اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه دانلود نقشه های آفلاین گوگل برای xGPS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من نقشه ي مورد نظرم رو با خود گوشي دانلود كردم ( البته نه با برنامه xgps) راهي نيست كه بدون اتصال به كامپيتور اين نقشه رو به برنامه اضافه كنم؟( يعني با خود گوشي)

نظر

• نوشته اصلی توسط ipm.moshk نمایش پست ها
      سلام من نقشه ي مورد نظرم رو با خود گوشي دانلود كردم ( البته نه با برنامه xgps) راهي نيست كه بدون اتصال به كامپيتور اين نقشه رو به برنامه اضافه كنم؟( يعني با خود گوشي)
      سلام.طبق اموزش های پست اول،با برنامه ifile از سیدیا دردستگاه فایل را به پوشه مورد نظر انتقال دهید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ipm.moshk نمایش پست ها
        سلام من نقشه ي مورد نظرم رو با خود گوشي دانلود كردم ( البته نه با برنامه xgps) راهي نيست كه بدون اتصال به كامپيتور اين نقشه رو به برنامه اضافه كنم؟( يعني با خود گوشي)
        شما که این همه کار کردین چرا از تو خود برنامه نقشرو دانلود نکردین که این همه مشکل نداشته باشین؟؟؟به خاطر نقشه های گوگل؟

نظر

• دوستان برای شما هم گرافیک این برنامه پایینه ؟ منظورم اینه که همین نقشه تهران رو که با برنامه map خود آیپاد میارم خیلی رزولوشن بالایی داره و خیلی روون هم جابجا میشه ولی همین نقشه رو این برنامه کیفیت پایین تر و یه جورایی شطرنجیه موقع جابجایی تو نقشه هم کند عمل میکنه .( رو آیپاد 4 ios 5.0.1 )
          برنامه دیگه ای نیست یه نقشه تهران با کیفیت توش ببینیم ؟ (به جز sygic )
          ممنون از لطفتون

نظر

• دوستانی که وایرلس دارن به نظر من وقتشونو با دانلود برنامه تو پیسی هدر ندن
            خود برنامه تو گوشی خیلی بهتر دانلود میکنه بدون مشکل

نظر

• من نقشه آفلاین رو دانلود کردم و به گوشی منتقل کردم
              حالا چجوری موقعیت خودم رو روش نشون میده ؟
              آیا قابلیت مسیر یابی هم داره ؟؟

نظر

• نقشه ها رو از برنامه لود کن.
                GPS هم روشن باشه. همون location service
                مسیریابی نداره.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• چجوری میشه نقشه هایی که قبلا دانلود کردیم رو آپدیت کنیم؟ یعنی تغییرات رو به همون نقشه ها اضافه کرد و نخوایم همه نقشه ها رو دوباره دانلود کنیم

نظر

• این ارور مال چیه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط r_yan_p نمایش پست ها
                      چجوری میشه نقشه هایی که قبلا دانلود کردیم رو آپدیت کنیم؟ یعنی تغییرات رو به همون نقشه ها اضافه کرد و نخوایم همه نقشه ها رو دوباره دانلود کنیم
                      راهی جز دانلود دوباره نداره!!
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نقشه که دانلود کرده بودم میاد ولی gps کار نمیکنه فقط نقشه خالی هم که بدرد نمی خوره

نظر

• با سلام

من این برنامه رو دانلود کردم ولی اصلا باز نمیشه نه ایکپی نه سون

به نظرتون مشکلش چیه؟

نظر

• سرعت دانلود با برنامه هه افتضاحه
                            10 mb رو تو کمتر از 1 دقیقه دانلود میکنم ولی الان خیلی طول کشید نمی شه طور دیگه دانلودش کرد؟؟؟؟

نظر

• نحوه دانلود نقشه های آفلاین گوگل برای xGPS

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                              سرعت دانلود با برنامه هه افتضاحه
                              10 mb رو تو کمتر از 1 دقیقه دانلود میکنم ولی الان خیلی طول کشید نمی شه طور دیگه دانلودش کرد؟؟؟؟
                              اي بابا مگه خعلي سوووالم ضايع بوده ؟؟؟؟

----------------
                              TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

• سلام دوست گرامی من برنامه xgps maneger رو کامپیوترم نصب کردم ولی اجرا نمیشه مشکل کجاست راهنمتئی کنید تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X