اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

offline map در فریمور 4.x

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من تمام مراحل رو همونطور که آموزش داده بودید انجام دادم ولی نقشه رو تو offline map نمیاره !!!!! چی کار کنم؟
    3gs - FW 4.0
    ویرایش توسط r_yan_p : https://i-phone.ir/forums/member/14495-r_yan_p در ساعت 09-10-2010, 01:13 PM

نظر

nmiad 3gs 3.1.3

نظر

من آیفون 3g دارم با فیرمویر 4.1 ! من مراحل رو انجام میدم و نقشه و رهیاب باز می شه و کار می کنه اما اگه ببندمش دیگه وقتی باز می کنم نه تنها نقشه نمیاد بلکه از Atlas هم می پره بیرون! با ریست کردن و خاموش کردن و . . . این حرفا هم درست نمی شه! فقط باید ریستور کنم تا درست بشه! نقشه یکبار مصرف که به درد نمی خوره!!! من باید چی کار کنم!؟ بعد از هربار استفاده باید ریستور کنم؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

نظر

من یه سوال داشتم
          ایفون 4 دارم ، پست اول رو خوندم اما نمیدونم چطور نقشه ای رو که دانلود کردم از رو pc بریزم رو برنامه atlas
          لطفاً کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mooncity نمایش پست ها
            من یه سوال داشتم
            ایفون 4 دارم ، پست اول رو خوندم اما نمیدونم چطور نقشه ای رو که دانلود کردم از رو pc بریزم رو برنامه atlas
            لطفاً کمک کنید
            از طریق برنامه هایی مثل ifun box نقشه خودتون رو در آدرس زیر کپی کنید.
            var/mobile/Media/Maps

نظر

ای ول دم همتون گرم رو
              i phone 4 os 4,0,1
              جواب داد ...
              یه توضیح کوچیک از من حقیر
              نقشه منم اول نشون نمیداد با پی سی سوییت میزدم
              بعدن موقع کپی تمام تیک ها رو که پی سی سوییت موقع کپی میاره روشن کردم و نقشه مثل هلو اومد

نظر

من نقشه رو ریختم و راحت کار میکنه
                فقط میخوام ببینم هر دفعه باید وقتی روی نقشه محل مورد نظر میزنم باید 5،6 ثانیه وایسم تا بیاد؟
                برا شما هم اینطوریه و طول میکشه؟

نظر

نقشه قزوین لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط malek نمایش پست ها
                    فونت نقشه خیلی ریزه (کانورت کردم) چجوری میشه بزرگترشون کرد؟!؟!
                    درضمن برنامه ای که convert کرد فایل com.apple.maps.plist رو نمیسازه (اینو از نقشه ای که دانلود کردم یعنی قبل از convert برداشتم و گزاشتم کنار فایل در iphone )
                    درضمن الان دیگه هرکار میکنم نقشه لود نمیشه... قبلا لود میکرد اما الان نه...حتی برنامه offline maps رو reinstall کردم اما نشد که نشد...
                    کسی راه حلی نداره؟!؟!؟
                    کسی راه حلی نداره؟!؟!

نظر

نوشته اصلی توسط malek نمایش پست ها
                      کسی راه حلی نداره؟!؟!
                      علت کوچیک بودن فونتتون اینه که نقشه ای که دارید از اول با همین بزرگنمایی ذخیره شده و سپس شما اون رو کانورت کردید.

نظر

دوستان برای من کار نکرد نمی دونم چرا!!
                        3gs4.1

نقشه رو ریختم در همون محل مورد نظر و برنامه offlinemaps رو هم نصب کردم و تمامی کار هارو مطابق دستور پیش رفتم ولی نقشه رو نمیاره اصلا!!!!!!!!!!

نظر

من هم تمام مراحل و رفتم ولی نقشه نمیاد
                          3g 4.1

نظر

گوشی من 3g هست و ورژن گوشی 4.1 . موقع تبدیل نقشه تو قسمت توضیحات نوشته که واسه 3g اخرین گزینه رو انتخاب کنید که درست نیست من گزنیه دوم رو انتخاب می کنه ولی بعد از تبدیل فقط فایلMapTiles.sqlitedb هستش و از فایلcom.apple.Maps.plist خبری نیست در کل کار نمی کنه
                            حلا من باید چیکار کنم؟

نظر

دوستان من برنامه رو نصب کردم و نقشه هم ریختم . ولی توی اتلس هیچ نقشه ای load نمیشه . چند بار امتحان کردم ولی جواب نگرفتم . باید چکار کنم ؟

نظر

ببخشید شاید اینجا جای این سوال نیست ولی میشه روش دانلود کردن نقشه برای آفلاین مپ در مک رو یاد بدین...
                                یا اگه قبلا یاد دادین، لینگش رو بگذارین چون هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

نظر

صبر کنید ..
                                X