بار هم GPS م دو ندیدم!!!! ):
              سلام
              ببین دوست من فقط کافیه یه بار برای اولین باری که میخواهی از GPS استفاده کنی به اینترنت متصل بشی و برای دفعات بعدی دیگه نیازی به این که به اینترنت متصل باشی نیست راستی فراموش نکن که تو محیط باز باید باشی .... :sm4:

نظر

• نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
                سلام دوستان من 2.1 روی گوشیم هست.تمام مراحل نصب رو انجام دادم نقشه هم از برنامه offline map لینک میکنه به Maps اما وقتی میرم چیزی نشون نمیده.مشکل چیه؟؟
                سلام
                پست ها رو خوب نگاه نکردین :sm6: تو پست 115 همین تاپیک مشکله شما حل شده بوده اما واسه گل روی شما هم که شده دوباه راهنمایی شو میزارم

1 - فایل نقشه ای که دانلود کردین رو دوباره تو گوشیتون بریزید (البته فایل قبلی رو پاک کنید )
                2 - تو گوشیتون به این مسیر برید var\mobile\library\caches\maptiles\ یه فایل به نام maptiles.sqlitedb هست پاکش کنید
                3 - حالا نقشه ای که دانلود کردین بریزید تو مسیر var\mobile\media\maps\ تو offlinemaps به نقشتون لینک کنید
                4 - map آیفون رو اجرا کنید و انشاالله لذت ببرید ....

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_hv نمایش پست ها
                  سلام
                  ببین دوست من فقط کافیه یه بار برای اولین باری که میخواهی از gps استفاده کنی به اینترنت متصل بشی و برای دفعات بعدی دیگه نیازی به این که به اینترنت متصل باشی نیست راستی فراموش نکن که تو محیط باز باید باشی .... :sm4:
                  من دائم به اینترنت وصلم ولی باز هم همین پیغامو میده!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط princedotnet نمایش پست ها
                    من دائم به اینترنت وصلم ولی باز هم همین پیغامو میده!!!
                    این کارا رو کردی ؟
                    - فایل نقشه ای که دانلود کردین رو دوباره تو گوشیتون بریزید (البته فایل قبلی رو پاک کنید )
                    2 - تو گوشیتون به این مسیر برید var\mobile\library\caches\maptiles\ یه فایل به نام maptiles.sqlitedb هست پاکش کنید
                    3 - حالا نقشه ای که دانلود کردین بریزید تو مسیر var\mobile\media\maps\ تو offlinemaps به نقشتون لینک کنید

نقشه ای رو که لود میکنی داری یا نه ؟؟؟ توی کدوم شهری ؟

نظر

• سلام من نقشه تهران و رو map afflin دارم و رو مپ خود گوشي هم دارم حالا ميخوام اصفهان و شيرازو شهر هاي ديگه رو هم داشته باشم
                      1- ميتونم همه شهر هارو به هم چسبيده تو مپم داشته باشم ؟؟يا بايد تو مپ افلاين هر شهرو كه ميخوام جدا لينك كنم ؟؟و اينكه يه توضيحي بدين چند تا شهرو كجا بريزم چطوري هر كدوم فولدر جدا ميخواد
                      2- ميشه نقشه ايران و يكجا گرفت
                      3- ميخوام نقشه ******* اي تهران و اين يكي نقشه رو با هم داشته باشم اين چطوري ميشه
                      ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 04-04-2009, 09:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                        سلام من نقشه تهران و رو map afflin دارم و رو مپ خود گوشي هم دارم حالا ميخوام اصفهان و شيرازو شهر هاي ديگه رو هم داشته باشم
                        1- ميتونم همه شهر هارو به هم چسبيده تو مپم داشته باشم ؟؟يا بايد تو مپ افلاين هر شهرو كه ميخوام جدا لينك كنم ؟؟و اينكه يه توضيحي بدين چند تا شهرو كجا بريزم چطوري هر كدوم فولدر جدا ميخواد
                        2- ميشه نقشه ايران و يكجا گرفت
                        3- ميخوام نقشه ******* اي تهران و اين يكي نقشه رو با هم داشته باشم اين چطوري ميشه
                        در اين تاپيك و همين تاپيك نقشه همه شهر ها هست!
                        شما نميتونيد نقشه ها رو به هم بچسبونيد!
                        نقشه كامل ايران با رزلوشن مناسب در تاپيك بالا هست ولي با حداكثر رزلوشن خيلي بزرگ ميشود و كسي تا به حال نتونسته بسازه!

نظر

• سلام و خسته نباشید .

چنتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید :

1. نقشه های Google Map کالیبره هست . دقیق ؟ میشه خودمون نقشه های گوگل رو کالیبره کنیم ؟

2. نقشه های Google Map انگلیسی هست . میشه نقشه های فارسی خودمون رو با وضوح بالا اسکن کنیم بعد کالیبرش کنیم و بدیم به برنامه Offline Map ؟ نقشه های دیگه رو به فرمت Offline Map نمیشه تبدیل کرد و استفاده کرد؟

3. من اینترنت ADSL دارم و خیلی خوشحال میشم برای بالا بردن محتوای سایت کاری انجام بدم اما برنامه GMDL تو کامپیوتر من کار نمیکنه و error میده و من نمیتونم نقشه دانلود کنم .

G00DLUCK

نظر

• نوشته اصلی توسط mojy نمایش پست ها
                            سلام و خسته نباشید .

چنتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید :

1. نقشه های Google Map کالیبره هست . دقیق ؟ میشه خودمون نقشه های گوگل رو کالیبره کنیم ؟

2. نقشه های Google Map انگلیسی هست . میشه نقشه های فارسی خودمون رو با وضوح بالا اسکن کنیم بعد کالیبرش کنیم و بدیم به برنامه Offline Map ؟ نقشه های دیگه رو به فرمت Offline Map نمیشه تبدیل کرد و استفاده کرد؟

3. من اینترنت ADSL دارم و خیلی خوشحال میشم برای بالا بردن محتوای سایت کاری انجام بدم اما برنامه GMDL تو کامپیوتر من کار نمیکنه و error میده و من نمیتونم نقشه دانلود کنم .

G00DLUCK
                            اگر منظورتون از كاليبره ،مقياس دار بودن نقشه است كه بعله مقياس كاملا درست است. ولي اگر منظورتون دقت gps بر روي نقشه است كه اين بستگي به كيفيت اتصال شما به ******* داره.
                            تا كنون راهي براي درست كردن نقشه هاي google map به صورت دستي معرفي نشده مگر آن كه كسي كه به برنامه نويسي آشنايي داره با جراحي فايلهاي موجود راهي پيدا كنه!!
                            اكثر نقشه هاي مورد نياز را سعيد عزيز و وحيد عزيز و ديگر دوستان آپلود كردن . به هر حال ممنون.

نظر

• از اساتيد محترم خواهش ميكنم اگر تونستند نقشه بندرعباس رو هم بسازند
                              ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelevator نمایش پست ها
                                از اساتيد محترم خواهش ميكنم اگر تونستند نقشه بندرعباس رو هم بسازند
                                ممنون.
                                نقشه بندر عباس

نظر

صبر کنید ..
                                X