اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه دانلود نقشه های آفلاین گوگل برای xGPS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خیلی کامل و خوب بود.

ممنون

این رو هم اضافه کن که اگر کسی مشکل سرعت اینترنت یا محدودیت اینترنت داره میتونه نقشه کامل ایران رو با حجم 2گیگابایت از فروشگاه سایت خریداری کنه

نظر

• سلام دوستان
      من فایل رو دانلود می کنم
      تو کامپیوتر نشون میده نقشه رو
      ولی تو آیپاد صفحه سیاه میاره
      مرسی

نظر

• واقعا مرسی

نظر

• آموزش استفاده از xgps و همچنین دانلود کردن مپ بسیار عالی و دقیق بود، سپاس فراوان
          مشخصات من : آیفون 3gs و مک بوک - راحت نصب شد و کار میکنه

در برنامه ی مپ خود آیفون، یک نشانه ی آبی رنگ موقعیت رو نشون میده و به همراه حرکت شما نشانه ی آبی رنگ روی نقشه حرکت میکنه. برنامه ی xgps موقعیت من روی نقشه رو نشون نمیده که من الان کجا هستم! ایا این برنامه این قابلیت رو نداره؟
          وقتی که آدرسی رو سرچ می کنم، پیام میده که شما به اینترنت وصل نیستی! ایا قابلیت سرچ رو به صورت افلاین نداره؟

میشه یک برنامه مثل Pc suite یا iFunbox برای مک هم معرفی کنین... تا انجایی که من فهمیدم این دو برنامه تحت ویندوز هستند. من PhoneView رو پیدا کردم ولی دمو هست و تا چند روز بیشتر مهمونم نیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط kamancheh نمایش پست ها
            آموزش استفاده از xgps و همچنین دانلود کردن مپ بسیار عالی و دقیق بود، سپاس فراوان
            مشخصات من : آیفون 3gs و مک بوک - راحت نصب شد و کار میکنه

در برنامه ی مپ خود آیفون، یک نشانه ی آبی رنگ موقعیت رو نشون میده و به همراه حرکت شما نشانه ی آبی رنگ روی نقشه حرکت میکنه. برنامه ی xgps موقعیت من روی نقشه رو نشون نمیده که من الان کجا هستم! ایا این برنامه این قابلیت رو نداره؟
            وقتی که آدرسی رو سرچ می کنم، پیام میده که شما به اینترنت وصل نیستی! ایا قابلیت سرچ رو به صورت افلاین نداره؟

میشه یک برنامه مثل Pc suite یا iFunbox برای مک هم معرفی کنین... تا انجایی که من فهمیدم این دو برنامه تحت ویندوز هستند. من PhoneView رو پیدا کردم ولی دمو هست و تا چند روز بیشتر مهمونم نیست!

در منوي gps از ستينگ برنامه گزينه gps to use رو به iphone 3G GPS تغيير بديد.
            ضمنا location service هم بايد روشن باشه.

برنامه AD disk اين كار رو ميكنه.

نظر

• gps درست شد سپاس فراوان 
              ولی قضیه ی آدرس حل نمی شه! حتی انلاینم باز هیچ جا رو پیدا نمی کنه!

هر چی گشتم برنامه ی AD disk رو پیدا نمی کنم! ولی برنامه ای به نام iPone Explorer پیدا کردم که مجانی هست و کار میکنه.

نظر

• با سلام
                دوستان خسته نباشید
                تمامی این آموزشها زمانب مفید هست که زبان برنامه انگلیسی باشد من ورژن 2.9 را دانلود کردم ولی زبانش نمیدونم ژاپنی یا چینی است لطفا نحوه تغییر زبان برنامه را آموزش دهید
                با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط amin1300 نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من فکر کردم شاید بد نباشه اگه نحوه دانلود نقشه آفلاین گوگل برای xGPS رو واستون توضیح بدم!
                  البته برای دانلود نقشه ها فقط به xGPS Manager و اینترنت نسبتا پرسرعت احتیاج دارین ولی واسه ریختنشون داخل گوشی به ifunbox یا pcsuite iphone و صد البته گوشی جیلبریک شده احتیاج دارین!
                  در اولین فرصت سعی می کنم آموزش تصویری رو هم اضافه کنم.
                  عکس نمونه که من دارم نقشه اصفهان رو دانلود میکنم. البته یه خورده حجمش بالاست.

مواد لازم این کار:
                  برنامه xGPS واسه آیفون در Cydia هست ،اگر نبود سورس apt.modmyi.com رو اضافه کنین.واسه اضافه کردن سورس به این تاپیک برین. 

داداش این برنامه xGPSManager-1.1.5.exe که بایست رو pc جواب بده نصب هم میشه ولی اصلا بالا نیاد.
                  ویندوزم 7 هستش.

نظر

• دوستان اين برنامه جي پي اس منجر تا جاوا رو سيستمتون نصب نباشه بالا نمياد
                    بريد و جاوا رو دانلود كنيد(حدود 15 مگ) و اون رو نصب كنيد بعد با كليك روي ايكون برنامه باز ميشه و خيلي هم كار كردن باهاش راحته.در حدي كه اگه كمي با كامپيوتر سر و كله زده باشيد اصلا اموزش نخواهيد براش

نظر

• بچه ها من نقشه رشت رو از این طریق دانلود کردم ولی وقتی تو برنامه میرم موقعیتمو با جی پی اس به صورت آفلاین نشون نمیده.دلیلش چیه؟

نظر

• باسلام من قبل ازاینکه یادبگیرم چکارکنم کلی نقشه xgpsدانلودکردم خواستم ببینم جایی توبرنامه xgps manager وجودداره که بشه این نقشه ها رو به اون فایل اصلی تبدیل و بعد زدش توی گوشی؟

سوال دوم اینکه ازاونجایی که گوشی من آیفون 4 با فیرم ویر 4.1 هستش و نقشه های offline روش کارنمیکنه راهی وجودداره که بشه از motionx برای آیفون 4 استفاده کرد؟ ممنونم

نظر

• من کار هایی را که کفتید کردم اما وقتی وا xgpx می شوم صفحه لود نمی شود

نظر

• یکی کمک کنه جون من

نظر

• مشکل من اینه که اون مسیر نیست

سلام من همه اینکارها را کردم ولی وقتی فایل را می زنم یکسری پوشه های محدود میاد
                              ولی این مسیری که شما گفتید نیست

var/mobile/library

مشکل من اینه که اون مسیر نیست تا اون فایلارا کپی کنم اونجاچیکار باید بکنم؟

نظر

• خیلی از دوستان این مشکل به این برنامه میگیرن که نمیشه هم زمان 2 تا نقشه جدا از هم داشت ، چون اسم فایل نقشه ها شبیه هم هست و روی هم کپی میشوند. به تاپیک زیر برین.
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread1...tml#post102567

لینک وجود نداره....چیکار باید کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X