اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین نقشه شهرهاي ايران با نام خیابان ها و ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Aligma نمایش پست ها
    آقا یکی مردونگی کنه و نقشه ی کامل اهواز رو بزاره

ممنون
    دوست عزيز نقشه اهواز هميني هست كه داخل پست زير وجود داره يكم جستجو كنيد و كاملتر از اين داخل گوگل وجود نداره ...

http://ir-iphone.ir/forums/thread807.html

نظر

• نوشته اصلی توسط sbakhshi نمایش پست ها
      كسي از دوستان نقشه كامل راه هاي ايران رو نداره
      با سپاس
      سلام دوست عزیز یه سری به اینجا بزنید:30:

نظر

• دوستان من تا آخر هفته یه اینترنت پرسرعت زیر دستم است، ممنون میشم
        راهنمایی کنید چطوری میشه این نقشه ها را ساخت و از کجا دانلود نمود؟

واسه شیراز و چند نقطع نیاز دارم با دقت بالا بسازم
        ویرایش توسط YeMojuD : https://i-phone.ir/forums/member/1697-yemojud در ساعت 21-02-2009, 10:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط YeMojuD نمایش پست ها
          دوستان من تا آخر هفته یه اینترنت پرسرعت زیر دستم است، ممنون میشم
          راهنمایی کنید چطوری میشه این نقشه ها را ساهت و از کجا دانلود نمود؟

يه سر به اينجا بزن دوست عزيز ...

http://www.ir-iphone.ir/forums/thread766.html

نظر

دوستان من تا آخر هفته یه اینترنت پرسرعت زیر دستم است، ممنون میشم
            راهنمایی کنید چطوری میشه این نقشه ها را ساخت و از کجا دانلود نمود؟

سلام دوست من
            نقشه شیراز رو با بالاترین وضوح ممکن میتونی از اینجا بری و بگیری

نظر

• ممنون دوست عزیز
              من نقشه شیراز را گرفتم، میخوام بدونم اگه نقشه ای دقیقتر از اینا بخواهیم حتی پولی
              راهی است که بشه تهیه کرد؟

راستی من چطوری میتونم بصورت آفلاین موقعیتم را روی نقشه معین کنم؟
              آیا ******* میتونه منو پیدا کنه؟

نظر

ممنون دوست عزیز
                من نقشه شیراز را گرفتم، میخوام بدونم اگه نقشه ای دقیقتر از اینا بخواهیم حتی پولی
                راهی است که بشه تهیه کرد؟

راستی من چطوری میتونم بصورت آفلاین موقعیتم را روی نقشه معین کنم؟
                آیا ******* میتونه منو پیدا کنه؟
                سلام
                متاسفانه برای نقشه دقیقتر فعلا کاری نمیشه کرد اما در مورد سوال دومت اگه از آیفون 3G استفاده میکنی میتونی با GPS موقعیت یابی کنی و برای این کار هم کافیه که بعد از باز کردن Map رو اون شکل هدف گیری که پایین سمت چپ هست کلیک کنی و توی یه فضای باز هم باشی تا موقعیت یابی شروع بشه البته یه زمان تقریبا 20 یا 30 ثانیه ای هم طول میکشه ....
                اگه خوب میگشتین میدیدن که همین جوابو صبح هم واستون گذاشته بودم
                ویرایش توسط vahid_hv : https://i-phone.ir/forums/member/409-vahid_hv در ساعت 22-02-2009, 11:28 AM

نظر

• ای ول ،دم همه بروبچ درد نکنه کارتون خیلی خوب بوده، ولی متاسفانه من نتیجه زحمات شما رو ندیدم، مشکل من اینه که offlinemapo نصب کردم link هم کردم ، ولی تو maps که میرم فقط یه تیکه از نقشه که قبلا online گرفته رو می آره، search هم نمی کنه و error : could not connect to internet رو میده،
                  من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
                  (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

• نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
                    ای ول ،دم همه بروبچ درد نکنه کارتون خیلی خوب بوده، ولی متاسفانه من نتیجه زحمات شما رو ندیدم، مشکل من اینه که offlinemapo نصب کردم link هم کردم ، ولی تو maps که میرم فقط یه تیکه از نقشه که قبلا online گرفته رو می آره، search هم نمی کنه و error : could not connect to internet رو میده،
                    يه بار reset All Setting كنيد دوست عزيز ...

نظر

• [
                      نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
                      ای ول ،دم همه بروبچ درد نکنه کارتون خیلی خوب بوده، ولی متاسفانه من نتیجه زحمات شما رو ندیدم، مشکل من اینه که offlinemapo نصب کردم link هم کردم ، ولی تو maps که میرم فقط یه تیکه از نقشه که قبلا online گرفته رو می آره، search هم نمی کنه و error : Could not connect to internet رو میده،

سلام
                      دیدی شیطون بازم پست ها رو خوب نگاه نکردی :9: تو پست 115 همین تاپیک مشکله شما رو حل شده بوده اما واسه گل روی شما هم که شده دوباه راهنمایی شو میزارم

نوشته اصلی توسط vahid_hv نمایش پست ها
                      سلام به همگی
                      بالاخره مشکلی که این چند روز داشتم حل شد (لود نشدن نقشه های گرفته شده توی map آیفون) راه حلش اینه امیدوارم مشکله همه با این روش حل بشه .. مشکل من که حل شد ...
                      1 - فایل نقشه ای که دانلود کردین رو دوباره تو گوشیتون بریزید (البته فایل قبلی رو پاک کنید )
                      2 - تو گوشیتون به این مسیر برید var\mobile\library\caches\maptiles\ یه فایل به نام maptiles.sqlitedb هست پاکش کنید
                      3 - حالا نقشه ای که دانلود کردین بریزید تو مسیر var\mobile\media\maps\ تو offlinemaps به نقشتون لینک کنید
                      4 - map آیفون رو اجرا کنید و انشاالله لذت ببرید ....
                      :10:

امیدوارم مشکل حل شه بازم سوالی بود در خدمتم
                      ویرایش توسط vahid_hv : https://i-phone.ir/forums/member/409-vahid_hv در ساعت 22-02-2009, 11:59 AM

نظر

• مرسی واقعا داشتن دوستان خوبی مسه شما باعث افتخار ، از سرعت عملتون هم کلی کیف کردم ، ولی بازم could not connect to internet میده، راستی2Gبا فرم ور2.1 دارم به اون ربط نداره؟
                        من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
                        (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

مرسی واقعا داشتن دوستان خوبی مسه شما باعث افتخار ، از سرعت عملتون هم کلی کیف کردم ، ولی بازم could not connect to internet میده، راستی2gبا فرم ور2.1 دارم به اون ربط نداره؟
                          دوست عزيز gps مخصوص آيفون 3g هستش خوب معلومه شما نميتونيد مقعيتتون رو به دست بياريد براي 2g يا به اينترنت كانكت باشيد يا از سيم كارت ايرانسل استفاده كنيد ...

نظر

مرسی واقعا داشتن دوستان خوبی مسه شما باعث افتخار ، از سرعت عملتون هم کلی کیف کردم ، ولی بازم could not connect to internet میده، راستی2Gبا فرم ور2.1 دارم به اون ربط نداره؟
                            سلام دوست من
                            ای شیطون خوب از اول می گفتی که 2G داری خوب حق داره بنده خدا شما که GPS نداری که بتونه موقعیت یابی اون Error اینترنت رو هم به خاطر این میده که بعد از اینکه GPS رو پیدا نمیکنه میخواد از طریق آنتنهای مخابراتی که بعضی هاشون این امکان رو دارن که موقعیت طرف رو از روی وصل شدنش مخابرات و اینترنتی که بهش وصل میشن رو اعلام کنن که متاسفانه فعلا تو ایران این آنتنها نیستن و دلیل Error شما هم همینه و ام پیشنهاد من اینه که یه 3G تا موقعیت دقیق رو داشته باشی ... بازم موردی بود در خدمتم

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_hv نمایش پست ها
                              سلام دوست من
                              ای شیطون خوب از اول می گفتی که 2g داری خوب حق داره بنده خدا شما که gps نداری که بتونه موقعیت یابی اون error اینترنت رو هم به خاطر این میده که بعد از اینکه gps رو پیدا نمیکنه میخواد از طریق آنتنهای مخابراتی که بعضی هاشون این امکان رو دارن که موقعیت طرف رو از روی وصل شدنش مخابرات و اینترنتی که بهش وصل میشن رو اعلام کنن که متاسفانه فعلا تو ایران این آنتنها نیستن و دلیل error شما هم همینه و ام پیشنهاد من اینه که یه 3g تا موقعیت دقیق رو داشته باشی ... بازم موردی بود در خدمتم
                              وحيد جان با آيفون 2g و سيم كارت ايرانسل ميشه موقعيت تقريبي رو ديد اما نه موقعيت دقيق ...
                              اين كار با استفاده از موقعيتهاي آنتهاي ايرانسل انجام ميشه ...

نظر

• اينجا اگه كسي با لينك دانلود مشكا داره بگه تا واسش بزارم تو RapidShare

نظر

صبر کنید ..
                                X