اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نقشه های offline maps 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام لطفاً نقشه شهر کرمانشاه رو هم بزارید !!!!

ممنون

نظر

• لینک شیلتره

نظر

• لینک های خرابند

نوشته اصلی توسط s.m.h.m. نمایش پست ها
        نقشه تهران به تاریخ 25-9-2010

با حداکثر زوم و جزئيات
        iPhone 4 - iPad: دانلود
        iPhone 3G-3GS - iPod Touch: دانلود

با سلام خدمت دوست گلم لینک های دانلود بلا استثنا همه خراب میباشند لطفا پیگیری کنید
        با تشکر از زحمات شما

نظر

• نوشته اصلی توسط amirkashani نمایش پست ها
          با سلام خدمت دوست گلم لینک های دانلود بلا استثنا همه خراب میباشند لطفا پیگیری کنید
          با تشکر از زحمات شما
          آقا خواهشا لینک هارو درست کنین یا اگه کسی دانلود کرده تو رپید آپ کنه من تهران رو واسه آیفون 4 میخوام
          لینک ها خیلی وقت خرابه یا یه برنامه بزارین خودم جدیدترین رو دانلود کنم و کانورت آپ کنم
          ویرایش توسط kavehnazanin : https://i-phone.ir/forums/member/14491-kavehnazanin در ساعت 11-04-2011, 04:21 PM

نظر

• دوستان میشه یه لینک بدید که شیلتر نباشه

نظر

• من آیپاد نسل 4 با فریمور 4.2.1 دارم و هنوز موفق نشدم یه نقشه دزست حسابی بهش بزنم.وقتی فریمورش 4.1 بود همه نقشه ها کار میکرد ولی حالا کار نمیکنه . چه با تبدیل چه بی تبدیل!!!
              ویرایش توسط David_Soheil : https://i-phone.ir/forums/member/14664-david_soheil در ساعت 14-04-2011, 07:07 PM

نظر

• نقشه تهران

متاسفانه لینک نقشه تهران معتبر نیست میشه یه لینک جدید معرفی کنید

نظر

• سلام اقايون من نقشه ها رو ريختم بعد از اينكه map رو ميزنم ميره رو نرم افزار خود ايفون ولي صد ساعنم صبر كني نقشه رو باز نميكنه، مشكل چيه؟ ايفون 4.3.3

نظر

• نقشه رو دفعه اول لود کرد و نشون داد، ولی وقتی یه نقشه دیگه گذاشتم دیگه اولی رو هم نشون نداد!

نظر

• من نقشه تهران رو دانلود کردم ولی وقتی میره توی مپ چیزی نشون نمیده
                      ipod 3---v4.3.3
                      ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 24-07-2011, 05:39 PM

نظر

• واسه جزیره قشم هم اخرین اپدیت بگذارید

نظر

• من هم دانلود کردم و 213 مگ تهران رو کپی کرد اما تو مپ نشون نمیده
                          4.3.3

نظر

• اگه ممکنه آموزش download کردن این نقشه ها از گوگل رو بذارید

نظر

• سلام.
                              دوستان از این برنامه نمیشه به صورت همزمان از نقشه ی چند شهر استفاده کرد؟
                              ممنون.

نظر

• سلام
                                من روى 3gs فيرمور ٤.١ ريختم به خوبى كار كرد ولى دقيق نيست كسى ميدونه راه حلى نداره با تشكر

نظر

صبر کنید ..
                                X