اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

offline map در فریمور 4.x

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من تا دو تا فايل رو ريختم تو maps بعد ريست كردم چيزي تو atlas نشون نميده.يعني اون شهره شيراز كه كپي كردمو نشون نميده.چي كار كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vatanvps نمایش پست ها
      روی 4.2.1 و نرم افزار atlas نقشه تهران نمیاد
      مشکل از چی میتونه باشه؟
      نقشه رو از همین تایپیک دانلود کردم
      کسی روی 4.2.1 تستنکرده؟
      برا منم جواب نمیده

نظر

• آقا لینک نقشه تهران روی 4shared هست و برای من ف.ل.ت.ر هست می شه یک لینکه دانلود دیگه برای نقشه تهران پست کنید. ممنونتون می شم

نظر

• روی ایفون 4 ورژن 4.2.1 نصب شد و بسیار عالی کار میکنه

نظر

• ببخشید رو آیفون 2g هم میشه این برنامه و نقشه ها رو ریخت؟ راهش چیه؟
            3.1.2 fw

نظر

• برای مشهد نصب کردم و کاملا درست کار کرد

نظر

• من تمام مراحل رو درست مثل اموزش انجام دادم و چندین بار همه چیزو از اول تکرار کردم و هم اینترنت موبایل و هم بی سیم از ابتدا تا انتهای کار خاموش بود ولی هیچ نقشه ای لود نمیشه
                ورژن 4.2.1 هست
                اما بمحض روشن کردن اینترنت نقشه لود میشه که بدرد ما نمیخوره چون با اینترنت هست و افلاین نیست
                چیکار باید بکنم ؟
                ظاهرا دوستانی که 4.2.1 دارن هم همین مشکل رو دارن

نظر

• عزیزان بی زحمت نقشه کرج رو تو یه جای دیگه آپ کنید ما 20 باری میشه وسط دانلود قطع میشه 4share خیلی کنده >>>

یه سئوال داشتم من نقشه اکثر شهرهای ایران واسه offline map تو 3.1.2 داشتم همشون هم کار میکردن ولی تو 4.0.1 بعد تبدیل هیچ کدوم کار نمیکنن اصلا نقشه لود نمیشه از تو کش پاک میشه فقط نقشه تهران رو که واسه os4 هست از این تاپیک گرفتم کار میکنه. این اشکال بابت چیه؟ ضمنا بعد تبدیل فقط یک فایل ایجاد میشه فایل دومی را پوری بسازم.

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط farbodteh نمایش پست ها
                    من تمام مراحل رو درست مثل اموزش انجام دادم و چندین بار همه چیزو از اول تکرار کردم و هم اینترنت موبایل و هم بی سیم از ابتدا تا انتهای کار خاموش بود ولی هیچ نقشه ای لود نمیشه
                    ورژن 4.2.1 هست
                    اما بمحض روشن کردن اینترنت نقشه لود میشه که بدرد ما نمیخوره چون با اینترنت هست و افلاین نیست
                    چیکار باید بکنم ؟

البته من هم همین مشکل رو دارم
                    منم معتقدم مربوط به ورژن 4.2.1 هست

دوستان اگه کسی راه حلی داره بفرمایند

نظر

• راه دوم:
                      نقشه هایی که دارید رو تبدیل کنید
                      برای تبدیل این برنامه رو دانلود کنید
                      1- فایل MapTiles.sqlitedb انتخاب کنید
                      2- اگر شما ios4 هستید و iphone 3G / 3Gs یا ipod touch دارید گزینه آخر رو انتخاب کنید.
                      اگر هم iphone4 یا ipad دارین گزینه "iPhone4/iPad v10" رو انتخاب کنید.
                      3- شروع به تبدیل کنید و در قسمتی که از شما تنظیم زبان می خواهد شما این متن را تایپ کنید "en_US" و بعد محل خروجی فایل رو انتخاب کنید

بعد از انجام یکی از دوراه فوق

حالا نقشه خود رو که برای مثال اینجا
                      فولدری به نام Mashhad که دارای دو فایل MapTiles.sqlitedb و com.apple.Maps.plist هست رو به var/mobile/Media/Maps انتقال دهید(توصیه میکنم برای انتقال فایل های از i-funBox استفاده بشه)
                      بعد یک بار ریست کنید و وارد برنامه atlas شوید در اونجا باید اسم فلدری رو که گذاشتید ببینید

متوجه نشدم !
                      من نقشه هام این دو فایل رو دارن :

com.apple.Maps.plist و MapTiles.sqlitedb

باز هم باید نقشه رو تبدیل کنم یا مستقیم بریزم توی این ادرس var/mobile/Media/Maps ؟؟؟؟

حالا اگر قراره تبدیل کنم ، پس چرا باید دوباره فایل MapTiles.sqlitedb رو بریزم ؟

لطفا مشخص توضیح بدید !

نظر

• روی 4.2.1 و نرم افزار atlas نقشه تهران نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط farbodteh نمایش پست ها
                          من تمام مراحل رو درست مثل اموزش انجام دادم و چندین بار همه چیزو از اول تکرار کردم و هم اینترنت موبایل و هم بی سیم از ابتدا تا انتهای کار خاموش بود ولی هیچ نقشه ای لود نمیشه
                          ورژن 4.2.1 هست
                          چیکار باید بکنم ؟
                          روی 4.2.1 و نرم افزار atlas نقشه تهران نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟

نظر

• من هم 4.2.1 هستم و نقشه تهران ریختم نیومد
                            اگر کسی راه حلی داره همین جا اعلام کنه

من تازه به صورت دستی جایی که برنامه اطلس نقشه هارو مپی می کنه هم کردم که باز هم نقشه به صورت افلاین نمایش داده نشد

نظر

• دوستان من رو ipod 3g تمام کار هارو می کنم نمیاره فریمور 4.1 دقیقا بگید برای تبدیل نقشه کدون گزینه رو باید در برنامه Converter بزنم بعد آیپاد من gps نداره ولی وقتی تو برنامه map میرم اون بالا علامت gps آیفون میاد توستینگ هم airplane mode دارم چی کارش کنم بیخیال gps بشه ؟؟!

نظر

• بچه ها من الان نقشه رشت رو تو این برنامه ریختم ولی فقط به اینترنت وصلم نقشه رو کامل نشون میده بدون اینترنت میرم نشون نمیده.چیکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X